WIRTUALNE

DNI OTWARTE 

Zapraszamy do udziału w

 WIRTUALNYCH DNIACH OTWARTYCH

24 kwietnia piątek w godz. 13:00-18:00 

25 kwietnia w godz. 10:00 – 14:00

 Szczegóły ...

Usługi w CKZiU

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

75 lat Technikum nr 7

Projektowania i Stylizacji Ubioru

NAJNOWSZE WYDARZENIA W CKZIU

U nas zawsze dzieje się coś ciekawego. Zapraszamy


UCZENNICA TECHNIKUM NR 1 EKONOMICZNEGO LAUREATKĄ KONKURSU O UNII EUROPEJSKIEJ

Uczennica klasy 3A – Sandra Sadyn – została laureatką Konkursu „18 lat Unii Europejskiej”, zorganizowanego przez EUROPE DIRECT Katowice. Przedmiotem konkursu było przygotowanie pracy konkursowej, której tematem przewodnim były różne aspekty związane z członkostwem Polski w Unii Europejskiej.

ZOBACZ . . .


 

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Technikum nr 1
Technikum nr 3
Technikum nr 7


ŚWIĘTO SZKOŁY 2022 w CKZiU
GROTA-ROWECKIEGO 64

14 czerwca 2022 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu Grota-Roweckiego 64, w ramach corocznego Święta Szkoły, uczennice i uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli zaprezentowali efekty swoich twórczych działań i pasji.

ZOBACZ . . .


STYL i SZYK.

 

ZOBACZ . . .


Wystawa z okazji 75- lecia Technikum nr 7 po raz trzeci.

Pamiętajmy, że W Pałacu Mieroszewskich w Będzinie można obejrzeć wystawę „Styl i szyk";, są to wybrane projekty, dokumentujące wieloletnią działalność Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru w Sosnowcu. Kolekcja ta, to efekt wspólnych działań uczniów i nauczycieli, odzwierciedlenie ich pasji, marzeń, nieograniczonych możliwości kreowania otoczenia, to historia szkoły zapisana w przedstawionych na ekspozycji modelach.

ZOBACZ . . .


GSuite

jak uzyskać konto. jak się logować.

 

BIP

 

SZKOŁA POLICEALNA


Szkoła Policealna nr 7 jest placówką publiczną z piętnastoletnim doświadczeniem. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby rynku i oferujemy naukę na najwyższym poziomie
Szkoła policealna skierowana jest do osób dorosłych posiadających wykształcenie średnie, jednak nie jest wymagana matura.
Po ukończeniu szkoły absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia Szkoły Policealnej na druku ministerialnym.
Ponadto po zdaniu kwalifikacji w danym zawodzie, słuchacze otrzymują zaświadczenie potwierdzające nabycie umiejętności w konkretnej kwalifikacji. Natomiast po zdaniu wszystkich kwalifikacji w danym zawodzie otrzymują tytuł technika.

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE


Od września 2012 roku do systemu edukacji zawodowej dołączyła nowa forma kształcenia – KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY. Zawody zostały podzielone na kwalifikacje. Każdy zawód ma określoną liczbę kwalifikacji. Zdobycie wszystkich kwalifikacji składających się na dany zawód oraz poświadczenie posiadania wykształcenia średniego pozwala uzyskać TYTUŁ TECHNIKA.
Jesteś osobą bezrobotną? Nie posiadasz zawodu? Marzysz o przekwalifikowaniu się? Chcesz zdobyć lub uzupełnić swoje kwalifikacje? Chcesz być atrakcyjny na rynku pracy? Z nami to możliwe!
BUDUJ SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ KROK PO KROKU!

CZYTAJ W CKZIU


Od 3 pażdziernika 2016 roku rozpoczęła się realizacja projektu, który w założeniu ma uaktywnić czytelniczo uczniów naszego Centrum. Projekt został opracowany i zgłoszony we wniosku do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Ten program, rozpisany na lata 2016-2020, przewiduje dotację na zakup nowych książek do bibliotek szkolnych i pedagogicznych. Oczywiście, pod warunkiem, że złożony wniosek przejdzie weryfikację i zostanie zaakceptowany przez komisję wojewódzką. W naszym Centrum zaczęliśmy od działań w klasach pierwszych i maturalnych.

JAK ZAWÓD TO MY

GALERIA ŁADNIEJ

ZAWODOWIEC ROKU 2017

Zaszczytne miano „ZAWODOWCA ROKU” od lat mobilizuje uczniów do większego zaangażowania, zainteresowania jak najlepszym opanowaniem zagadnień zawodowych i przede wszystkim podnosi rangę kształcenia w danym zawodzie.

Zobacz

Jedno Centrum - Tak wiele możliwości

DORADZTWO ZAWODOWE - Planuj z nami swoją karierę

PARTNERZY