WIRTUALNE

DNI OTWARTE 

Zapraszamy do udziału w

 WIRTUALNYCH DNIACH OTWARTYCH

24 kwietnia piątek w godz. 13:00-18:00 

25 kwietnia w godz. 10:00 – 14:00

 Szczegóły ...

NAJNOWSZE WYDARZENIA W CKZIU

U nas zawsze dzieje się coś ciekawego. Zapraszamy


REKRUTACJA 2020/2021

Od 15 czerwca 2020r. kandydacie, który wybierasz szkołę prześlij wniosek na adres email:
Technikum nr 1 Ekonomiczne w Sosnowcu rekrutacja-t1@ckziu.com
Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskie oraz Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 Gastronomiczna w Sosnowcu - rekrutacja-t3@ckziu.com
Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru oraz Branżowa Szkoła I Stopnia nr 9 Rzemieślniczo - Artystyczna w Sosnowcu -
rekrutacja-t7@ckziu.com
lub na nasz wspólny adres mailowy CKZiU - sekretariat@ckziu.com
Wniosek możesz również dostarczyć osobiście do wybranej szkoły.

ZobaczWIRTUALNE, CZWARTKOWE SPOTKANIA MŁODZIEŻOWE
EKONOMIK, GASTRONOMIK, STYLIZACJA


Rozważasz wybór kierunku kształcenia w jednej z naszych szkół? Masz pytania, wątpliwości? Chciałbyś/abyś poznać zdanie osób, które są już uczniami tych szkół?

ZAPRASZAMY

Zobacz

KOMUNIKAT


Do 26 czerwca 2020 roku uczniowie nie przychodzą do szkoły


Konsultacje dla uczniów
GASTRONOMIK EKONOMIK STYLIZACJA


NAUCZANIE ZDALNE - GSuite

jak uzyskać konto. jak się logować.

SZKOŁA POLICEALNA


Szkoła Policealna nr 7 jest placówką publiczną z piętnastoletnim doświadczeniem. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby rynku i oferujemy naukę na najwyższym poziomie
Szkoła policealna skierowana jest do osób dorosłych posiadających wykształcenie średnie, jednak nie jest wymagana matura.
Po ukończeniu szkoły absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia Szkoły Policealnej na druku ministerialnym.
Ponadto po zdaniu kwalifikacji w danym zawodzie, słuchacze otrzymują zaświadczenie potwierdzające nabycie umiejętności w konkretnej kwalifikacji. Natomiast po zdaniu wszystkich kwalifikacji w danym zawodzie otrzymują tytuł technika.

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE


Od września 2012 roku do systemu edukacji zawodowej dołączyła nowa forma kształcenia – KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY. Zawody zostały podzielone na kwalifikacje. Każdy zawód ma określoną liczbę kwalifikacji. Zdobycie wszystkich kwalifikacji składających się na dany zawód oraz poświadczenie posiadania wykształcenia średniego pozwala uzyskać TYTUŁ TECHNIKA.
Jesteś osobą bezrobotną? Nie posiadasz zawodu? Marzysz o przekwalifikowaniu się? Chcesz zdobyć lub uzupełnić swoje kwalifikacje? Chcesz być atrakcyjny na rynku pracy? Z nami to możliwe!
BUDUJ SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ KROK PO KROKU!

CZYTAJ W CKZIU


Od 3 pażdziernika 2016 roku rozpoczęła się realizacja projektu, który w założeniu ma uaktywnić czytelniczo uczniów naszego Centrum. Projekt został opracowany i zgłoszony we wniosku do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Ten program, rozpisany na lata 2016-2020, przewiduje dotację na zakup nowych książek do bibliotek szkolnych i pedagogicznych. Oczywiście, pod warunkiem, że złożony wniosek przejdzie weryfikację i zostanie zaakceptowany przez komisję wojewódzką. W naszym Centrum zaczęliśmy od działań w klasach pierwszych i maturalnych.

JAK ZAWÓD TO MY

GALERIA ŁADNIEJ

ZAWODOWIEC ROKU 2017

Zaszczytne miano „ZAWODOWCA ROKU” od lat mobilizuje uczniów do większego zaangażowania, zainteresowania jak najlepszym opanowaniem zagadnień zawodowych i przede wszystkim podnosi rangę kształcenia w danym zawodzie.

Zobacz

Jedno Centrum - Tak wiele możliwości

DORADZTWO ZAWODOWE - Planuj z nami swoją karierę

PARTNERZY

 

 
© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .