60 LAT EKONOMIKA

60 lat istnienia sosnowieckiego "Ekonomika" - obecnie Technikum nr 1 Ekonomicznego

NAJNOWSZE WYDARZENIA W CKZIU

U nas zawsze dzieje się coś ciekawego. ZapraszamyREJONOWA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

8 stycznia 2020r. w Technikum nr 1 Ekonomicznym w obecności pani wicedyrektor Marii Koźmin oraz Prezesa Oddziału Rejonowego PCK pana Józefa Lupy nastąpiło uroczyste wręczenie pucharu i nagrody dla uczennicy Technikum nr 1 Michaliny Szydrzysko z klasy Ia ...
CzytajUczniowie Technikum nr 7 zakwalifikowali się do III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży

5 uczniów z Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 zakwalifikowało się do III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży ...
CzytajOtoczenie pracodawców CKZIU powiększa się

Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu podpisała umowę o współpracy z Miejskim Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Sosnowcu reprezentowaną przez dyrektora oddziału Elżbietę Niewiare.
CzytajDziałalność charytatywna w CKZiU

Młodzież CKZiU w Sosnowcu aktywnie działa w ramach Szkolnego Koła Wolontariatu, które nawiązało współpracę z instytucjami charytatywnymi z terenu Zagłębia i Śląska. Uczniowie zdobywali doświadczenia w komunikacji interpersonalnej i doświadczali, jak wiele radości daje pomaganie innym.
Wolontariuszom i opiekunom, którzy chętnie podjęli wysiłek działania na rzecz potrzebujących serdecznie dziękujemy!
CzytajSelfie

Po raz drugi Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota-Roweckiego 64 wygrało konkurs Selfie + w kategorii Twój projekt w jednym ujęciu. Zdjęcie autorstwa Kornelii Warakomskiej stażystki projektu "Od stażysty do europejskiego specjalisty" zajęło I miejsce w ramach programu PO WER Kształcenie i szkolenie zawodowe. Czytaj


SZKOŁA POLICEALNA


Szkoła Policealna nr 7 jest placówką publiczną z piętnastoletnim doświadczeniem. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby rynku i oferujemy naukę na najwyższym poziomie
Szkoła policealna skierowana jest do osób dorosłych posiadających wykształcenie średnie, jednak nie jest wymagana matura.
Po ukończeniu szkoły absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia Szkoły Policealnej na druku ministerialnym.
Ponadto po zdaniu kwalifikacji w danym zawodzie, słuchacze otrzymują zaświadczenie potwierdzające nabycie umiejętności w konkretnej kwalifikacji. Natomiast po zdaniu wszystkich kwalifikacji w danym zawodzie otrzymują tytuł technika.

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE


Od września 2012 roku do systemu edukacji zawodowej dołączyła nowa forma kształcenia – KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY. Zawody zostały podzielone na kwalifikacje. Każdy zawód ma określoną liczbę kwalifikacji. Zdobycie wszystkich kwalifikacji składających się na dany zawód oraz poświadczenie posiadania wykształcenia średniego pozwala uzyskać TYTUŁ TECHNIKA.
Jesteś osobą bezrobotną? Nie posiadasz zawodu? Marzysz o przekwalifikowaniu się? Chcesz zdobyć lub uzupełnić swoje kwalifikacje? Chcesz być atrakcyjny na rynku pracy? Z nami to możliwe!
BUDUJ SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ KROK PO KROKU!

CZYTAJ W CKZIU


Od 3 pażdziernika 2016 roku rozpoczęła się realizacja projektu, który w założeniu ma uaktywnić czytelniczo uczniów naszego Centrum. Projekt został opracowany i zgłoszony we wniosku do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Ten program, rozpisany na lata 2016-2020, przewiduje dotację na zakup nowych książek do bibliotek szkolnych i pedagogicznych. Oczywiście, pod warunkiem, że złożony wniosek przejdzie weryfikację i zostanie zaakceptowany przez komisję wojewódzką. W naszym Centrum zaczęliśmy od działań w klasach pierwszych i maturalnych.

JAK ZAWÓD TO MY

NABÓR 2017

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych ruszyła.
Gimnazjalisto, jeśli liczy się dla Ciebie miła atmosfera, rozwijanie pasji i zainteresowań oraz zdobycie zawodu dającego ogromne perspektywy zawodowe - zapraszamy do nas!

Zapoznaj się ...

GALERIA ŁADNIEJ

ZAWODOWIEC ROKU 2017

Zaszczytne miano „ZAWODOWCA ROKU” od lat mobilizuje uczniów do większego zaangażowania, zainteresowania jak najlepszym opanowaniem zagadnień zawodowych i przede wszystkim podnosi rangę kształcenia w danym zawodzie.

Zobacz

Jedno Centrum - Tak wiele możliwości

DORADZTWO ZAWODOWE - Planuj z nami swoją karierę

PARTNERZY

 

 
© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .