NAJNOWSZE WYDARZENIA W CKZIU

U nas zawsze dzieje się coś ciekawego. Zapraszamy

Miażdżący sukces uczennic z Technikum nr 7 w Konkursie fotograficznym

8 grudnia br. podczas pikniku świątecznego, przed siedzibą Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, odbyło się wręczenie nagród laureatom konkurs fotograficznego, zorganizowanego w ramach akcji "Bliżej siebie". Jego istotą było przedstawienie pozytywnych relacji rodzinnych.

Czytaj ›

FINAŁ "SZLACHETNEJ PACZKI"

W dniach 09- 10 grudnia odbył się 17 finał akcji „Szlachetna paczka”. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64, ogromnej wrażliwości naszych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły oraz zwykłej chęci pomocy CKZiU miało zaszczyt zostać Darczyńcą i odmienić świąteczny czas wielu rodzinom.

Czytaj ›

Uczniowie Technikum nr 7 laureatami Wojewódzkiego konkursu fryzjerskiego

12 grudnia br. dobiegły końca zmagania uczestników Wojewódzkiego konkursu fryzjerskiego „o diamentowe nożyczki", odbywającego się w Bielsku-Białej. Jury konkursowe wysoko oceniło umiejętności uczniów sosnowieckiego Centrum.

Czytaj ›

III Ogólnopolski Konkurs Młody Mistrz Fryzjerstwa

W dniu 14.12.2017r, zapraszamy na eliminacje do III Ogólnopolskiego Konkursu Młody Mistrz Fryzjerstwa, które odbędą się o godz. 10:30 na ul. Warneńczyka 9. Eliminacje kierowane są do uczniów klas zawodowych i technicznych w zawodzie fryzjer.

Czytaj ›

PANI AGNIESZKA NAWRAT NAUCZYCIELEM NA MEDAL

Pani Agnieszka Nawrat, nauczyciel przedmiotów zawodowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64, Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskim, została laureatem tegorocznego plebiscytu Dziennika Zachodniego „Nauczyciel na medal”.

Czytaj ›

ODWIEDZINY Z UKRAINY

7 grudnia Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 po raz kolejny odwiedzili przyjaciele z Ukrainy, z partnerskiej szkoły z Dniepra Technologij i Design, Prydniprovs'kyi Enerhobudivnyi Technikum oraz Dniprovsky College. Wśród przybyłych gości byli przedstawiciele, z którymi współpracowaliśmy przy przedsięwzięciu „Od projektu po wybieg”.

Czytaj ›


WYBIERZ PROJEKT


       

SZKOŁA POLICEALNA


Szkoła Policealna nr 7 jest placówką publiczną z piętnastoletnim doświadczeniem. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby rynku i oferujemy naukę na najwyższym poziomie
Szkoła policealna skierowana jest do osób dorosłych posiadających wykształcenie średnie, jednak nie jest wymagana matura.
Po ukończeniu szkoły absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia Szkoły Policealnej na druku ministerialnym.
Ponadto po zdaniu kwalifikacji w danym zawodzie, słuchacze otrzymują zaświadczenie potwierdzające nabycie umiejętności w konkretnej kwalifikacji. Natomiast po zdaniu wszystkich kwalifikacji w danym zawodzie otrzymują tytuł technika.

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE


Od września 2012 roku do systemu edukacji zawodowej dołączyła nowa forma kształcenia – KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY. Zawody zostały podzielone na kwalifikacje. Każdy zawód ma określoną liczbę kwalifikacji. Zdobycie wszystkich kwalifikacji składających się na dany zawód oraz poświadczenie posiadania wykształcenia średniego pozwala uzyskać TYTUŁ TECHNIKA.
Jesteś osobą bezrobotną? Nie posiadasz zawodu? Marzysz o przekwalifikowaniu się? Chcesz zdobyć lub uzupełnić swoje kwalifikacje? Chcesz być atrakcyjny na rynku pracy? Z nami to możliwe!
BUDUJ SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ KROK PO KROKU!

CZYTAJ W CKZIU


Od 3 pażdziernika 2016 roku rozpoczęła się realizacja projektu, który w założeniu ma uaktywnić czytelniczo uczniów naszego Centrum. Projekt został opracowany i zgłoszony we wniosku do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Ten program, rozpisany na lata 2016-2020, przewiduje dotację na zakup nowych książek do bibliotek szkolnych i pedagogicznych. Oczywiście, pod warunkiem, że złożony wniosek przejdzie weryfikację i zostanie zaakceptowany przez komisję wojewódzką. W naszym Centrum zaczęliśmy od działań w klasach pierwszych i maturalnych.

JAK ZAWÓD TO MY

NABÓR 2017

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych ruszyła.
Gimnazjalisto, jeśli liczy się dla Ciebie miła atmosfera, rozwijanie pasji i zainteresowań oraz zdobycie zawodu dającego ogromne perspektywy zawodowe - zapraszamy do nas!

Zapoznaj się ...

GALERIA ŁADNIEJ

ZAWODOWIEC ROKU 2016

Zaszczytne miano „ZAWODOWCA ROKU” od lat mobilizuje uczniów do większego zaangażowania, zainteresowania jak najlepszym opanowaniem zagadnień zawodowych i przede wszystkim podnosi rangę kształcenia w danym zawodzie.

Zobacz

Jedno Centrum - Tak wiele możliwości

DORADZTWO ZAWODOWE - Planuj z nami swoją karierę

PARTNERZY

 

 
© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .