Absolwentka

KLAUDIA PIECUCH

Klaudia Piecuch

https://www.klaudiapiecuch.com/

Fotografka zajmująca się fotografią modową i kreacyjną. Pracująca formą i światłem. Autorka wielu sesji komercyjnych. Wspaniale współpracująca z projektantami, stylistami ubrań oraz fryzur. Zajmuje się fotografią fashion oraz wizerunkową. Studentka Instytutu Twórczej Fotografii w Opawie. Założycielka marki RAVE vtg.

SYLWIA SZYNDLER

Sylwia Szyndler

https://www.instagram.com/sszyndler/

Fotografka, dokumentalistka. Studentka Akademii Fotografii w Krakowie. Pracuje głównie w technice czarno białej oraz analogowej. Jest autorką wielu mocnych kobiecych portretów. Fotografuje spontanicznie i bez ograniczeń. Pokazuje widzowi swój prywatny świat, zwracając często uwagę na problemy społeczne czy kulturowe.

PATRYCJA MALUCH

Patrycja Maluch

http://ptakespics.com/

Streetwear to dla fotografki prawdziwy żywioł. Patrycja wykonuje zdjęcia na całym świecie, współpracując z wieloma markami i projektantami, głównie z marką UNLEASHED. Miejskie sesje są pełne zaskakujących kadrów, ciekawych perspektyw oraz filmowego podejścia autorki. Fotografia często opowiada historię, miejskich bohaterów. 

DOMINIK ZACHARIASZ

Dominik Zachariasz

http://dominikzachariasz.pl

Reporter, tytan pracy. Fotografuje każdy temat. Perfekcyjny i zaangażowany w każde zlecenie. Zaczynał od fotografii koncertowej, zajmuje się fotografią produktową, wizerunkową, sportową oraz fashion. Dla Dominika bardzo ważny jest warsztat i technika co pozwala oddać na jego fotografiach prawdziwe emocje. 

KAMIL WĘDZICHA

Kamil Wędzicha

https://kamilwedzicha.com/

Fotograf/Filmowiec. Od początku zafascynowany filmem i obrazem kreacyjnym. W swoich pracach poszukuje ujęć ważnych, kompozycyjnie czytelnych, pokazujących momenty decydujące. Laureat wielu konkursów, fotograficznych i filmowych. Zajmuje się fotografią dokumentalną oraz zawodowo montażem filmowym. Opowiada historie w sposób zaskakujący i istotny dla widza.

ZUZANNA MARZEC

Zuzanna Marzec

https://www.instagram.com/zuzanna_marzec/

Fotografka, którą od początku szkoły była zafascynowana światem mejkapu. Fotografia stała się dla niej narzędziem pozwalającym dokumentować swoje prace. Wizaż i charakteryzacja to główny temat prac Zuzi. Potrafi przy pomocy kosmetyków wyczarować wszystko. Kolory, faktury oraz zmienne emocje. Wykształcenie fotograficzne pozwoliło panować jej nad światłem, kompozycją i kontrastami. 

DARIA KRIGER

Daria Kriger

https://www.facebook.com/db.kriger/

Fotografka koncertowa, kochająca mocne uderzenie, pierwsza pod sceną i na backstageu. Energia i moc – to charakteryzuje prace Darii. Laureatka konkursu fotograficznego Miasta Sosnowiec w 2018 roku. Współpracuje z wieloma zespołami i muzykami. Ruch i mocne kontrasty to jej styl, nie tylko w fotografii. 

NATALIA GOCEK

Natalia Gocek

https://www.nataliagocek.com/

Fotografka i modelka. Wspaniale pracująca po obu stronach obiektywu. Zajmuje się fotografią street fashion, oraz sesjami wizerunkowymi. Jako modelka brała udział w wielu sesjach komercyjnych oraz pokazach mody, FashionMania czy Fashion Inside. W swojej fotografii inspiruje się muzyką, życiem codziennym – poszukując szczerych emocji i ciekawych ujęć.

WOJTEK SUŁEK

Wojtek Sułek

https://wsworks.myportfolio.com/

Fotograf związany głównie z motoryzacją. W swoich pracach łączy miłość do fotografii i samochodów. Pasjonat fotografii kreacyjnej i autorskiej. Dokumentujący wszystko i zawsze. Współpracuje z wieloma markami samochodowymi i kolekcjonerami aut, zajmuje się reportażem eventowym, fotografią komercyjną i usługową. 

WYWIADY Z ABSOLWENTAMI KIERUNKU PRZEMYSŁU MODY

ARKADIUSZ KULITA   

- absolwent  Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru w Sosnowcu w zawodzie technik technologii odzieży ( dzisiaj technik przemysłu mody)

Czym się teraz zajmujesz?

            Od ponad pół roku pracuję w Londyńskim Pronovias. Moje ostatnie doświadczenie w pracy z pannami młodymi w David's Bridal zachęciło mnie do kontynuowania w tym kierunku. Praca nad luksusowymi sukniami ślubnymi wymaga przywiązania do detali i kontroli jakości każdego etapu pracy.