SZKOŁA POLICEALNA NR 7 OTWIERA NOWE KIERUNKI KSZTAŁCENIA

plakat policealna

UCZENNICA TECHNIKUM NR 7 BARBARA NOWAK WICEMISTRZYNIĄ POLSKI

Niezwykle udany sezon w karierze młodej lekkoatletki z Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

19 czerwca br. w Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru, Branżowej Szkole I Stopnia oraz Gimnazjum nr 14 uroczyście zakończono rok szkolny 2018/2019. Z tej okazji odbyła się akademia, która zgromadziła całą społeczność szkolną: dyrekcje, nauczycieli, rodziców i uczniów.

Szkoła Policealna nr 7 w CKZiU w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego została laureatem Orłów Edukacji 2019

Orły Edukacji to program stworzony, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Uczniów. Orły Edukacji to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów.


CKZiU gościnnie na Święcie Solan

W dniach 14-16 czerwca br. uczniowie technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 uczestniczyli w Święcie Solan-obchodach Dni Nowej Soli.
W ramach wspólnych przedsięwzięć edukacyjnych między CKZiU w Sosnowcu i CKZiU Elektryk w Nowej Soli uczniowie naszej szkoły wystąpili na scenie z autorską prezentacją w formie pokazu mody „Szarm & Szyk”.
W czasie wizyty na naszych uczniów czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez szkołę partnerską.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży

Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznało Wydziałowi Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej dotację na organizację i przeprowadzenie w latach szkolnych 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022 Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży.
Laureaci i finaliści Olimpiady, zgodnie z art. 44zzze ustawy z dnia 7 września 1992 r., o systemie oświaty, są zwolnieni z części pisemnej egzaminu zawodowego.

Uczniowie Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru zaprezentowali kolekcję „Szarm & Szyk” podczas tegorocznego Święta Szkoły

12 czerwca 2019 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu Grota- Roweckiego 64, w ramach corocznego Święta Szkoły, uczniowie Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru oraz Branżowej Szkole I Stopnia przedstawili w formie pokazu mody prezentację artystyczną pt. „Szarm & Szyk”.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .