Rozpoczęcie roku szkolnego 2020

Zakończenie roku szkolnego 2020

Akcja informacyjno-edukacyjna ph. "Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny"

ulotka1 KoronawirusOd dnia 17 sierpnia 2020r. w województwie śląskim trwa akcja informacyjno-edukacyjna ph.  „Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”, zainicjowana przez Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

Wytyczne dla maturzystów 8 - 29 czerwca 2020

 1. Godziny przyjścia:
 • 8:00 klasa 4 Ta
 • 8:15 klasa 4 Tb
 • 8:20 absolwenci
 1. W dniach 8-10 czerwca uczniowie Gastronomika wchodzą do budynku Technikum nr 1 wejściem od ulicy Grota-Roweckiego, uczniowie Ekonomika wejściem od nowej części szkoły naprzeciwko sklepu Aldi, uczniowie Stylizacji piszą egzamin w budynku Technikum nr 7 i wchodzą wejściem od boiska szkolnego.
  Od 15 czerwca wszystkie egzaminy będą przeprowadzone w budynku T1 Ekonomicznego przy ul. Grota-Roweckiego 66.
 1. Uczeń przynosi ze sobą na egzamin tylko niezbędne rzeczy: dowód osobisty, 2 lub 3 czarne długopisy i przybory na każdy dzień dozwolone przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Ze względu na pandemię szkoła nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni np. telefon, torebka, portfel, klucze od samochodu, dowód rejestracyjny, itp. Jeśli uczeń zapomni kalkulatora ze względu na panującą pandemię, kalkulatory nie będą również użyczane przez szkołę.
 2. Każdy uczeń przynosi ze sobą maseczkę, oryginalnie zakręconą wodę (butelka wody tylko dla tych którzy chcą, natomiast maseczki obowiązkowo).
 3. Po zajęciu miejsc w sali egzaminacyjnej i po rozpoczęciu egzaminu jest możliwość zdjęcia maseczki na czas egzaminu, jednak przy każdym przemieszczaniu się np. w celu skorzystania ze słownika na języku polskim należy maseczkę założyć i zdezynfekować ręce przed i po skorzystaniu ze słownika.
 4. Przed i po zakończonym egzaminie nie robimy zgromadzeń. Opuszczamy budynek szkoły. Proszę pamiętać o zdezynfekowaniu rąk przed i po egzaminie.
 5. Jeżeli uczeń w jednym dniu ma dwa egzaminy (9:00 i 14:00), po pierwszym może pozostać na terenie szkoły zachowując zasady bezpieczeństwa lub może opuścić budynek szkoły i wrócić na egzamin nie później niż 13:20.
 6. Proszę zachować odległość powyżej 1,5 m od drugiej osoby.

Rządowy program o udzielenie pomocy finansowej uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w 2020r

Informujemy, że dnia 25.07.2020r. weszła w życie Uchwała nr 89/2020 Rady Ministrów z dnia 26 czerwca 2020r. w sprawie Rządowego Programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2020-2022.

Dzień sportu

spotyowy dzień stylizacji 1

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .