III Festiwal Zawodów w Koszęcinie stał się znakomitą okazją do zaprezentowania bogatej oferty CKZiU. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół podstawowych, którzy planują swoją ścieżkę edukacyjną i zawodową.

GALA ROZDANIA NAGRÓD W KONKURSIE LITERACKIM „EKO-LIST DO POSTACI MITOLOGICZNEJ”

 

31 maja 2023r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom I edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Eko-list do postaci mitologicznej”. Na uroczystość wręczenia nagród do naszej szkoły przybyło wielu gości – laureatów konkursu wraz z nauczycielami – opiekunami, a także rodzicami oraz przedstawiciele instytucji patronujących tą uroczystość. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili: Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Sosnowcu Pani Mirosława Kolwas-Soczyńska oraz  wizytator Maciej Zieliński. Galę poprowadziły Justyna Kalamarz i Marzena Forma – nauczycielki języka polskiego w Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru. 

Technikum Projektowania i Stylizacji Ubioru miało swój wkład w inaugurację 19. Sosnowieckich Dni Literatury

W dniu dzisiejszym Technikum Projektowania i Stylizacji Ubioru miało swój wkład w inaugurację 19. Sosnowieckich Dni Literatury organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sosnowcu. 

26 maja 2023 nasze uczennice promowały CKZiU w NOSPR podczas XXVIII Wielkiej Gali Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach

UROCZYSTE POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW TECHNIKUM NR 7

28 kwietnia br. w Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru po raz ostatni zabrzmiał dzwonek dla uczniów klas maturalnych.

ŚWIĘTUJEMY 10- LECIE CKZIU

Obchody 10- lecia CKZiU szkoły wchodzące w skład Centrum uczciły dniami otwartymi. 25 maja 2023 roku należał do Stylizacji, czyli Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru oraz Branżowej Szkoły I Stopnia nr 9. W trwającym od 10 rano do 16 po południu dniu otwartym przewidziano dla społeczności szkolnej oraz przybyłych gości mnóstwo atrakcji.

Akademia upamiętniająca 232. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

26 kwietnia 2023r. w Technikum nr 7 odbyła się uroczysta akademia z okazji 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt w historii Polski, uczniowie klas pierwszych pod opieką p. Doroty Sibielak, p. Renaty Jadowskiej i p. Marzeny Formy, przygotowali montaż słowno-muzyczny o patriotycznej wymowie, podczas którego przypomniano najważniejsze wydarzenia dla naszego kraju.