Narodowe Czytanie w Technikum nr 7

Narodowe Czytanie to polska akcja społeczna popularyzująca znajomość literatury narodowej. Polega na publicznym odczytywaniu obszernych fragmentów dzieł polskich twórców. Akcja została zapoczątkowana w 2012 roku. Podczas tegorocznej odsłony uczniowie z Technikum nr 7 spotkali się 5 września, by wspólnie czytać ballady Adama Mickiewicza.

Inauguracja nowego roku szkolnego 2022/2023

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru oraz Branżowej Szkole I Stopnia odbyło się 1 września br. na sali gimnastycznej. Tuż po godzinie 9.00 uczniowie wszystkich klas pierwszych odśpiewali hymn państwowy. Pani dyrektor CKZiU Elżbieta Czernik i Pani wicedyrektor Technikum nr 7 Elżbieta Włodarczyk serdecznie przywitały nauczycieli, rodziców, a w szczególności pierwszoklasistów rozpoczynających naukę. W swoich przemówieniach życzyły nauczycielom owocnej pracy, uczniom samych sukcesów.
Dzień 1 września to szczególna data, która skłania do zadumy nad latami wojny i okupacji hitlerowskiej. Te wyjątkowo ważne karty naszej historii przypomniała młodzież z klasy II Td i II Tc w krótkim montażu słowno- muzycznym.
Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal. Młodzież ucząca się w klasach wyższych powitała rok szkolny o godzinie 11.00 wraz z wychowawcami w pracowniach przedmiotowych. 

Wykaz podręczników - rok szkolny 2022/2023

Wykaz podręczników - przedmioty ścisłe


 

Wykaz podręczników - przedmioty humanistyczne


 

Wykaz podręczników - przedmioty zawodowe

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Sukces uczniów CKZiU w Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego FOX 2022

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „FOX" od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.

Kolejny rok szkolny za nami!

Zakończenie roku szkolnego to moment, na który z niecierpliwością czekają uczniowie. Przychodzi wtedy czas na podsumowania i rozdanie świadectw, które są efektem całorocznej pracy. W czasie uroczystej akademii Dyrektor CKZiU Elżbieta Czernik, Wicedyrektor T7 i BSIS9 Elżbieta Włodarczyk podsumowały rok szkolny 2021/2022, pogratulowały uczniom sukcesów i wręczyły świadectwa z wyróżnieniem.
Witajcie upragnione wakacje!

"Każdy szczyt góry jest w zasięgu ręki, jeśli tylko będziesz się wspinać”. (Barry Finlay).

Klasy 1Taa i 1 Tab spędziły cudowny, słoneczny dzień w Wiśle. Dzielni uczniowie podczas wędrówki górskiej pokonali swoje słabości i dotarli na ukwieconą polanę.