Słuchacze Branżowej Szkoły II stopnia doskonalą swoje umiejętności.

25 lutego w ramach współpracy i zajęć zawodowych u pracodawcy odbyło się szkolenie-warsztaty z zakresu  koloryzacji z zapoznaniem koła barw, dla słuchaczy 1 klasy Branżowej Szkoły II Stopnia. Szkolenie i zajęcia warsztatowe zostały przeprowadzone w Akademii Fryzjerskiej NABRDALIK w Katowicach pod okiem właściciela, edukatora a zarazem stylisty fryzur pana Pawła Nabrdalika. Słuchaczki BSII po wykładzie szkoleniowym miały możliwość uczestniczenia w zajęciach praktycznych z indywidualnego doboru koloryzacji i modelowania na modelkach zaproszonych przez Akademię Fryzjerską Nabrdalik.

Zbiórka dla zwierząt ze schroniska

Zbieramy karmę suchą i w puszkach dla psów i kotów, miski, zabawki, smycze, obroże oraz żwirek dla kotów. Prosimy o pozostawianie rzeczy w pudełku przy portierni szkoły, do darowizny należy dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem oraz klasą.
Zbiórka będzie trwać do 5 marca.
Dziękujemy w imieniu zwierząt, które na Was liczą.

Stylizacja w Sosnowcu w nowej odsłonie cyfrowej dla technika przemysłu mody.

Zrzut ekranu 2021 02 23 o 12.45.53

W Stylizacji Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru uczniowie przygotowują się do wejścia na rynek pracy w branży przemysłu mody z wykorzystaniem nowoczesnych technik cyfrowych. 

KONKURS WIEDZY Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA WALKI Z RAKIEM – ROZSTRZYGNIĘTY!

W dniach 15-19 lutego 2021r. uczniowie klas pierwszych i drugich Technikum nr 7 i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 9 uczestniczyli w szkolnym konkursie wiedzy z zakresu onkologii i profilaktyki nowotworów. 

63 uczestników konkursu wykazało się wiedzą na temat nowotworów, przebiegu chorób oraz głównych czynników karcinogennych i zasad profilaktyki. Za prawidłowy komplet odpowiedzi można było uzyskać 20 pkt. 

A oto zwycięzcy konkursu: I miejsce: Aleksandra Burak kl. 1Td, II miejsce ex-aequo zajęły Julia Kabalak  kl. 1Ta, Julia Stępnik z klasy 1Ta oraz Oliwia Nabiałkowska kl. 2Tpc.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za aktywność, a laureatom  gratulujemy ogromnej wiedzy!

Doskonalimy swoje umiejętności

Mimo panującej pandemii i ograniczeń z nią związanych uczniowie Technikum nr 7 branży

fryzjerskiej, uczestniczący projektu Edukacja krokiem do sukcesu zawodowego – etap II, biorą czynny udział w kolejnych szkoleniach mających na celu podnoszenie ich kwalifikacji i umiejętności. Podczas szkolenia poznają techniki wykonywania różnych upięć i koków, strzyżeń oraz koloryzacji.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .