Święto Komisji Edukacji Narodowej w Stylizacji

W piątek 11 października br w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości dyrektor CKZiU pani Elżbieta Czernik złożyła wszystkim pracownikom szkoły życzenia oraz wyrazy uznania za trud włożony w wychowanie i kształcenie młodzieży.
Spotkanie uatrakcyjnił występ artystyczny zadedykowany wszystkim pracownikom szkoły przygotowany przez Samorząd Szkolny. Przy kawie i dobrym ciastku zebrani goście mogli wysłuchać uczniów naszej szkoły, którzy zaprezentowali swoje talenty, śpiewając lub grając na instrumentach. Na koniec akademii dyrektorzy, nauczyciele oraz pracownicy administracji otrzymali z rąk uczniów specjalnie przygotowane dyplomy oraz kwiaty.

FotoArtFestival - biennale fotografii światowej

Wizyta fotografów z klas 2 i 3tb na FotoArtFestival - biennale fotografii światowej – impreza fotograficzna odbywająca się w październiku w Bielsku-Białej, organizowana od roku 2005 przez Fundację Centrum Fotografii. FotoArtFestival jest jednym z najważniejszych wydarzeń z dziedziny fotografii w Polsce. Podczas każdej edycji festiwalu organizowanych jest kilkanaście indywidualnych wystaw twórców z całego świata. Wystawy trwają dwa tygodnie.

WYCIECZKA INTEGRACYJNA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

10 października odbył się integracyjny wyjazd klas pierwszych Technikum nr 7. Pierwszoklasiści odwiedzili ośrodek „Centaurus”, w którym spędzili aktywny, pełen wrażeń czas na koleżeńskiej rywalizacji. Podczas zabaw, gier i turniejów uczniowie poznawali smak współpracy grupowej, porażek i zwycięstw. Atmosfera radości i współzawodnictwa towarzyszyła wszystkim do ostatnich minut imprezy.

Erasmus Days w CKZiU

11 pażdziernika  w galerii „Ładniej” miało miejsce otwarcie wystawy pt. „Erasmus in one shot”

Wydarzenie to zostało zorganizowane w ramach Erasmus Days czyli Dni Erasmusa. Są one inicjatywą mająca na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+.

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Nasza szkoła nasz po raz kolejny przystąpiła do Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, który obchodziliśmy w piątek 4 października 2019 roku.
Na świecie już po raz dziewiąty dzieci, młodzież i dorośli bawili się z tabliczką mnożenia. W tym roku do akcji zgłosiło się 5862 szkoły z całego świata, w tym 5400 z Polski.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .