Kolejny rok szkolny za nami!

Zakończenie roku szkolnego to moment, na który z niecierpliwością czekają uczniowie. Przychodzi wtedy czas na podsumowania i rozdanie świadectw, które są efektem całorocznej pracy. W czasie uroczystej akademii Dyrektor CKZiU Elżbieta Czernik, Wicedyrektor T7 i BSIS9 Elżbieta Włodarczyk podsumowały rok szkolny 2021/2022, pogratulowały uczniom sukcesów i wręczyły świadectwa z wyróżnieniem.
Witajcie upragnione wakacje!

Wykaz podręczników - rok szkolny 2022/2023

Wykaz podręczników - przedmioty ścisłe


 

Wykaz podręczników - przedmioty humanistyczne


 

Wykaz podręczników - przedmioty zawodowe

Wystawa z okazji 75- lecia Technikum nr 7 po raz trzeci.

W Pałacu Mieroszewskich w Będzinie można obejrzeć wystawę „Styl i szyk”, są to wybrane projekty, dokumentujące wieloletnią działalność Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru w Sosnowcu. Kolekcja ta, to efekt wspólnych działań uczniów i nauczycieli, odzwierciedlenie ich pasji, marzeń, nieograniczonych możliwości kreowania otoczenia, to historia szkoły zapisana w przedstawionych na ekspozycji modelach. 

Sukces uczniów CKZiU w Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego FOX 2022

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „FOX" od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.

Profilaktyka czerniaka złośliwego

Gdy tylko pierwsze promienie wiosennego słońca zaczynają przygrzewać, w szkole prowadzimy profilaktykę czerniaka.

"Każdy szczyt góry jest w zasięgu ręki, jeśli tylko będziesz się wspinać”. (Barry Finlay).

Klasy 1Taa i 1 Tab spędziły cudowny, słoneczny dzień w Wiśle. Dzielni uczniowie podczas wędrówki górskiej pokonali swoje słabości i dotarli na ukwieconą polanę.

„Wybierz życie – pierwszy krok”

W kwietniu i maju, w klasach drugich i trzecich nauczyciele biologii realizowali program profilaktyki zdrowotnej „Wybierz życie – pierwszy krok”. Jest to program Fundacji MSD Zdrowie Kobiet oraz stacji Sanitarno-Epidemiologicznych skierowany do młodzieży szkół ponadpodstawowych o profilaktyce raka szyjki macicy.