TECHNIKUM NR 7

29 listopada 2019 roku, zgodnie z Zarządzeniem Nr 717 Prezydenta Miasta Sosnowca
przeprowadzono w naszej szkole wybory
do Młodzieżowej Rady Miasta Sosnowca.

W okręgu nr IX, obejmującym uczniów Technikum Nr 7 zgłoszono 6 kandydatów na radnych MRMS,
a w okręgu nr XI obejmującym Branżową Szkołę I Stopnia Nr 9 Rzemieślniczo-Artystyczną
startowało 2 kandydatów.

Po przeprowadzeniu wyborów Szkolna Komisja Wyborcza stwierdziła, że radnymi
do Młodzieżowej Rady Miasta Sosnowca zostali:
z Technikum Nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru:
Liwia Rydz
Patrycja Seweryn
z Branżowej Szkoły I Stopnia Nr 9 Rzemieślniczo-Artystycznej:

Sebastian Brodowski
Julia Kiedrowska
Radnym gratulujemy!

 

TAK POMAGAM

7 grudnia 2019 r. uczniowie Technikum nr 7 i BS I Stopnia nr 9 wzięli udział w akcji charytatywnej „Tak pomagam”. Od godz. 10.00 do 18.00 grupa zaangażowanych wolontariuszy z naszej szkoły zachęcała klientów dyskontu Biedronka do zakupu artykułów spożywczych oraz słodyczy i włożenia ich do naszego wózka. Dzięki ofiarności klientów sklepu zebrano 246 kg produktów. Zgromadzone artykuły spożywcze zostaną przeznaczone na wykonanie paczek świątecznych dla dzieci z Domu Dziecka, podopiecznych Domu Spokojnej Starości w Sosnowcu oraz potrzebujących rodzin pozostających pod stałą opieką naszej szkoły.
Dziękujemy za zaangażowanie i wrażliwość na potrzeby innych.

Uczennica Technikum Nr 7 zajęła 3 miejsce na Festiwalu Piosenki Europejskiej "Gala Złotej Nutki" w Jaworznie

Uczennica klasy 3 Tb Technikum Nr 7 Katarzyna Chycka zajęła 3 miejsce na Festiwalu Piosenki Europejskiej "Gala Złotej Nutki" w Jaworznie. Kasia reprezentowała nasza szkołę śpiewając w języku angielskim utwór Julii Pietruchy "On my own". Językowo przygotowała uczennicę nauczyciel j.angielskiego Agnieszka Pilawska-Sadlik.
Serdecznie gratulujemy Kasi i życzymy dalszych sukcesów scenicznych!

Mikołajki w Technikum Nr 7

6 grudnia wszystkie klasy naszego technikum odwiedził Św. Mikołaj ze słodkościami. Na szkolnych korytarzach rozbrzmiewały świąteczne piosenki. Samorząd Szkolny zorganizował kiermasz, na którym można było spróbować pysznego ciasta, jak również wziąć udział w loterii fantowej. Cała kwota, która została zebrana zostanie przeznaczona na organizację Zabawy Mikołajkowej zaplanowanej na 19 grudnia i zakup paczek dla dzieciaków z zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Sosnowcu.
Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Klasa 1 TAG na pokazie marki Eleven Australia

21 listopada klasa pierwsza Tag, grupa fryzjerska brała udział w pokazie i promocji marki Eleven Australia, zorganizowanym w Sali konferencyjnej Szyb Bończyk w Mysłowicach. Uczniowie obejrzeli cztery stylizacje, wykonane przez ambasadora marki. Były to fryzury uniwersalne zgodne z najnowszymi trendami. Młodzież otrzymała upominki od firmy zachęcające do dalszej pracy.

LuxMed

Lista osób zakwalifikowanych zarówno z projektem damskim i męskim do II etapu konkursu na projekt fartucha lekarskiego dla lekarzy z grupy LUX MED 

luxmed
- Ostrowska Patrycja

- Zborowski Łukasz

- Skatuła Weronika

- Olejnik Roksana

- Staszel Natalia

Projekty zakwalifikowane  do II etapu zgodnie z regulaminem konkursu zostaną przekazane do szwalni.

Gratulujemy!!!

"Szkoła wolna od uzależnień w cyberprzestrzeni"

Uczniowie klasy IITb Technikum Nr 7, Marcin Dolina i Jakub Mol wzięli udział w konkursie "Szkoła wolna od uzależnień w cyberprzestrzeni" pod patronatem Prezydenta Miasta Sosnowiec. Stworzyli krótki film, który porusza problem uzależnienia od telefonii komórkowej wśród młodzieży.
W dniu 26 listopada 2019 r. uczestniczyli wraz z opiekunem p. Małgorzatą Nowak w Gali Finałowej w Sali Widowiskowo-Koncertowej "Muza" w Sosnowcu.
Zapraszamy do obejrzenia ich pracy konkursowej!


© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .