XXIV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

olimpiada wiedzy o ywieniu i ywnociW czwartek 17.10.2019 r. o godz. 10:40 odbyły się szkolne eliminacje do XXIV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. Tematyką wiodącą tegorocznej edycji jest: „Żywienie a profilaktyka nadwagi i otyłości”.

SUKCES GASTRONOMIKA W KONKURSIE KULINARNYM

IMG 774613 października w Tychach na terenie Browaru Obywatelskiego odbył się Kulinarny Ogień dla Świetlikowa. Była to impreza charytatywna, z której dochód trafił na konto budowy hospicjum dla dzieci Świetlikowo w Tychach.

IX ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

logo plNasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, który obchodziliśmy w piątek 4 października 2019 r. pod hasłem

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!”

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

20191011 115700

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia pod hasłem „ Za to, że jednak i że pomimo”.

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

DSC 0004To już tradycja naszej szkoły, że na początku października, podczas uroczystego ślubowania, uczniowie klas pierwszych zostają oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Technikum nr 3 Gastronomiczno- Hotelarskiego i Szkoły Branżowej nr 4 .

Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU

20191007 0910537 października 2019r. uczniowie Technikum nr 3 : Wiktoria Zalas, Aleksandra Mioducka, Natalia Grudzień, Klaudia Lipińska, Wiktoria Jagodzińska i Maciej Węglarski wraz z opiekunem panią Magdą Domagałą gościli w Przedszkolu nr 5 w Sosnowcu. Celem spotkania była edukacja żywieniowa przedszkolaków.

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

41 października 2019r. w Hali Sportowej Milowice odbyły się Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie: Wiktoria Korfel , Rita Zachariasz i Weronika Borcz zajęła VI miejsce.

Gratulujemy !!!

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .