Zakończenie roku szkolengo 2021/2022

G CKZiU0001Koniec roku szkolnego to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich, ale szczególnie dla tych, którzy kończą Gastronomika i żegnają się ze szkołą. 24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny w Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskim oraz Branżowej Szkole I stopnia nr 4 Gastronomicznej. 

„Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA”

czerniakBudowanie świadomości oraz zachęcenie do rozwagi i ochrony skóry przed promieniami UV podczas wakacyjnego odpoczynku to cel XI Tygodnia Świadomości Czerniaka, rozpoczynającego się 17 maja.

"Wybierz życie – pierwszy krok”

zycie1Rak szyjki macicy jest drugim co do częstości występowania nowotworem złośliwym narządów płciowych u kobiet. Co roku w naszym kraju u blisko 4 tys. kobiet wykrywa się go, a około 2 tys. umiera z tego powodu.

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SZCZEPIEŃ

szczepieniaW dniach 24–30 kwietnia obchodziliśmy Europejski Tydzień Szczepień 2022. W tym roku celem akcji była ochrona zdrowia ludzi w każdym wieku i o różnym pochodzeniu oraz przypomnienie o znaczeniu szczepień. Nasza szkoła wsparła akcję poprzez działania edukacyjno - informacyjne.

Ostatni dzwonek klas 4 Technikum i Słuchaczy Branżowej Szkoły 2 stopnia.

DSC 654429.04.2022 to dzień niezapomniany dla uczniów i słuchaczy kończących szkołę. O godzinie 1000 zabrzmiał dla nich ostatni dzwonek, który zamknął kolejny etap ich życia. Uroczyste pożegnanie rozpoczęła Pani Dyrektor CKZIU mgr inżynier Elżbieta Czernik, wygłaszając do zebranych przemówienie .

Warsztaty kulinarne z firmą Vitalpro

IMG 8593We wtorek 10 maja 2022 w naszych pracowniach gastronomicznych przy ul. Grota Roweckiego 66 w Sosnowcu szkolili się szefowie kuchni oraz przedstawiciele z branży spożywczej na produktach firmy Vitalpro.

Światowy Dzień Zdrowia

dzienzdrowiaW trakcie pandemii, zanieczyszczonej planety i narastających chorób, takich jak rak, astma i choroby serca, Światowy Dzień Zdrowia 2022 skupia globalną uwagę na pilnych działaniach niezbędnych do utrzymania zdrowia ludzi i planety oraz wspierania ruchu na rzecz tworzenia społeczeństw koncentruje się na dobrym samopoczuciu.