REKRUTACJA 2021/2022

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskie i Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4 Gastronomiczna - pobierz

Szkolenie dla nauczycieli Gastronomika z programów komputerowych „CHART” i „GASTRO”

            Nauczyciele zawodowcy z Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego w Sosnowcu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów, a jednocześnie chcąc uczyć na jak najwyższym poziomie przyszłych fachowców będą się szkolić. 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

DSC 0189Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w Gastronomiku odbyło się w dwóch turach o godz. 9.00 oraz godz. 11.00, z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa. Wielu uczniów wykorzystało czas zdalnego nauczania i uzyskało na koniec roku bardzo dobre wyniki w nauce. Najlepsi odebrali świadectwa, nagrody i dyplomy z rąk pani dyrektor CKZiU Elżbiety Czernik, pana wicedyrektora Dariusza Chudzika oraz wychowawcy klasy.

DNI OTWARTE

dni otwarte

Wyróżnienie w polskiej edycji „ Les Chefs en or”

IMG 5636Sosnowiecki Gastronomik trzyma poziom. Dowodem na to jest zdobyte przez ucznia klasy II GŻ Victora Petrychenko wyróżnienie w prestiżowym konkursie w polskiej edycji „ Les Chefs en or”. Finał odbył się w Instytucie Kulinarnym Transgourmet w Piasecznie 18.06.2021r.

BARCELONA jest piękna.

IMG 20210608 114951 600Po czterech tygodniach pobytu w urokliwej Barcelonie, nasi uczniowie wrócili z
zagranicznych staży, pełni nowych doświadczeń i umiejętności zdobytych u 
hiszpańskich pracodawców. Stażyści w czasie pobytu poznawali również kulturę Hiszpanii, lokalne atrakcje i podszkolili język hiszpański.