ZAJĘCIA PRAKTYCZNE NA WARSZTATACH SZKOLNYCH - GASTRONOMIK

W dobie pandemii i nauki zdalnej uczniowie CKZiU w Sosnowcu z Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego, w ramach zajęć praktycznych stacjonarnych przygotowują się do egzaminów zawodowych oraz wejścia na rynek pracy sporządzając  przeróżne potrawy. 

Ostatnio pod bacznym okiem pana Krystiana Cydejko uczniowie na zajęciach w naszych nowoczesnych warsztatach szkolnych wykonywali pyszne burgery oraz mono deser z białej czekolady w zielonej polewie lustrzanej. 

Bacznie śledźcie naszą stronę, a dowiecie się czego jeszcze ciekawego uczą się nasi przyszli adepci kulinarni. 

OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN UMIEJĘTNOŚCI CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM "ROZUMIEM TO, CO CZYTAM. CZYTAM TO, CO ROZUMIEM"

ksiazkaChętni uczniowie klas technikum w kolejnych tygodniach – od 23.11 do 07.12 – wezmą udział w ogólnopolskim sprawdzianie diagnozującym umiejętność czytania ze zrozumieniem. Konkurs organizowany przez Centrum Edukacji Humanistycznej LOGOS SC.  odbędzie się w formie zdalnej.    Życzymy powodzenia!

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2020

banerek OTK 2020

„DoradzaMy – zawodowo, wybieraMy – odlotowo” to hasło tegorocznego OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY, który w dniach 19-25 października 2020r. odbywał się również w naszych szkołach.

Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii

000A4N64KQ38VQ5E C122 F4Zerdecznie zapraszamy do udziału w konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii. Chcesz sprawdzić co wiesz o kulturze, geografii i historii tej wyspy? Czekamy na zapisy do końca listopada. Informację prosimy przesyłać do Pani J. Wojciechowskiej na platformie GS. 

KONKURS INFORMATYCZNY "BÓBR"

bobr9 listopada odbył się Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „BÓBR”. Jak co roku, uczniowie Naszej szkoły uczestniczyli online w konkursie rozwiązując szereg pytań.

Święto Niepodległości

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .