Zebrania z rodzicami 10.09.2020

Zebrania z rodzicami uczniów Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 4 Gastronomicznej odbędą się 10.09.2020 według załączonego harmonogramu - pobierz

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskie

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 Gastronomiczna

Branżowa Szkoła II Stopnia

01.09.2020

Harmonogram - pobierz

Informacje dla rodziców - pobierz

Informacje dla uczniów - pobierz

 

Rządowy program o udzielenie pomocy finansowej uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w 2020r

Informujemy, że dnia 25.07.2020r. weszła w życie Uchwała nr 89/2020 Rady Ministrów z dnia 26 czerwca 2020r. w sprawie Rządowego Programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2020-2022.

Sosnowiecki „Gastronomik” partnerem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

Technikum nr 3 Gastronomiczno – Hotelarskie w Sosnowcu zostało partnerem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w zakresie organizacji Olimpiady Hotelarskiej pod hasłem „Umiejętności Kluczem do Przyszłości w Hotelarstwie”.

Organizatora olimpiady będzie wspierało Konsorcjum składające się ze szkół hotelarskich. Od tego również nasza szkoła będzie miała zaszczyt w takim przedsięwzięciu uczestniczyć na zasadzie partnerstwa. Wartością dodaną będzie rozszerzenie przedmiotu działania Konsorcjum o realizację przedsięwzięć i projektów wspierających poprawę kształcenia jakości kadr dla turystyki zgodnie z oczekiwaniami rynku pracy.

Działania Konsorcjum (funkcjonującym na zasadzie PARNERSTWA) mają sprawić, że będziemy masowym merytorycznym ciałem doradczo – opiniująco – wspierającym Szkołę Główną Handlową w Warszawie, Departament Turystyki MR, Sektorową Radę Kompetencji- Turystyki, Stowarzyszenia Branżowe, Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji IBE.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Akcja informacyjno-edukacyjna ph. "Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny"

ulotka1 KoronawirusOd dnia 17 sierpnia 2020r. w województwie śląskim trwa akcja informacyjno-edukacyjna ph.  „Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”, zainicjowana przez Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

Projekt eTwinning

logo etwinningW roku szkolnym 2019/2020, pomimo pandemii,  udało nam się zrealizować dwa międzynarodowe projekty w ramach programu eTwinning.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .