20221214 13484914 grudnia grupa weterynarzy z klasy 2D uczestniczyła w spotkaniu inkluzyjnym w Zespole Szkół Specjalnych nr 4 . Młodzież, pod opieką pani Ilony Lipki pojechała na spotkanie z uczniami i nauczycielami szkoły specjalnej oraz do Amorka, Kropka, Lasera i Venco. Pani Ewa Rasiewicz i pani Dorota Ciszowska zaprosiły uczniów do sali, w której czekali już na nas Roman, Kamil, Michał, Ada i Laura – uczniowie ZSS nr 4. 

13 grudnia 2022 w ramach zajęć z Akademii Pasji gościlismy w naszej szkole uczniów SP nr 39 oraz Sp nr 46.

IMG 20221213 WA0007

Warsztaty dla ekonomiczne dla przybyłych gości pt. „Oszczędzanie i inwestowanie” poprowadziła pani Agnieszka Jeż, ucząca przedmiotów zawodowych na kierunku technik ekonomista.

Uczennica klasy 4A Rozalia Matusik zakwalifikowała się do finału VIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich i powalczy o miejsce w gronie laureatów 15 - 16 grudnia 2022 r. w Zespole Szkół nr 8 w Szczecinie. To kolejny sukces Technikum nr 1 w tych prestiżowych zawodach. Nasza uczennica znalazła się w gronie 60 finalistów z całego kraju.

1

Zdobycie zaszczytnego tytułu gwarantuje Rozalii zwolnienie z części pisemnej drugiej kwalifikacji egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Nie sposób przy tej okazji pominąć pracy nauczycieli przedmiotów zawodowych z zakresu ekonomii i rachunkowości, zwłaszcza pani Iwony Sochackiej, która już od kilku lat może poszczycić się sukcesami swoich uczniów w Olimpiadzie WiUM. Trzymamy kciuki za kolejny sukces Rozalii w zmaganiach finałowych.

Gratulujemy wygranej Pani Katarzynie Olszak - nauczycielce Technikum nr 1 Ekonomicznego w CKZiU w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 która zdobyła 380 głosów w Plebiscycie Edukacyjnym  2022 zorganizowanym przez Dziennik Zachodni na Nauczyciela Roku w szkole ponadpodstawowej. Pozostałe dwa miejsca na podium również zajęły nauczycielki z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64, Pani Jolanta Jurkowska oraz Pani Edyta Rostowska, którym również serdecznie gratulujemy.

            Za Panią Katarzynę Olszak trzymamy mocno kciuki w dalszej rywalizacji podczas eliminacji wojewódzkich.

https://dziennikzachodni.pl/p/kandydaci/1015303

gratulacje