Kolejny sukces Mai Włodarczyk!!!

Uczennica Technikum nr 1 Ekonomicznego w  Centrum Kształcenia Zawodowego  i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64, kształcąca się na kierunku technik weterynarii- Maja Włodarczyk po zdobyciu Mistrzostwa Śląska w rzucie młotem w kategorii U16 odniosła kolejny sukces  zajmując 1 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach U16 w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Częstochowie i została powołana na Mistrzostwa Polski, które odbędą się 26-27 września w Płocku. 

Gratulujemy!!!  Życzymy dalszych sukcesów!!!

baletnicaKolejną wysportowaną uczennicą klasy 1b jest Zuzia Pióro. Na początku września Zuzia brała udział w Krajowych Mistrzostwa IDO w kategorii Modern&Contemporary. W klasyfikacji generalnej zajęła 11 miejsce w Polsce na ponad siedemdziesiąt zawodniczek. Na Co Dzień Zuzia trenuje w Akademii Tańca Elite w Jaworznie. Oprócz Mistrzostw Polski brała udział w innych różnych ważnych zawodach, jednymi z nich jest zakwalifikowanie się do Mistrzostw Świata Dance World Cup za granicą. Serdecznie gratulujemy Zuzi i życzymy dalszych sukcesów!

degustacja 1Dość powszechną praktyką każdego kucharza, piekarza czy cukiernika jest organizacja degustacji swoich wyrobów. Taka degustacja odbyła się dziś w naszej szkole w trakcie długiej przerwy. Nauczyciele oraz uczniowie naszego Gastronomika przygotowali dla nas przepyszne przekąski, które już niebawem będziemy mogli zakupić w szkolnej sali restauracyjnej. Dziękujemy za poczęstunek, było bardzo smacznie.

mot

Miło nam poinformować, że nasza uczennica Maja Włodarczyk z klasy 1b zdobyła 1 miejsce w Rzucie Młotem w Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Lekkiej Atletyce U16, które odbyły się 5 września w Gliwicach. Serdecznie gratulujemy Mai i życzymy dalszych sukcesów!

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .