W związku z obchodami Światowego Dnia Mycia Rąk w naszej szkole przeprowadzona
jest zbiórka środków czystości dla hospicjum św. Tomasza.

Oto lista potrzebnych środków czystości:
- mydła w płynie (kostki też mogą być)
- szampony
- proszki do prania (kolor)
- płyny do naczyń
- ręczniki papierowe
- chusteczki nawilżane.

Hospicjum liczy na wsparcie i naszą pomoc.
Zebrane artykuły prosimy przekazywać do pani Katarzyny Pawełek do 22 listopada.

Resized 20191016 10002416 października klasa 1bg wraz z wychowawcą Agatą Krzak oraz Joanną Wójcik poznawali historię renesansowego i barokowego Krakowa. Pierwszym etapem było Wzgórze Wawelskie i Stare Miasto. Zwiedzanie Krakowa szlakiem renesansu i baroku to podróż w czasy XVI i XVII wieku.

etcbPaździernik to Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa (European Cyber Security Month). Ogólnoeuropejska kampania, znana jako ECSM, organizowana jest przez ENISA z inicjatywy Komisji Europejskiej. W Polsce kampanię koordynuje NASK. Nasza szkoła w tym roku włączyła się w tę inicjatywę.
Przez cały miesiąc na zajęciach w szkolnej bibliotece będziemy podnosić świadomość na temat cyberbezpieczeństwa i nowoczesnych technologii. Naszym celem jest nie tylko zwrócenie uwagi na potencjalne zagrożenia, ale również promowanie odpowiedzialnego korzystania z sieci.
Wszystkich zainteresowanych tematyką fake newsów zapraszam 18.10.2019 o godzinie 14:20 na warsztaty.

DSC 0609Dzień Nauczyciela obchodzimy 14 października w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej z inicjatywy Stanisława Augusta Poniatowskiego. Z tej okazji w piątek 11 października br. w Technikum  nr 1 Ekonomicznym odbyła się uroczysta akademia .
Podczas uroczystości Wicedyrektor Maria Koźmin złożyła życzenia  dla całej społeczności szkolnej. Zwieńczeniem uroczystości był program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 3b.

71750505 511974369600622 1466787625720348672 nW pierwszych dniach października zakończyła się w naszym Technikum akcja „Wyprawka  dla Żaka”. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego zawieźli zebrane przybory szkole do zaprzyjaźnionego Centrum Opiekuńczo-Wychowawczego przy ulicy Suchej w Sosnowcu.
Dziękujemy za wsparcie akcji wszystkim uczniom naszej szkoły!

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .