cig FJeszcze nie Wszyscy poznaliście ciągi, ale może Was to zaciekawić, mamy nadzieję, że tak będzie.
To nie tylko matematyczne rozważania ciągu i złotej liczby.
Ona jest obecna w architekturze, projektowaniu, programowaniu, biologii, anatomii, muzyce, sztuce,...!
Kto ciekawy?
Zapraszamy na naszą platformę GSuit.
 
 
Mamy nadzieję, że Ktoś z Was przebrnie przez ten 24 minutowy film, który pokazuje szeroki wachlarz zastosowania i istnienia ciągu i złotej liczby.
Do obejrzenia - link na Classroom na platformie GSuit, Strumień - Biblioteka
Wytrwajcie, a zaskoczy Was jej tajemnica wartości, polecam, WARTO ZOBACZYĆ!

Podziekowanie dla szkoly8 września nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej Wielkiej Zbiórki Książek. Jest to już 6 edycja akcji prowadzonej przez Fundację Zaczytani org. 
W ciągu miesiąca udało nam się zebrać ponad sześćdziesiąt książek, które zostały przekazane podopiecznym szpitali, hospicjów oraz placówek opiekuńczych i pomocowych. Zapewne wzbudzą jeszcze emocje u niejednego czytelnika. Akcja cieszyła się ogromną popularnością.

banerek OTK 2020

„DoradzaMy – zawodowo, wybieraMy – odlotowo” to hasło tegorocznego OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY,
który w dniach 19-25 października 2020r. odbywał się również w naszych szkołach.
Odbiorcy otrzymali profesjonalne wsparcie w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy i kariery. Nasi Uczniowie mogli korzystać z indywidualnych porad i konsultacji doradcy zawodowego. Zorganizowano również szkolenia w zakresie:

  1. System kwalifikacji w Polsce i UE, nowe wyzwania edukacyjne.
  2. Wyznaczanie celów życiowych.
  3. Sztuka podejmowania kolejnych decyzji edukacyjno - zawodowych.

DSC 04675 października br. na pewno zapisze się w pamięci uczniów klas pierwszych, bowiem tego dnia złożyli oni uroczyste ślubowanie, stając się tym samym pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności Technikum nr 1 Ekonomicznego. W obecności Dyrekcji szkoły – mgr inż. Elżbiety Czernik, mgr Marii Koźmin i mgr Anny Kowalskiej, wychowawców, grona pedagogicznego oraz koleżanek i kolegów z klasy drugiej tegoroczni pierwszoklasiści podjęli ważne zobowiązanie: godnie reprezentować szkołę, przestrzegać obowiązujących w niej zasad, troszczyć się o własny rozwój intelektualny i duchowy. Słowa przyrzeczenia mocno wybrzmiały w murach szkoły. Tekst ślubowania, podpisany przez uczniów, został złożony na ręce Dyrekcji szkoły jako obietnica dotrzymania podjętych zobowiązań.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .