W związku z trwającymi feriami zimowymi zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych przejazdów w ramach akcji Kolej na FERIE, a tym którzy zostają w mieście polecamy zapoznać się z całą listą atrakcji jaką przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.
AKCJA ZIMA 2020 W SOSNOWCU - czytaj więcej

WSZYSTKIM NASZYM UCZNIOM ŻYCZYMY UDANYCH I BEZPIECZNYCH FERII.

Boże Narodzenie to czas miłości i radości, przez cały rok wszyscy z niecierpliwością czekamy na te magiczne święta. W atmosferę świąt Bożego Narodzenia naszą szkołę wprowadzili uczniowie klasy 1bg przedstawiając szkolne jasełka.

Co roku Technikum nr 1 Ekonomiczne organizuje zbiórkę środków czystości dla podopiecznych sosnowieckiego Hospicjum im. Św. Tomasza.
W tym roku udało nam się zebrać: 120 mydeł w kostce, 18 mydeł w płynie, 7 płynów do naczyń, 10 paczek chusteczek nawilżanych i inne środki higieniczne.

Jak co roku w naszej szkole odbyły się MIKOŁAJKI dla dzieci z Domu Dziecka. Nasza młodzież zorganizowała świetną zabawę dla małych gości. Były konkursy, karaoke, wspólne tańce i oczywiście prezenty od Mikołaja. Całej imprezie towarzyszyła wesoła zabawa. Mikołajki zorganizowali nasi wspaniali wolontariusze z Samorządu Szkolnego CKZiU. Podczas spotkania wspierali ich nauczyciele.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .