fake news
Niezmiernie miło nam poinformować, że artykuł naszego nauczyciela bibliotekarza mgr Izabeli Stefańskiej został opublikowany w cenionym czasopiśmie „Biblioteka w szkole”.

Artykuł przedstawia scenariusz zajęć dotyczących „fake newsów” przeprowadzonych w bibliotece w Technikum nr 1 Ekonomicznym.
Zapraszamy do lektury: https://biblioteka.pl/artykul/Prawda-czy-falsz/9697

plakaty poczoneMiło nam poinformować, że CKZiU Technikum nr 1 w Sosnowcu otrzymało Certyfikat DOBRZE ZAPROJEKTOWANA SZKOŁA 2020.Uczniowie klasy Ia pod opieką mgr Katarzyny Pawełek realizowali projekt z edukacji dla bezpieczeństwa „Pierwszaki uczą przedszkolaki”.

IMG 20200512 11005812 maja 2020 roku pani Małgorzata Minor w imieniu swoim i oraz swojej klasy 1cg kształcącej się na kierunku technik weterynarii, odwiedziła schronisko dla bezdomnych zwierząt w Sosnowcu-Milowicach. W trakcie wizyty ofiarowano niezbędne rzeczy oraz żywność dla podopiecznych schroniska. W późniejszym czasie, z uwagi na panującą pandemię, planowana jest kolejna wizyty połączona z wyjściem uczniów na spacer ze zwierzętami.  

Miło nam pDSC 00311oinformować, że CKZiU Technikum nr 1 otrzymało podziękowanie za zorganizowanie  wyjątkowego wydarzenia jakim był Maraton Pisania Listów Amnesty International. Akcja ta o charakterze międzynarodowym zjednoczyła naszą społeczność.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .