BRUNETKI, BLONDYNKI WCZORAJ I DZIŚ

O tym, jakim przeobrażeniom uległ wizerunek kobiety na przestrzeni wieków, mogli przekonać się uczestnicy wernisażu, który odbył się 26 września w galerii " Ładniej ". Zagadkowy tytuł wystawy ma swoje przełożenie w równie intrygujących pracach Lidii Wiewiórowskiej i Magdaleny Teleckiej. Serdecznie zapraszamy. Wystawa potrwa do 18 października. 

HARMONOGRAM WYDARZEŃ NA MIESIĄC PAŹDZIERNIK

 

1.X.    SPOTKANIE KLUBU SYMPATYKÓW GALERII "  ŁADNIEJ " Start godz.12.00

11.X.  "DZIEŃ ERASMUSA "- MÓJ ERASMUS w jednym zdjęciu - wystawa fotograficzna

23.X.-24.X.  BIBUŁOWA FLORYSTYKA - warsztaty ( zapisy w galerii )

28.X. ALEKSANDRA DRAMOWICZ & ADAM GOŁĘBIOWSKI wystawa prac uczniów Technikum nr 1 Ekonomicznego w Centrum Kształcenia zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64

 

SZKLANE CUDEŃKA NA DNI SENIORA

Korzystając z zaproszenia Rady Seniorów w tegorocznych obchodach Sosnowieckich Dni Seniora uczestnicy kursu kwalifikacyjnego TECHNIK TECHNOLOGII SZKŁA w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul. Grota Roweckiego 64 zaprezentowali swoje prace na jednym z wielu stoisk. Kolorowe misy, patery, talerze oraz inne ozdoby przyciągały uwagę licznych przechodniów, tym samym zachęcając i zapraszając wielu zainteresowanych na ten wyjątkowy i co ważne BEZPŁATNY KURS.

IMG 20190917 171000

FINAŁ AUKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ HOSPICJUM ŚW.TOMASZA APS

Dnia 18 września w galerii " Ładniej ", w obecności komisji w skład której wchodziły: kierownik OPP nr 1 w Sosnowcu pani Elżbieta Skiba - Posikata, Katarzyna Kożuch oraz pracownik hospicjum na ręce pani Małgorzaty Czapli - prezes Hospicjum Św.Tomasza Aps w Sosnowcu została uroczyście przekazana puszka z datkami darczyńców.CKZIU w Sosnowcu już po raz kolejny wsparło ten szczytny cel.Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy, wierząc, że w kolejnych latach będą mieli równie otwarte serca.

DSC 1162

KALENDARZ IMPREZ NA MIESIĄC Wrzesień 2019

7.IX. - Prezentacja i promocja wyrobów szklanych zaprojektowanych i wykonanych przez uczestników kwalifikacyjnego kursu zawodowego technik technologii szkła w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul. Grota Roweckiego 64 w Sosnowcu podczas SOSNOWIECKICH DNI SENIORA w Parku Sieleckim Start godz.13.00
12.IX. - Spotkanie KLUBU SYMPATYKÓW GALERII " Ładniej "Start godz.12.00
23.IX. - Podsumowanie aukcji charytatywnej na rzecz HOSPICJUM ŚW. TOMASZA Aps. Start godz.14.00
26.IX. - Wernisaż Lidii Wiewiórowskiej & Magdaleny Teleckiej pt " BRUNETKI, BLONDYNKI WCZORAJ I DZIŚ " Start godz.17.00

plakat

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .