GRUPA ARTYSTYCZNA POINT W GALERII " ŁADNIEJ "

    W piątkowy wieczór w galerii "Ładniej" zebrała się liczna grupa miłośników sztuki naiwnej. Otwarciu wernisażu grupy Point  pt "Czeladź nasze miasto", towarzyszył recital poetycko - muzyczny O malarstwie światowym, przenosząc uczestników spotkania w świat paryskiej bohemy końca XIX wieku.

DLA BABCI I DZIADKA

Od 28 stycznia w galerii można oglądać niecodzienne prace wykonane przez podopiecznych Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu, a dedykowane naszym SENIOROM. Te barwne serwetki zawieszone na sznurkach zdobią wnętrze galerii, przykuwając uwagę nieco zaskoczonych odwiedzających. Fajny Oryginalny prezent ! Równie fajna Ciekawa aranżacja!

Zapraszamy!!! 

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji obchodzonego święta Dnia Babci i Dziadka galeria " Ładniej " zaprasza dnia 28 stycznia na otwarcie wystawy prac podopiecznych Ośrodka Pracy Pozaszkolnej nr1 w Sosnowcu.

KALENDARZ IMPREZ NA MIESIĄC LUTY

- 07.02 - " CZELADŹ NASZE MIASTO " wernisaż grupy " POINT ", połączony z występem poetycko - muzycznym pt " MUZYKA ODCIENI "

Start godz.17.00

- 13.02 - spotkanie SYMPATYKÓW GALERII " ŁADNIEJ ''
Start godz.12.00

W związku z zainteresowaniem warsztatami z witrażu w dniach od 17.02 do 21.02 proponujemy zajęcia. Ostateczny termin wraz z godziną zostanie dostosowany do potrzeb uczestników. Zapisy w galerii. Zapraszamy!!!

Mikołaj 2019

Jak co roku,6 grudnia już od wczesnych godzin w witrynie galerii „Ładniej” pojawił się Mikołaj w towarzystwie elfa oraz dwóch śnieżynek. Mikołaj stukając o szybę rózgą, głośno dzwoniąc dzwonkiem budził ze snu tych najbardziej zabieganych i zamyślonych przechodniów, wprawiając ich w rozbawienie.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .