Samorząd Uczniowski

 

Plan działań Samorządu Uczniowskiego
Technikum nr 7 i Branżowej Szkoły I stopnia nr 9 w Sosnowcu


 REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 

Mikołajki w Stylizacji

Mikołajki w Stylizacji 6 grudnia wszystkie klasy naszej szkoły odwiedził Św. Mikołaj ze słodkościami, a na sali gimnastycznej odbyła się projekcja ulubionego filmu "Kevin sam w domu".

Ostatni październikowy dzień w szkole był wielkim PIŻAMA PARTY!

W tym dniu młodzież pojawiła się na lekcjach w piżamach, szlafrokach, kapciach, przynieśli ulubione kocyki i poduszki. To był dzień pełen humoru i zabawy. Na długiej przerwie uczniowie wzięli udział w bitwie na poduszki. Impreza dostarczyła uczestnikom wiele radości i pozytywnej energii.

Nigdy nie wahaj się pomagać, kiedyś Ty możesz potrzebować pomocy

Kiermasz ciast zorganizowany przez samorząd uczniowski Stylizacji cieszył się dużym zainteresowaniem. Wiele osób, aby wspomóc akcję przygotowało wypieki, które bardzo szybko zostały wyprzedane. W sumie udało nam się zebrać pokaźną sumę, którą przeznaczymy na pomoc mieszkańcom Ukrainy. Dziękujemy!

Dzień Postaci Z Bajek

30 listopada w Stylizacji po raz pierwszy odbył się Dzień Postaci z Bajek. Było kolorowo i bajkowo. Nie zabrakło bajecznych przebrań i wspaniałej zabawy zakończonej konkursem na sali gimnastycznej. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Dzień bez plecaka

19 października Samorząd Uczniowski po raz kolejny zorganizował Dzień bez plecaka. Ta wyjątkowa inicjatywa przyniosła uczniom wiele radości i zabawy. Pomysłów nie brakowało, a niektóre stały się prawdziwym hitem. Dzień ten był świetnym sposobem na zintegrowanie społeczności szkolnej i poprawieniem atmosfery panującej w szkole.

Mikołajki w Stylizacji z piękną ideą w tle

Kiermasz świątecznych ciast i ciasteczek oraz cudownych własnoręcznie zrobionych dekoracji cieszył się dużą popularnością. Serca nasze są pełne nadziei, że zebrane pieniążki pomogą Oli w walce z chorobą.
Dostojny Mikołaj dał szansę wylosowania dodatkowego np.

Szkoły Pełne Talentów

Nasza szkoła wzięła udział w projekcie organizowanym przez sieć sklepów LIDL. Dzięki zebranym punktom udało się pozyskać głośnik multimedialny. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie.

WALENTYNKI W STYLIZACJI

Z okazji walentynek, za pośrednictwem Samorządu Uczniowskiego, można było pozdrowić ukochaną osobę lub przesłać jej życzenia. Życzenia zostały opublikowane na Facebooku w formie prezentacji. W tak miłej atmosferze rozpoczęliśmy ferie zimowe.

Piżamowy Dzień

W dniu 29.10 w naszej szkole odbył się Piżamowy Dzień. Przyjście do szkoły w piżamie nie tylko było miłym akcentem na koniec tygodnia, ale również gwarantowało zwolnienie z odpowiedzi ustnych.