Samorząd Uczniowski

Przewodniczący: Kacper Kruz 

Z-ca przewodniczącego: Konrad Przybysławski, Wiktoria PiaseckaPlan działań Samorządu Uczniowskiego
Technikum nr 7 i Branżowej Szkoły I stopnia nr 9 w Sosnowcu
na rok szkolny 2019/2020


 REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 

Mikołajki w Technikum Nr 7

6 grudnia wszystkie klasy naszego technikum odwiedził Św. Mikołaj ze słodkościami. Na szkolnych korytarzach rozbrzmiewały świąteczne piosenki. Samorząd Szkolny zorganizował kiermasz, na którym można było spróbować pysznego ciasta, jak również wziąć udział w loterii fantowej. Cała kwota, która została zebrana zostanie przeznaczona na organizację Zabawy Mikołajkowej zaplanowanej na 19 grudnia i zakup paczek dla dzieciaków z zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Sosnowcu.
Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Święto Komisji Edukacji Narodowej w Stylizacji

W piątek 11 października br w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości dyrektor CKZiU pani Elżbieta Czernik złożyła wszystkim pracownikom szkoły życzenia oraz wyrazy uznania za trud włożony w wychowanie i kształcenie młodzieży.

Ślubowanie uczniów klas pierwszych !!!

2 października 2019 roku w Technikum nr 7 i Branżowej Szkole I Stopnia nr 9 odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. W części oficjalnej pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i zostali oficjalnie przyjęci w poczet społeczności szkolnej. Teksty ślubowania złożyli na ręce dyrektora Centrum p. Elżbiety Czernik. Pani Dyrektor skierowała ciepłe słowa do uczniów, witając ich uroczyście w murach naszej szkoły. Życzyła wszystkim sukcesów w nauce, kreatywności, tego, by dobrze czuli się w szkole i godnie ją reprezentowali.

"Piżama All Day"

31 października Samorząd Uczniowski naszego Technikum przygotował imprezę szkolną Pajama Party pt. "Piżama All Day".
Uczniowie, którzy przyszli w piżamach i przynieśli poduszki, nie byli w tym dniu pytani. Na długiej przerwie, na sali gimnastycznej, przy świetnej muzyce odbyła się kolorowa bitwa na poduszki. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .