Samorząd Uczniowski

Przewodnicząca - Patrycja Seweryn kl 2 Tap
zastępca przewodniczącego - Wiktoria Kulesza kl 2Tap
skarbnik - Oliwia Kozera kl. 2 TcpPlan działań Samorządu Uczniowskiego
Technikum nr 7 i Branżowej Szkoły I stopnia nr 9 w Sosnowcu
na rok szkolny 2020/2021


 REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO


 

W pięknych świątecznych dekoracjach Samorząd Uczniowski realizuje nagrywanie życzeń świątecznych

Mikołajki w Technikum Nr 7

6 grudnia wszystkie klasy naszego technikum odwiedził Św. Mikołaj ze słodkościami. Na szkolnych korytarzach rozbrzmiewały świąteczne piosenki. Samorząd Szkolny zorganizował kiermasz, na którym można było spróbować pysznego ciasta, jak również wziąć udział w loterii fantowej. Cała kwota, która została zebrana zostanie przeznaczona na organizację Zabawy Mikołajkowej zaplanowanej na 19 grudnia i zakup paczek dla dzieciaków z zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Sosnowcu.
Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Święto Komisji Edukacji Narodowej w Stylizacji

W piątek 11 października br w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości dyrektor CKZiU pani Elżbieta Czernik złożyła wszystkim pracownikom szkoły życzenia oraz wyrazy uznania za trud włożony w wychowanie i kształcenie młodzieży.

Ślubowanie uczniów klas pierwszych Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru oraz Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemieślniczo - Artystycznej nr 9

7 października 2020 roku uczniowie klas pierwszych Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru oraz Branżowej Szkoły I Stopnia nr 9 w Sosnowcu złożyli uroczyste Ślubowanie. Akt ten potwierdził, że pierwszoklasiści zostali przyjęci do społeczności szkolnej i stali się jej pełnoprawnymi członkami.

"Piżama All Day"

31 października Samorząd Uczniowski naszego Technikum przygotował imprezę szkolną Pajama Party pt. "Piżama All Day".
Uczniowie, którzy przyszli w piżamach i przynieśli poduszki, nie byli w tym dniu pytani. Na długiej przerwie, na sali gimnastycznej, przy świetnej muzyce odbyła się kolorowa bitwa na poduszki. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Ślubowanie uczniów klas pierwszych !!!

2 października 2019 roku w Technikum nr 7 i Branżowej Szkole I Stopnia nr 9 odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. W części oficjalnej pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i zostali oficjalnie przyjęci w poczet społeczności szkolnej. Teksty ślubowania złożyli na ręce dyrektora Centrum p. Elżbiety Czernik. Pani Dyrektor skierowała ciepłe słowa do uczniów, witając ich uroczyście w murach naszej szkoły. Życzyła wszystkim sukcesów w nauce, kreatywności, tego, by dobrze czuli się w szkole i godnie ją reprezentowali.

POMOC, UŚMIECH, ŻYCZENIA #RazemNaŚwięta

Od lat magia świąt sprawiała, że byliśmy dla siebie dobrzy, wyrozumiali, czuli. Ogarniała nas chęć pomocy potrzebującym. W tym roku nie może być inaczej. Wolontariusze naszej szkoły, ludzie dobrej woli i serdecznych myśli łączcie się!
Pomagajmy drobnym gestem, serdecznym uśmiechem. BĄDŹMY RAZEM NA ŚWIĘTA.
Wśród znajomych, sąsiadów, rodziny nikt nie powinien czuć się sam na święta. Kartka z życzeniami znaleziona w skrzynce, drobne zakupy, stroik na progu domu, karma dla zwierząt  przywróci wiarę w magię świąt i pomoże przetrwać ten trudny czas epidemii.