Salon Maturzystów Perspektywy 2017

salon maturzystow startSalon Maturzystów Perspektywy 2017 to miejsce gdzie matura ,,spotyka’’ się ze studiami. Podczas Salonu maturzyści mogą uzyskać komplet informacji na temat matury od ekspertów Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych, jak również na temat wymagań rekrutacyjnych bezpośrednio od uczelni z całej Polski - co pozwala im odpowiednio wcześnie zaplanować egzamin maturalny i wybrać właściwe przedmioty dodatkowe. Jak przygotować się do matury, żeby zdać ją jak najlepiej? Co i gdzie studiować? Czym kierować się przy wyborze dalszej drogi kształcenia? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać:

  • 11 września podczas Salonu Maturzystów Perspektywy 2017 w Gliwicach, na terenie Politechniki Śląskiej, Centrum Edukacyjno-Kongresowe, ul. Konarskiego 18b, Gliwice, godz. 8.30-15.00 (wstęp wolny);
  • 12 września w Katowicach, w murach Uniwersytetu Śląskiego, Wydział Prawa i Administracji, ul. Bankowa 11, Katowice, godz. 8.30-15.00 (wstęp wolny).
    Wypełnij ankietę i odbierz na Salonie Maturzystów swój bezpłatny Informator dla Maturzystów 2018 - najobszerniejszy przewodnik, dla tych, którzy zdają maturę i planują studia. Odpowiedzi (anonimowe) posłużą Perspektywom do zbudowania Portretu Maturzysty 2018.
    informator perspektywy 2017

Zapraszamy!

Oferty pracy wrzesień 2017

1 o scoala si o instituie fac angajari la botosani afla pe ce postSerdecznie zapraszam do zapoznania się z aktualnym WYKAZEM OFERT PRACY PUNKTU POŚREDNICTWA PRACY W SOSNOWCU oraz MŁODZIEŻOWEGO BIURA PRACY W KATOWICACH.
Szczegóły w zakładce OFERTY PRACY.
Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszam do gabinetu doradcy zawodowego - Technikum nr 1 Ekonomiczne, pokój 209.


Wiosenny kiermasz ofert pracy

wiosenny kiermasz ofert pracy małeDoradca Zawodowy CKZiU zaprasza na
WIOSENNY KIERMASZ OFERT PRACY
22 maja - Technikum nr 1, ul. Grota Roweckiego 66
24 maja - Technikum nr 3 Gastronomiczno - Hotelarskie, ZSZ nr 4 Gastronomiczna, ul. Wawel 1
29 maja - Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru, ZSZ nr 9 Rzemieślniczo - Artystyczna, ul. Grota Roweckiego 64
Wszystkie kiermasze odbywać się będą w godz. 12:00 - 14:30.
Podczas kiermaszu będzie możliwość zapoznania się z ofertami pracy stałej, dorywczej oraz dodatkowej zarówno dla osób uczących się, jak i chcących podjąć zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.

Wybór studiów - dalsza ścieżka edukacyjna

strzałki i ludzieZastanawiasz się nadal, jaki kierunek studiów wybrać? Tech­nicz­ny, przy­rod­ni­czy, hu­ma­nistycz­ny, ar­ty­stycz­ny, czy może
fi­lologiczny? 
PRACA CZY DALSZA EDUKACJA – CO ROBIĆ PO UKOŃCZENIU SZKOŁY?
Jeśli nie chcesz poprzestać na wykształceniu zawodowym czy średnim, pomyśl o dalszej nauce. Zanim jednak wybierzesz szkołę, sprawdź, jakie zadania i czynności wykonuje się w danym zawodzie, jakie są możliwości kształcenia i podnoszenia swych kwalifikacji oraz czy jest to tzw. „zawód przyszłości”. Jeśli chcesz studiować, wybierz uczelnię, której dyplom liczy się na rynku pracy oraz taką, która oferuje szeroki program wymian zagranicznych, staży zawodowych czy praktyk. 
Jak wybrać studia - czytaj dalej...

 

Dzień Otwarty WST Katowice

dzień otwarty WST

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .