WARSZTATY KULINARNE

7 lutego  w ramach Akademii Pasji i Szkoły Promującej Zdrowie odbyły się warsztaty kulinarne, w czasie których uczniowie klasy ósmej Szkoły Podstawowej nr 6 wykonali zdrowe przekąski o dużej zawartości błonnika i białka. Uczniowie klasy II cukiernik, pod czujnym okiem pani Doroty Paszczeli,  pomogli wykonać zdrowe ciasteczka owsiane z dodatkiem miodu naturalnego, owoców i bakalii oraz szybki deser na bazie jogurtu naturalnego. Wykonane przekąski smakowały wyśmienicie. Podczas warsztatów uczniowie mieli również okazję porozmawiać o tym,  jak prawidłowo się odżywiać. Wspólnie doszliśmy do wniosku, ze nie tylko dieta jest ważna, ale również ruch i picie wody zamiast słodzonych napojów.

Moja własna – firma

Technikum nr 1 Ekonomiczne, w ramach warsztatów "AKADEMIA PASJI" gościło uczniów klasy 8b ze Szkoły Podstawowej nr 1. 
Warsztaty pt: "Moja własna – firma – tworzenie i przeglądanie dokumentów sprzedażowych", prowadziła pani profesor Bożena Skiba. Bardzo dziękujemy za przybycie i za aktywny udział w zajęciach.

Zapraszamy na kolejne spotkania.

Morawietz-Stanek Psy i Koty warsztaty

Technikum nr 1 Ekonomiczne, w ramach warsztatów "AKADEMIA PASJI" gościło uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 9.

Warsztaty pt: "Pielęgnacja psów i kotów",  prowadziła pani profesor Marta Morawietz-Stanek. Bardzo dziękujemy za przybycie i za aktywny udział w zajęciach. Zapraszamy na kolejne spotkanie.

Autoprezentacja – zajęcia praktyczne przed kamerą

11 lutego Technikum nr 1  Ekonomiczne gościło uczniów z klasy 8a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sosnowcu .

W ramach "Akademii Pasji", warsztaty pt: "Autoprezentacja – zajęcia praktyczne przed kamerą" poprowadził profesor Rafał Sęk.

Dziękujemy uczniom  za przybycie i serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie.

Decoupage nr4

Technikum nr 1 Ekonomiczne, w ramach warsztatów "AKADEMIA PASJI" gościło  uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Sosnowcu.

Warsztaty pt: "Decoupage - technika zdobienia przedmiotów"  prowadziła pani profesor Monika Górczynska - Labiś. Bardzo dziękujemy za przybycie i za aktywny udział w zajęciach.  Zapraszamy na kolejne spotkania.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .