Olimpiada 2021/2022

INFORMACJA O KOLEJNEJ EDYCJI OLIMPIADY

Szanowni Państwo,

Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej znalazł się w gronie zwycięzców ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej konkursu na realizację zadania publicznego pt: Organizacja i przeprowadzenie olimpiad i turniejów w latach szkolnych 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022.

Zgłoszona do konkursu Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży realizowana we współpracy z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu uzyskała dofinansowanie z MEN na realizację trzech kolejnych edycji Olimpiady.

Laureaci i finaliści Olimpiady, zgodnie z art. 44zzze ustawy z dnia 7 września 1992 r., o systemie oświaty, są zwolnieni z części pisemnej egzaminu zawodowego.

W związku ze zbliżającym się terminem I etapu (w dn. 22. 10 2021 r.  Zawodów Szkolnych)  Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy  i Umiejętności z Zakresu Projektowania  i Wytwarzania Odzieży pragnę przypomnieć, iż 30. 09. 2021 r. upływa termin zgłaszania uczestników.

Przypominam, że zgłoszenia, protokoły z zawodów szkolnych, listy zakwalifikowanych do II etapu należy wysłać e-mailem na pocztę olimpiady Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  i w formie papierowej na adres  CKZiU Sosnowiec 41-200 ul. Grota Roweckiego 64 , klauzulę RODO tylko w formie papierowej.

Jednocześnie przypominam, że zgłoszenia i protokoły z zawodów szkolnych załączamy w plikach w formacie PDF, natomiast listę zakwalifikowanych w DOK. Dzięki czemu unikniemy błędów w nazwiskach uczestników.

Proszę o podanie drogą e-mail imienia i nazwiska osób opracowujących szkolne testy, oraz skład komisji szkolnych ze względu na konieczność podpisania umowy do wynagrodzenia.

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu
Wyniki zawodów II stopnia - osoby zaznaczone kolorem czerwonym są zakwalifikowane do zawodów centralnych
WYNIKI ZAWODÓW III STOPNIA