Konsultacje

Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskie
 Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 Gastronomiczna
Konsultacje w szkole dla uczniów od 01.06.2020

Dzień tygodnia

nauczyciel

Godzina

sala

Maksymalna liczba uczniów z nauczycielem

 

Poniedziałek  

Małgorzata Badura

8:00-10:30

26

16 uczniów + nauczyciel

Agnieszka Skipiała

8:30-9:30

10

7 uczniów + nauczyciel

Dariusz Mączka

9:00-11:00

21

12 uczniów + nauczyciel

Alicja Paruzel

9:00-11:00

11

7 uczniów + nauczyciel

Łukasz Pasternak

10:00-11:30

36

10 uczniów + nauczyciel

Żaneta Wiktorska

10:40-11:40

6

7 uczniów + nauczyciel

Urszula Kordecka -Tarnowska

10:40-11:25

9

8 uczniów + nauczyciel

Agnieszka Kotucha

11:00-12:00

26

16 uczniów + nauczyciel

Beata Helman

10:00-11:30

5

7 uczniów + nauczyciel

Tomasz Wasyliszyn

8:30-10:00

3

9 uczniów + nauczyciel

Bartosz Sacharczuk

10:00-12:00

Sala gimnastyczna

12 uczniów + nauczyciel

Izabela Szwajca

8:00-10:00

8

4 uczniów +nauczyciel (doradca zawodowy)

Violetta Patryn

10:00-12:00

Gabinet pedagoga

Uczeń + pedagog

 

 

Wtorek

 

Anna Walc

8:00-9:00

9

8 uczniów + nauczyciel

Dariusz Chudzik

9:00-11:00

11

7 uczniów + nauczyciel

Małgorzata Kowalska - Jurek

8:30-10:00

10

7 uczniów + nauczyciel

Agnieszka Szafraniec-Krzemińska

9:00-12:00

6

7 uczniów + nauczyciel

Małgorzata Raczyńska 

9:00-12:00

26

16 uczniów + nauczyciel

Marta Targońska

12:00-12:45

3

9 uczniów + nauczyciel

Agnieszka Nawrat

9:00-10:30

21

12 uczniów + nauczyciel

Michał Zając

10:00-13:00

Sala gimnastyczna

12 uczniów + nauczyciel

Izabela Szwajca

8:00-10:00

8

4 uczniów +nauczyciel (doradca zawodowy)

Violetta Patryn

10:00-12:00

Gabinet pedagoga

Uczeń + pedagog

 

 

Środa  

Anna Zaród

9:00- 11:00

31

12 uczniów + nauczyciel

Piotr Szczęsny

10:00-12:00

3

9 uczniów + nauczyciel

Żaneta Burczak

9:00- 11:00

9

8 uczniów + nauczyciel

Agnieszka Galicka

10:45-12:30

6

7 uczniów + nauczyciel

Agnieszka Dziedzic

8:30-9:45

10

7 uczniów + nauczyciel

Marzena Zybura-Oliwa

10:00-12:00

26

16 uczniów + nauczyciel

Edyta Rostowska

9:00-11:00

21

12 uczniów + nauczyciel

Beata Helman

10:00-11:30

5

7 uczniów + nauczyciel

Edward Trojanowski 14:00-15:00 5 7 uczniów + nauczyciel

Izabela Szwajca

8:00-10:00

8

4 uczniów +nauczyciel (doradca zawodowy)

Violetta Patryn

10:00-12:00

Gabinet pedagoga

Uczeń + pedagog

Czwartek

 

Aleksandra Skrzypietz

8:00 -10:00

5

7 uczniów + nauczyciel

Barbara Kubziakowska

9:00 -11:00

21

12 uczniów + nauczyciel

Katarzyna Będzieszak

10:00-12:00

6

7 uczniów + nauczyciel

Dominik Kowalski 

10:00-11:30

10

7 uczniów + nauczyciel

Jolanta Jurkowska

10:00-11:30

9

8 uczniów + nauczyciel

Karolina Malmon-Szot

10:00-13:00

36

10 uczniów + nauczyciel

Katarzyna Makuch -Chałat

9:00-10:00

11

7 uczniów + nauczyciel

Anna Dziewior

8:45-9:45

Sala gimnastyczna

12 uczniów + nauczyciel

Izabela Szwajca

8:00-10:00

8

4 uczniów +nauczyciel (doradca zawodowy)

Violetta Patryn

10:00-12:00

Gabinet pedagoga

Uczeń + pedagog

 

 

Piątek

 

Beata Helman

10:00-11:30

6

7 uczniów + nauczyciel

Ryszard Kowalik

13:00-14:30

5

7 uczniów + nauczyciel

Joanna Wojciechowska 

9:00-10:30

9

8 uczniów + nauczyciel

Aneta Bizuga

10:00-11:30

26

16 uczniów + nauczyciel

Dorota Paszczela

9:00 - 11:00

31

12 uczniów + nauczyciel

Magdalena Domagała 

9:00 -11:00

21

12 uczniów + nauczyciel

Jolanta Orzeł

14:00-15:30

3

9 uczniów + nauczyciel

Agnieszka Legień 

10:00 – 12:00

Sala gimnastyczna

12 uczniów + nauczyciel

Izabela Szwajca

8:00-10:00

8

4 uczniów +nauczyciel (doradca zawodowy)

Violetta Patryn

10:00-12:00

Gabinet pedagoga

Uczeń + pedagog

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .