UNIWERSYTET EKONOMICZNY DOCENIA WSPÓŁPRACĘ Z CKZiU

Tegoroczna inauguracja roku akademickiego 2019/2020 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach okazała się wyjątkowo ważna także dla naszej szkoły. 30 września o godz. 10:00 w Auli A im. dr. Józefa Lisaka Uniwersytetu Ekonomicznego JM Rektor dr hab. Robert Tomanek, profesor UE, wręczył pani Elżbiecie Czernik - Dyrektor CKZiU dyplom uznania za aktywną współpracę z uczelnią. 

Wyróżnieniem takim uhonorowano zaledwie sześć szkół z województwa śląskiego, których absolwenci zostali przyjęci na studia z najwyższą ilością punktów. W uroczystej immatrykulacji brała udział Weronika Janczyk - absolwentka Technikum nr 1 Ekonomicznego i finalistka III Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo - Menedżerskich.

Podczas uroczystej inauguracji wykład wygłosił JM Rektor Akademii Muzycznej w Katowicach prof. dr hab. Władysław Szymański: „ Czy prawdziwie wolnej sztuce potrzebny jest mecenat?”. Uroczystość uświetnił występ Chóru Uniwersytetu.

Podczas tegorocznej inauguracji nowego roku akademickiego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach JM Rektor dr hab. Robert Tomanek, profesor UE, wyróżnił dyplomem uznania za aktywną współpracę CKZiU przy ulicy Grota - Roweckiego 64. Dyplom z rąk JM Rektora odebrała pani Elżbieta Czernik - Dyrektor Centrum. Nasza szkoła znalazła się w zacnym gronie sześciu szkół z województwa śląskiego, których absolwenci zostali przyjęci na studia z najwyższą ilością punktów. 

 

 

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .