PARTNERZY

Politechnika Łódzka

Politechnika Łódzka Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów od lat współpracuje ze szkołą wspólnie organizując Olimpiadę z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży. Absolwenci szkoły kontynuują naukę min w Instytucie Architektury Tekstyliów. Uczelnia ta umożliwia swoim studentom rozwój w zakresie zainteresowań naukowych i artystycznych.

Wyższa Szkoła Humanitas

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu jest fundatorem złotych indeksów dla najlepszych uczniów chcących kontynuować kształcenie na wybranym kierunku na Uczelni. Ogromny nacisk stawiany jest na rozwijanie u studenta kultury ogólnej i kultury organizacyjnej oraz zdolności do adaptacji na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

Wyższa Szkoła Techniczna

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, jest pierwszą na Śląsku, niepubliczną wyższą uczelnią o profilu technicznym, artystycznym oraz medycznym, istniejąca od 2003 roku. Misją Uczelni jest realizowanie nowoczesnego systemu kształcenia opartego na interdyscyplinarnej wiedzy, autorskich programach studiów, przygotowującego studentów do przyszłej pracy zarówno teoretycznie, jak i praktycznie, a także tworzenie nowoczesnego systemu kształcenia inżynierów, licencjatów, magistrów. Absolwenci Stylizacji na podstawie zawartej umowy o współpracy mają możliwość wyboru kierunku studiów oraz uzyskania zniżek w opłatach za studia uczniowie biorą udział w warsztatach organizowanych w profesjonalnie wyposażonych pracowniach zawodowych

Akademia WSB

Akademia WSB jest Uczelnią akademicką, niepubliczną i działa na zasadzie instytucji non-profit. Celem działalności Akademii WSB jest kształcenie specjalistów w zakresie nauk ekonomicznych, społecznych i technicznych. Poza działalnością dydaktyczną Uczelnia realizuje badania naukowe oraz prowadzi działalność dotyczącą aktywizowania szeroko rozumianego społeczeństwa regionu. Corocznie Akademia najlepszym absolwentom przyznaje Złoty Indeks uprawniający do podjęcia studiów na wybranym kierunku.

Huna

Huna to polska firma zajmującą się produkcją damskiej odzieży wierzchniej. Produkty firmy to stylowe kurtki, szykowne marynarki, perfekcyjnie skrojone narzutki, eleganckie płaszcze, modne żakiety oraz zachwycająco kobiece sukienki. Produkty charakteryzuje wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie. Uczniowie na kierunku technik przemysłu mody na podstawie zawartych umów odbywają tam praktyki zawodowe oraz staże

Ladies & Gentlemen

Męski salon fryzjerski specjalizujący się w strzyżeniu męskim z elementami zarostu męskiego.
Uczniowie odbywając praktyki zawodowe w zawodzie technik usług fryzjerskich poznają zasady strzyżenia włosów i brody z użyciem maszynki i brzytwy. Firma jest fundatorem nagród dla najlepszego ucznia w zawodzie.

 

Sakho

Firma „Sakho” zajmująca się produkcją odzieży męskiej głównie garniturów męskich od wielu lat współpracuje ze szkołą organizując praktyki zawodowe oraz wycieczki dydaktyczne pozwalające uczniom na zapoznanie się z procesem produkcyjnym szycia garniturów w oparciu o nowoczesny park maszynowy i komputerowe przygotowanie produkcji odzieży.

 

Anais-Apparel

Polski producent wysokiej klasy zmysłowej bielizny damskiej z materiałów pochodzenia europejskiego uwzględniający najnowsze trendy mody i wzornictwa. Uczniowie na kierunku technik przemysłu mody na podstawie zawartych umów odbywają tam praktyki zawodowe oraz staże.

 

Vesta PHU Jadwiga Nocoń

Przedsiębiorstwo handlowo usługowe Vesta to firma zajmującą się produkcją damskiej i męskiej odzieży wierzchniej dla wielu marek polskich. Produkty charakteryzuje wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie. Uczniowie na kierunku technik przemysłu mody na podstawie zawartych umów odbywają w firmie praktyki zawodowe oraz staże. Przedstawiciele firmy uczestniczą w konferencjach, warsztatach mających na celu promowanie kształcenia na kierunku krawiec i technik przemysłu mody. Uczniowie w oparciu o doświadczenie firmy tworzą własne kolekcje i prezentują na pokazach mody.

Nabrdalik Akademia Fryzjerska

Akademia Fryzjerska Nabrdalik w Katowicach z powodzeniem szkoli zarówno przyszłych fryzjerów, jak i tych, którzy posiadają długoletni staż w zawodzie fryzjera. Lata doświadczeń oraz pasja jaką wkłada w pracę, pozwala przygotowywać profesjonalne szkolenia i kursy fryzjerskie. Swoim doświadczeniem chętnie dzieli się z uczniami z całej Polski biorąc udział w organizowanym w naszej szkole Ogólnopolskim Konkursie Młody Mistrz Fryzjerstwa uczestnicząc w jury konkursowym.

Norman

Firma Norman specjalizuje się w szyciu garniturów, których wykonuje 120 tysięcy rocznie. Organizacja pracy przebiega w firmie na najwyższym światowym poziomie, zaprojektowana w najdrobniejszym szczególe. Firma przygotowując przyszłych pracowników chętnie organizuje praktyki i staże wakacyjne dla uczniów. Ponadto była fundatorem wielu nagród dla wyróżniających uczniów w zawodzie krawiec i technik przemysłu mody.

LEAR Corporation Poland II

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. to firma szyjąca pokrowce samochodowe dla wiodących marek. Wizją firmy jest jakość, innowacyjność, efektywność, klient, różnorodność, praca zespołowa, uczciwość, społeczność. Wyposażona w nowoczesny park maszynowy zapewnia wiele miejsc pracy dla przyszłych absolwentów uczących się na kierunkach związanych z przemysłem mody.

Fale Loki Koki Polwell

Fale Loki Koki to sieć 78 sklepów oraz hurtowni fryzjerskich. Założona jest przez firmę Polwell, której 30-letnie doświadczenie stanowi o roli lidera w branży fryzjerskiej. Fale Loki Koki to także marka produktów, na które składają się profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne akcesoria fryzjerskie. Celem firmy Polwell jest nie tylko kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów poprzez dostarczenie im najlepszych produktów ale także doradztwo, szkolenia, wspieranie rozwoju salonów fryzjerskich oraz szkół przygotowujących przyszłych pracowników dla branży fryzjerskiej. Firma od wielu lat współpracując ze szkołą jest głównym sponsorem nagród w Ogólnopolskim Konkursie Młody Mistrz Fryzjerstwa oraz prowadzi szkolenia dla nauczycieli kształcenia zawodowego.

Akademia Szkoleniowa B&K

Akademia Fryzjerska Berendowicz&Kublin to nie tylko przygotowanie Uczestników szkoleń do zawodu fryzjera, ale także rozwijanie ich umiejętności, inspirowanie do twórczej pracy, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem profesjonalistów. Uczniowie szkoły licznie uczestniczą w szkoleniach prowadzonych przez Akademię zdobywając wiedzę od najlepszych. Filozofia Marki: Fryzjerstwo to sztuka. Fryzjer jest Artystą, który tworzy dzieła sztuki.

WATS

Firma jest wyłącznym organizatorem targów branżowych o charakterze festiwalowym pod nazwą Hair & Beauty Festiwal, który w swej kilkunastoletniej tradycji nabrał już rangi czołowej imprezy branżowej w Polsce. Dzięki współpracy z firmą Uczniowie Stylizacji mają możliwość udziału w targach, co pozwala im na poznanie profesjonalnej branży fryzjerskiej i kosmetycznej.

Izba Rzemieślnicza

Organizacje rzemieślnicze zajmujące się między innymi kształceniem praktycznym w zawodach rzemieślniczych oraz przeprowadzaniem egzaminów czeladniczych i mistrzowskich. Związek Rzemiosła Polskiego przyznał Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru Złoty Medal im. Jana Kilińskiego za współpracę i wkład w kształcenie uczniów w zawodzie fryzjer.

Cech Rzemiosł Różnych

Organizacje rzemieślnicze zajmujące się między innymi kształceniem praktycznym w zawodach rzemieślniczych oraz przeprowadzaniem egzaminów czeladniczych i mistrzowskich. Związek Rzemiosła Polskiego przyznał Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru Złoty Medal im. Jana Kilińskiego za współpracę i wkład w kształcenie uczniów w zawodzie fryzjer.

Lewiatan

Związek Przedsiębiorców Przemysłu Mody Lewiatan zrzesza firmy odzieżowe i podmioty świadczące usługi dla branży mody. Od ponad 20 lat wspiera rozwój sektora mody oraz dba o edukację specjalistów w branży przemysłu mody

ART-edu

Sosnowieckie Stowarzyszenie artystyczno-edukacyjne działające m.in. na rzecz edukacji, oświaty i wychowania, podejmuje również wyzwania na rzecz kształcenia zawodowego. Bardzo aktywnie wspiera młodzież CKZiU fundując nagrody w konkursach zawodowych. Jest organizatorem licznych warsztatów artystycznych dla młodzieży, wystaw i pokazów.

Cyfrowe.pl

Firma poza sprzedażą profesjonalnego sprzętu fotograficznego prowadzi warsztaty fotograficzne i filmowe, posiada salony w największych polskich miastach w Katowicach, Warszawie, Poznaniu i Gdańsku.

5 AM

Agencja eventowa organizująca imprezy plenerowe i wydarzenia na całym Śląsku. Fundator nagród dla najlepszego ucznia w zawodzie fotograf i technik fotografii i multimediów.