NASI ABSOLWENCI

Olga Hulbój

Olga Hulbój absolwentka Zespołu Szkół Projektowania i Stylizacji Ubioru w Sosnowcu. W 2015 roku ukończyła kierunek technik technologii odzieży , następnie kontynuowała naukę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku meblarstwo. Obecnie prowadzi firmę tapicerską.

Firma Tapicer'ka zajmuję się tapicerstwem meblowym, renowacjami mebli tapicerowanych oraz naprawami tapicerskimi. Olga posiada profesjonalny warsztat tapicerski, w którym wykonuje renowacje mebli.

Anita Krzan

Anita Krzan absolwentka Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru, ukończyła kierunek technik usług fryzjerskich z wyróżnieniem w 2009 roku. Stylistka fryzur, pasjonatka swojego zawodu, niespokojny duch, który każdą wolna chwilę poświęca fryzjerstwu. Od 10 lat związana z prestiżowym salonem Incanto, który jak sama twierdzi jest jej drugim domem.

Zawsze uśmiechnięta, kreatywna i twórcza przewodnicząca Samorządu uczniowskiego. Brała udział w wielu akcjach promujących szkołę. Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęła dopiero w Technikum nr 7. Jak sama mówi „to na zajęciach praktycznych zaczęłam poznawać tajniki zawodu i to w tej szkole poczułam, że fryzjerstwo jest moją pasją”.

Obecnie Anita to ceniony fachowiec w swojej dziedzinie. Jej specjalnością są kreatywne stylizacje, ma ogromne doświadczenie i wyczucie najnowszych trendów. Wykonuje fryzury ślubne i wieczorowe, przygotowuje modelki do pokazów mody i fotomodelki do sesji fotograficznych. Strzyże, stylizuje włosy, tworzy zaskakujące metamorfozy. Styl Anity adresowany jest przede wszystkim do osób odważnych, niebojących się zmian, otwartych na światowe trendy, niebanalne cięcia i wzory. Bogata wyobraźnia i ciągła chęć tworzenia sprawiają, że stylistka nie bazuje na żadnych szablonach tylko za każdym razem tworzy nowe, oryginalne dzieła sztuki stawiając zawsze na 1 miejscu zaspokojenie potrzeb i wymagań klientów, jednocześnie pomagając im w realizacji marzeń o atrakcyjnym wyglądzie.