Galeria „Ładniej” zaprasza do współpracy!

Jesteś osobą, dla której pojęcia jak design czy rękodzieło nie są obce. Uczucie pędzla lub ołówka w dłoni nie są dla Ciebie niczym nowym? Chciałbyś zaprezentować swoją twórczość, ale nie miałeś/miałaś nigdy okazji, a może potrzebujesz kogoś kto pomógłby poprawić Ci twój warsztat? Jeśli tak to dobrze trafiłeś/trafiłaś! Galeria "Ładniej" czeka na takich ludzi jak Ty.
Zgłoś się do nas! Warszawska 3, 41-200 Sosnowiec

Nowoczesne technologie w służbie fryzjerstwa - szkolenie dla przyszłych fryzjerów

W mijającym tygodniu odbyło się szkolenie dla uczniów klas II Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru, kształcących się w zawodzie Technik usług fryzjerskich.

Wspomagamy Dom Matki i Dziecka w Sosnowcu

20 marca 2018 grupa młodzieży z Technikum 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru, ZSZ 9 oraz Gimnazjum nr 14 wzięła udział w cyklicznej kweście publicznej w C.H. Auchan organizowanej przez Caritas Diecezji Sosnowieckiej. Przez cztery popołudniowe godziny uczniowie zbierali środki na utrzymanie Domu Matki i Dziecka w Sosnowcu. Dzięki hojności klientów sklepu i zaangażowaniu młodzieży udało się zebrać około 1500 złotych. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Galeria „Ładniej” na święta - Wystawa „Raz na ludowo”

22 marca br. w sosnowieckiej Galerii „Ładniej” zorganizowano wystawę pt. „Raz na ludowo”, podczas której można było zobaczyć i zakupić prace wykonane przez uczniów CKZiU.

Tajniki kosmetologii

W warsztatach kosmetologicznych organizowanych przez Akademię Pasji CKZIU wzięło udział 14 uczennic z III Liceum Ogólnokształcącego im. W. Andersa w Dąbrowie Górniczej. Warsztaty prezentowały najnowsze trendy w makijażu dziennym i wieczorowym. Prelekcji, dotyczącej pielęgnacji cer problematycznych, towarzyszył pokaz urządzeń dostępnych na pracowni służących do mezoterapii bezigłowej, mikrodermabrazji, darsonwalizacji. Dużą atrakcją dla uczestniczek była możliwość samodzielnego wykonywania kul kąpielowych.

II miejsce dla ucznia CKZiU Technikum nr 7 w Międzynarodowym Konkursie Fryzjerskim

Patryk Kielan uczeń II klasy Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru zajął II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fryzjerskim „WIECZOROWY ZAWRÓT GŁOWY” o statuetkę platynowego warkocza.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .