SŁODKIE WYPIEKI W „AKADEMII PASJI"

20170308 103012Nowatorska oferta bezpłatnych, cyklicznych warsztatów zawodoznawczych „Akademia Pasji” cieszy się dużym zainteresowaniem. 09 marca w spotkaniu organizowanym w Technikum nr 3 Gastronomiczno–Hotelarskim uczestniczyli - pod opieką doradcy zawodowego - uczniowie z Gimnazjum nr 14. Tematem warsztatów były kruche ciasteczka – „kocie oczka". Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali instruktażu przygotowania ciasta przeprowadzonego przez panią Magdalenę Domagałę, a następnie zabrali się do wykonania zadnia.

MYŚL LOGICZNIE! STARTUJ W PANGEI !

logo            Pangea to międzynarodowy konkurs matematyczny przeznaczony dla uczniów w każdym wieku, którego celem jest rozwijanie matematycznych pasji, odkrywanie talentów, upowszechnianie nawyku logicznego myślenia. To sposób na poszerzanie horyzontów i rozbudzanie motywacji. Jesteśmy przekonani, że udział w nim pozwoli uczniom czerpać radość z odkrywania tajników matematyki. Konkurs przeprowadzany jest w Niemczech, Polsce, Belgii, Danii, Portugalii, Francji, Irlandii, Włoszech, Litwie, Austrii, Szwecji, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Czechach i na Węgrzech. W ostatniej edycji w Polsce wzięło udział ponad 10 000 uczniów z 4 000 szkół.

ZAJĘCIA EDUKACYJNE W ŚLĄSKIM CENTRUM WOLNOŚCI I SOLIDARNOŚCI W KATOWICACH

20170302 085512W ramach obchodzonego w całym kraju Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, klasa III GOA Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego wzięła udział w zajęciach edukacyjnych w Śląskim Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach.

UCZNIOWIE KL. 1 GKŻ MISTRZAMI POLSKI!

JPG40Juniorzy Młodsi klubu UKS Sosnowiec, m.in. Karol Pohl oraz Mikołaj Stehlik – uczniowie kl. 1 gkż zostali Mistrzami Polski, wygrywając Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Sportach Zimowych w Krynicy. W finale zmierzyli się z zespołem MOSM Tychy. Juniorzy Młodsi wygrali cały turniej i zdobyli tytuł Mistrzów Polski w hokeju na lodzie w sezonie 2016/2017.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .