Namiastka "Art Naif Festiwal" w galerii "Ładniej"

Od maja w galerii "Ładniej" można podziwiać wybrane prace Wiesławy Michalskiej. Autorka choć zaliczana jest do grona malarzy niedzielnych, powszechnie zwanych amatorami, dyletantami, czy nieprofesjonalistami, urzeka odbiorcę kolorytem, szczerością i prostotą spojrzenia na otaczający nas świat. W swoim dorobku artystka ma kilkadziesiąt wystaw indywidualnych i zbiorowych oraz liczne nagrody i wyróżnienia. W tym roku, jako jedna z nielicznych została zaproszona do udziału w tegorocznej edycji prestiżowego na miarę światową festiwalu "Art Naif Festiwal", który od kilku już lat organizowany jest w galerii "Wilson" w Nikiszowcu. Jako Sosnowiczanka, godnie reprezentuje swoje miasto i kraj, wpisując swój dorobek w dziedzictwo kulturowe.

ZAPRASZAMY!!!ZAPRASZAMY!!!ZAPRASZAMY!!!

Kalendarz imprez na miesiąc maj

11.05
Witraż-warsztaty. Start godz.13.30
15.05
Wernisaż prac uczniów Technikum nr1 w Sosnowcu:Aleksandry Dramowicz, Adama Gołębiowskiego pt. "Ołówkiem malowane". Start godz.13.00
24.05
Kaligrafia-warsztaty. Start godz.12.00

Zapisy na warsztaty w galerii "Ładniej"-liczba miejsc ograniczona!!!

ZAPRASZAMY!!!

Międzynarodowy Dzień Czekolady w Galerii „Ładniej”

Z okazji przypadającego na 12 kwietnia br. Międzynarodowego  Dnia Czekolady uczniowie Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 przygotowali słodką niespodziankę dla grupy maluchów z Przedszkola nr 12 w Sosnowcu oraz pozostałych najmłodszych odwiedzających w tym dniu Galerię „Ładniej”. Dzieci, podczas wizyty w galerii poza możliwością zapoznania się  z bliska z procesem tworzenia czekoladek, mogły samodzielnie  wykonać swój ulubiony czekoladowy smakołyk. Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyło się  musli w czekoladowej polewie oraz żelowe zwierzątka zatapianie w czekoladzie. Wszystko smakowało naprawdę wyjątkowo!

Kwiatowe warsztaty

wiosnaWiosna zawitała na dobre, nie tylko za oknem. Pobudziła również wyobraźnię  uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru w Sosnowcu. Podczas kwiatowych warsztatów W Galerii „Ładniej”, uczniowie wykazali się dużą inwencją twórczą oraz pomysłowością.

Ogłoszenie

Jesteś osobą, dla której pojęcia jak design czy rękodzieło nie są obce. Uczucie pędzla lub ołówka w dłoni nie są dla Ciebie niczym nowym? Chciałbyś zaprezentować swoją twórczość, ale nie miałeś/miałaś nigdy okazji, a może potrzebujesz kogoś kto pomógłby poprawić Ci twój warsztat? Jeśli tak to dobrze trafiłeś/trafiłaś! Galeria "Ładniej" czeka na takich ludzi jak Ty. Zgłoś się do nas! Warszawska 3, 41-200 Sosnowiec (w przejściu podziemnym między Kilińskiego a patelnią).

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .