A B C DOBREGO ZACHOWANIA, CZYLI "JAK CIĘ WIDZĄ, TAK CIĘ PISZĄ".

SAM 1551

28 listopada 2017r. w Technikum nr 1 Ekonomicznym odbył się finał Konkursu "A B C Dobrego Zachowania", zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, w którym uczestniczyło pięć dwuosobowych drużyn ze szkół wchodzących w skład CKZiU. Uczestnicy musieli zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi właściwego zachowania w różnych sytuacjach, zwłaszcza szkolnych. Zostały one zobrazowane na krótkich filmach, a każdy z zespołów miał za zadanie wskazać co najmniej pięć przykładów zachowań wykraczających poza normy savoir vivre'u. Oprócz tego uczestnicy udzielali odpowiedzi na wylosowane pytania oraz prezentowali krótkie scenki do przygotowanych przez organizatorów zadań.


Finałowe zmagania odbywały się pod czujnym okiem czteroosobowego Jury nauczycieli pod przewodnictwem pani Marii Koźmin - Wicedyrektora Technikum nr 1.
Największą ilość punktów zdobyła drużyna z klasy IV B Technikum nr 1 w składzie: Dawid Różalski i Norbert Dramowicz. Tuż za nimi uplasowały się, z różnicą jednego punktu, uczennice klasy III Goa z Technikum nr 3 - Natalia Sojka i Aleksandra Cisowska. Trzecie miejsce przypadło w udziale zawodnikom z klasy III Gk Branżowej Szkoły nr 4 - Szymonowi Fentonowi i Kordianowi Jarmundowiczowi.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Jednaj największą nagrodą była satysfakcja, że zasady bon tonu nie są im obce.

 

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .