WYJEŻDŻAMY NA TARGI TURYSTYCZNE DO BERLINA.

W dniach 07 – 10. 03.2019 roku uczniowie Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego  kształcący się w zawodzie technik obsługi turystycznej będą uczestniczyć w  Targach Turystycznych  w Berlinie.

 

Dla uczniów jest to okazja do zapoznania się z ofertą turystyczną 187 krajów. Poszczególne kraje prezentują swą ofertę turystyczną na stoiskach narodowych, a  w targach biorą też udział: międzynarodowe związki turystyczne, krajowe i regionalne organizacje turystyczne, biura podróży, organizatorzy podróży biznesowych, rejsów, turystyki przygodowej, ekologicznej, kulturalnej, firmy przewozowe, hotelarskie, ubezpieczeniowe, wydawnictwa, hotele z ofertą Spa, firmy zajmujące się informacją turystyczną, technologiami i oprogramowaniem dla obsługi ruchu turystycznego.

Targi ITB  oferują również bogaty program wydarzeń towarzyszących: konferencja ekspercka ITB Berlin Convention, Akademia ITB - prezentacje, webinaria, warsztaty, liczne pokazy, warsztaty i występy organizowane przez wystawców.

Podczas wyjazdu uczniowie będą mieli okazję zapoznać się z wielokulturową stolicą Niemiec – Berlinem i oddalonym od niego ponad 30 km Poczdamem.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .