WYCIECZKA INTEGRACYJNA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

10 października odbył się integracyjny wyjazd klas pierwszych Technikum nr 7. Pierwszoklasiści odwiedzili ośrodek „Centaurus”, w którym spędzili aktywny, pełen wrażeń czas na koleżeńskiej rywalizacji. Podczas zabaw, gier i turniejów uczniowie poznawali smak współpracy grupowej, porażek i zwycięstw. Atmosfera radości i współzawodnictwa towarzyszyła wszystkim do ostatnich minut imprezy.

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Nasza szkoła nasz po raz kolejny przystąpiła do Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, który obchodziliśmy w piątek 4 października 2019 roku.
Na świecie już po raz dziewiąty dzieci, młodzież i dorośli bawili się z tabliczką mnożenia. W tym roku do akcji zgłosiło się 5862 szkoły z całego świata, w tym 5400 z Polski.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

24 września na Górce Środula odbyły się sztafetowe biegi przełajowe szkół średnich. Tym razem nie zabrakło uczennic z Technikum nr 7, które po dwuletniej przerwie wróciły znów do rywalizacji w tej dyscyplinie. W klasyfikacji końcowej nasza szkolna sztafeta zajęła szóste miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Ślubowanie uczniów klas pierwszych

2 października 2019 roku w Technikum nr 7 i Branżowej Szkole I Stopnia nr 9 odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. W części oficjalnej pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i zostali oficjalnie przyjęci w poczet społeczności szkolnej. Teksty ślubowania złożyli na ręce dyrektora Centrum p. Elżbiety Czernik. Pani Dyrektor skierowała ciepłe słowa do uczniów, witając ich uroczyście w murach naszej szkoły. Życzyła wszystkim sukcesów w nauce, kreatywności, tego, by dobrze czuli się w szkole i godnie ją reprezentowali.

Ruszyła rekrutacja do dwóch projektów unijnych „Nowe doświadczenie zawodowe – nowe możliwości„ oraz „Mobilna szkoła” w ramach programu Erasmus +

Działanie zakłada mobilność uczniów klas trzecich technikum. W ramach projektów uczniowie odbędą 4 tygodniowe staże w miesiącu maju 2020 r w Hiszpanii i Portugalii.

Mistrzostwa Sosnowca w tenisie stołowym

1 października 2019 roku uczniowie Technikum nr 7 wystartowali w Mistrzostwach Sosnowca w tenisie stołowym. Nasza męska drużyna zajęła w tych zawodach VII miejsce.
Gratulujemy!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 roku w Technikum Nr 7 i Branżowej Szkole I Stopnia Nr 9 uroczyście zainicjowano nowy rok szkolny 2019/2020.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .