Mistrzostwa Sosnowca w badmintonie

24 października 2019 r. nasza szkolna reprezentacja wzięła udział w Mistrzostwach Sosnowca w badmintonie w kategorii dziewcząt. Duet stworzyły uczennice z klasy IITb, które dzielnie walczyły z przeciwniczkami. Dziękujemy!

Konkurs - „Czytam w CKZiU”

23 października 2019 r. odbył się finał konkursu organizowanego przez biblioteki CKZiU pod hasłem „Czytam w CKZiU”.

FotoArtFestival - biennale fotografii światowej

Wizyta fotografów z klas 2 i 3tb na FotoArtFestival - biennale fotografii światowej – impreza fotograficzna odbywająca się w październiku w Bielsku-Białej, organizowana od roku 2005 przez Fundację Centrum Fotografii. FotoArtFestival jest jednym z najważniejszych wydarzeń z dziedziny fotografii w Polsce. Podczas każdej edycji festiwalu organizowanych jest kilkanaście indywidualnych wystaw twórców z całego świata. Wystawy trwają dwa tygodnie.

Kolejna edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży

W dniu 22.10.2019r. w Technikum nr 7 Projektowania i Styliazacji Ubioru odbyły się zawody szkolne Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży. Do szkolengo etapu przystąpiło 16 uczniów z klas II i III kształcących się w zawodzie technik przemysłu mody.
Do etapu okręgowego, zakwalifikowało się ośmioro uczniów, troje z klasy II, pięcioro z klasy III który odbędzie się 7.01.2020 r., Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny etap.

Erasmus Days w CKZiU

11 pażdziernika  w galerii „Ładniej” miało miejsce otwarcie wystawy pt. „Erasmus in one shot”

Wydarzenie to zostało zorganizowane w ramach Erasmus Days czyli Dni Erasmusa. Są one inicjatywą mająca na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+.

Tydzień Kariery 2019

Święto Komisji Edukacji Narodowej w Stylizacji

W piątek 11 października br w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości dyrektor CKZiU pani Elżbieta Czernik złożyła wszystkim pracownikom szkoły życzenia oraz wyrazy uznania za trud włożony w wychowanie i kształcenie młodzieży.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .