Ogólnopolska akcja BohaterOn w Gastronomiku BohaterON –włącz historię!

3Uczniowie Technikum nr 3 oraz Branżowej Szkoły I Stopnia włączyli się do ogólnopolskiej kampanii mającej na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

Zapraszamy

kiermasz

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

DSC 0189Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w Gastronomiku odbyło się w dwóch turach o godz. 9.00 oraz godz. 11.00, z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa. Wielu uczniów wykorzystało czas zdalnego nauczania i uzyskało na koniec roku bardzo dobre wyniki w nauce. Najlepsi odebrali świadectwa, nagrody i dyplomy z rąk pani dyrektor CKZiU Elżbiety Czernik, pana wicedyrektora Dariusza Chudzika oraz wychowawcy klasy.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

11 września to wyjątkowy dzień w życiu każdego ucznia. Po wakacyjnej przerwie wróciliśmy do szkoły. Klasy pierwsze technikum oraz szkoły branżowej przybyły dzisiaj o godz. 9.00 do sali gimnastycznej Gastronomika.

Wyróżnienie w polskiej edycji „ Les Chefs en or”

IMG 5636Sosnowiecki Gastronomik trzyma poziom. Dowodem na to jest zdobyte przez ucznia klasy II GŻ Victora Petrychenko wyróżnienie w prestiżowym konkursie w polskiej edycji „ Les Chefs en or”. Finał odbył się w Instytucie Kulinarnym Transgourmet w Piasecznie 18.06.2021r.

EKOczynni – konkurs plastyczny Eko-Art

ekoW czerwcu grupka uczniów szkół wchodzących w skład Naszego Centrum uczestniczyła w konkursie Eko-Art organizowanym przez Fundacji PGNiG S.A. im. Ignacego Łukasiewicza z siedzibą w Warszawie.