Wycieczka klasy IV GHT do Szczawnicy

a1Klasa IV GHT w dniach 05-07 uczestniczyła w wycieczce szkolnej do Szczawnicy. Uczniowie mieli okazję odwiedzić jedną z najpiękniejszych i  największych atrakcji Pienin; Wąwóz Homole.

Ślubowanie klas pierwszych

IMG 20211007 100833Dnia 7 października w murach naszej szkoły po raz kolejny rozbrzmiało uroczyste „Ślubujemy!" Tradycji stało się zadość – uczniowie klas I zostali oficjalnie włączeni do braci uczniowskiej Technikum nr 3 Gastronomiczno - Hotelarskiego i Szkoły Branżowej nr 4 .

Projekt "Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13 grudnia 1981 – PAMIĘTAMY!”

loInformujemy, że wszystkie szkoły wchodzące w skład naszego Centrum biorą udział w realizacji projektu “Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13 grudnia 1981 – PAMIĘTAMY!”.

Konkursu na „Hasło promujący czytelnictwo”.

Regulamin

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

1Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) (ang. World Multiplication Table Day) to akcja edukacyjna, która odbywa się każdego roku w pierwszy piątek października. 11edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia odbyła się 1 października 2021.

„ Praktyka czyni mistrza – Sosnowiec łączy młodych profesjonalistów ” CKZiU gości młodzież z Les Mureaux

W dniach od 27 września do 1 października  2021 roku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Grota Roweckiego 64 w Sosnowcu w ramach projektu gości  uczniów ze szkoły w Les Mureaux we Francji.