CodeWeek 2021- Europejski Tydzień Kodowania

18 24 padziernika 2021W dniach 18-24 października nasza szkoła przyłączyła się do akcji CodeWeek czyli Europejski Tydzień Kodowania.Jest to społeczna inicjatywa, w ramach której państwa konkurują w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem.

I MIEJSCE W KONKURSIE "PARA W KUCHNI"

1Mamy to! 1 miejsce w wojewódzkim konkursie kulinarnym Para w kuchni w Jastrzębiu-Zdroju. Gratulujemy

Uczniowie Oskar Stach i Alan Kopczacki

Opiekun Krystian Cydejko i Artur Kuliński

ELIMINACJE SZKOLNE do XXVI Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

olimpiada wiedzy o ywieniu i ywnociWe wtorek 19.10.2021 r. o godz. 11:30 w sali nr 7 w Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskim odbyły się eliminacje szkolne do XXVI Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności.

„Różowa wstążeczka”

1W dniu 26 października, jak co roku w naszej szkole, Zespół Szkoły Promującej Zdrowie przeprowadził akcję „Różowa wstążeczka”. Na znak solidarności z osobami chorującymi na raka piersi, ubraliśmy się na różowo.

Wycieczka do Żabnicy

1W dniach  19- 20 października uczniowie klasy IV GŻ i III TPŻ uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Żabnicy. Punktem startu górskiej wędrówki była Żabnica Skałka.

ELIMINACJE SZKOLNE do XLV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych- Blok: GASTRONOMIA

olimpiada WIUR 4W piątek 22.10.2021 r. o godz. 10:45 w sali nr 21 w Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskim odbyły się eliminacje szkolne do XLIV Olimpiady Wiedzy  i Umiejętności Rolniczych, z bloku tematycznego: Gastronomia

Erasmus Days

8W piątek 22 października z okazji Erasmus Days uczniowie klas trzecich spotkali się z osobami, które w ramach projektu „Mobilna szkoła”, odbyły w maju praktyki w Barcelonie.