Międzynarodowy Dzień Kropki

1Międzynarodowy Dzień Kropki, to co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Tego dnia uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić.

KONKURS

d1
Tea Inspired Dessert Challenge Dilmah post konkursowy

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

11 września to wyjątkowy dzień w życiu każdego ucznia. Po wakacyjnej przerwie wróciliśmy do szkoły. Klasy pierwsze technikum oraz szkoły branżowej przybyły dzisiaj o godz. 9.00 do sali gimnastycznej Gastronomika.

Ogólnopolska akcja BohaterOn w Gastronomiku BohaterON –włącz historię!

3Uczniowie Technikum nr 3 oraz Branżowej Szkoły I Stopnia włączyli się do ogólnopolskiej kampanii mającej na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

Zapraszamy

kiermasz

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

DSC 0189Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w Gastronomiku odbyło się w dwóch turach o godz. 9.00 oraz godz. 11.00, z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa. Wielu uczniów wykorzystało czas zdalnego nauczania i uzyskało na koniec roku bardzo dobre wyniki w nauce. Najlepsi odebrali świadectwa, nagrody i dyplomy z rąk pani dyrektor CKZiU Elżbiety Czernik, pana wicedyrektora Dariusza Chudzika oraz wychowawcy klasy.