Dzień Edukacji Narodowej

514 października - Dzień Edukacji Narodowej, Dzień Nauczyciela, wychowawcy, pedagoga, to obchodzone co roku święto, w trakcie którego uczniowie mogą docenić pracę i zaangażowanie swoich nauczycieli oraz podziękować im za codzienny trud włożony w ich edukację.

Etap szkolny XIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

20211011 124206W poniedziałek 11 października 2021 w naszej szkole odbył się etap szkolny XIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Zestaw pytań podzielony był na dwie części. Pierwsza z nich dotyczyła wiedzy z zakresu hotelarstwa, druga obejmowała wiadomości dotyczące gastronomii hotelowej.

Projekt "Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13 grudnia 1981 – PAMIĘTAMY!”

loInformujemy, że wszystkie szkoły wchodzące w skład naszego Centrum biorą udział w realizacji projektu “Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13 grudnia 1981 – PAMIĘTAMY!”.

Wycieczka klasy IV GHT do Szczawnicy

a1Klasa IV GHT w dniach 05-07 uczestniczyła w wycieczce szkolnej do Szczawnicy. Uczniowie mieli okazję odwiedzić jedną z najpiękniejszych i  największych atrakcji Pienin; Wąwóz Homole.

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

1Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) (ang. World Multiplication Table Day) to akcja edukacyjna, która odbywa się każdego roku w pierwszy piątek października. 11edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia odbyła się 1 października 2021.

Ślubowanie klas pierwszych

IMG 20211007 100833Dnia 7 października w murach naszej szkoły po raz kolejny rozbrzmiało uroczyste „Ślubujemy!" Tradycji stało się zadość – uczniowie klas I zostali oficjalnie włączeni do braci uczniowskiej Technikum nr 3 Gastronomiczno - Hotelarskiego i Szkoły Branżowej nr 4 .