Dzień Babci i Dziadka

Z okazji obchodzonego święta Dnia Babci i Dziadka galeria " Ładniej " zaprasza dnia 28 stycznia na otwarcie wystawy prac podopiecznych Ośrodka Pracy Pozaszkolnej nr1 w Sosnowcu.

Mikołaj 2019

Jak co roku,6 grudnia już od wczesnych godzin w witrynie galerii „Ładniej” pojawił się Mikołaj w towarzystwie elfa oraz dwóch śnieżynek. Mikołaj stukając o szybę rózgą, głośno dzwoniąc dzwonkiem budził ze snu tych najbardziej zabieganych i zamyślonych przechodniów, wprawiając ich w rozbawienie.

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

W związku z obchodami 130 rocznicy istnienia SOSNOWIECKIEJ CERKWI PRAWOSŁAWNEJ,  15 listopada br w galerii  "Ładniej" odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, którego organizatorem było OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ nr1 w Sosnowcu. Zainteresowanie konkursem przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów, ponieważ konkurs miejski przerodził się w konkurs ogólnopolski. Prace spłynęły z całej Polski, zachwycając jury różnorodnością, pomysłem i ogromnym zaangażowaniem młodych artystów. Dlatego wyłonienie tych najlepszych było dużym wyzwaniem! Więcej informacji na stronie OGNISKA PRACY POZASZKOLNEJ nr 1 w Sosnowcu.

Galeria Ładniej zaprasza w listopadzie

7.XI. - WYSTAWA POKONKURSOWA PRAC PLASTYCZNYCH PT " CZAPKI - ZWIERZAKI ", zorganizowana przez PRZEDSZKOLE MIEJSKIE nr 47 w Sosnowcu

8.XI. - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W PLAKACIE- praca zbiorowa zaprojektowana przez uczniów Technikum nr 1 Ekonomicznego w Centrum Kształcenia zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64

22.XI. - ABC WITRAŻU - warsztaty / zapisy w galerii 28.XI. - PORZĄDKUJEMY SZUFLADY PRACOWNI - wyprzedaż prac ze szkła

ZAPRASZAMY!!!

Galeria Ładniej zaprasza w grudniu

6.XII. - MIKOŁAJ - niespodzianka przygotowana przez uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego  i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64

start godz.12.00

10.XII. - 13.XII - JARMARK ŚWIĄTECZNY ul. Modrzejowska ( swoje prace prezentować będą uczniowie i kursanci kierunku technik technologii szkła w CKZiU)

17.XII - SPOTKANIE KLUBU SYMPATYKÓW GALERII

start godz.12.00

ZAPRASZAMY!!!

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Z racji zbliżającego się Święta Niepodległości uczniowie Technikum nr 1 Ekonomicznego w CKZiU w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64  zaprojektowali plakat, który zdobi centralną część witryny galerii.

BIBUŁOWA FLORYSTYKA

O tym jakie możliwości daje nam krepina mogli przekonać się uczestnicy warsztatów, które odbyły się w dniach 23.X.-24.X. w galerii "Ładniej ". Zabawa połączona z rzemiosłem dała wymierne efekty. Oceńcie sami.

Zainteresowanych zapraszamy na kolejne warsztaty!!!

NA ŚWIĄTECZNĄ NUTKĘ

Dnia 22 listopada w galerii odbyły się kolejne warsztaty z podstaw witrażu.Tym razem uczestniczki zajęć samodzielnie wykonały ozbobę świąteczną. Proste w wyrazie anioły - dzwoneczki odfrunąły do domów ich autorek.Zapraszamy na następne warsztaty w styczniu!

CZAPKI - ZWIERZAKI

Od 7 listopada w  galerii "Ładniej" pojawiły się rozmaite zwierzątka, wykonane z kolorowego papieru, wełny, futra oraz filcu. Ich autorami są dzieci z obszaru Sosnowca, które wzięły udział w konkursie plastycznym pt " CZAPKI - ZWIERZAKI " zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 47 w Sosnowcu. Zachęcamy do odwiedzenia galerii sympatyków dziecięcej twórczości.

BRUNETKI, BLONDYNKI WCZORAJ I DZIŚ

O tym, jakim przeobrażeniom uległ wizerunek kobiety na przestrzeni wieków, mogli przekonać się uczestnicy wernisażu, który odbył się 26 września w galerii " Ładniej ". Zagadkowy tytuł wystawy ma swoje przełożenie w równie intrygujących pracach Lidii Wiewiórowskiej i Magdaleny Teleckiej. Serdecznie zapraszamy. Wystawa potrwa do 18 października. 

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .