Pedagog

Informacja o pracy pedagoga

W trakcie edukacji zdalnej pedagog szkolny dostępny jest dla uczniów, rodziców i nauczycieli również w formie zdalnej. Pracuje według harmonogramu zamieszczonego na stronie szkoły. Można się z nimi kontaktować poprzez:

1) przesłanie maila bezpośrednio na adres

EKONOMIK – pedagog: Barbara Wnęk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GASTRONOMIK – pedagog: Violetta Patryn Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

STYLIZACJA – pedagog: Jolanta Łebek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2) kontakt z sekretariatem szkoły z prośbą o oddzwonienie przez pedagoga

+48 32 266 06 82 lub +48 32 291 20 94

3) kontakt przez dziennik elektroniczny

Jednocześnie informujemy, że w ramach kontaktu mailowego (Gmail) istnieje również możliwość spotkania zdalnego z pedagogiem na platformie GSuite.

Informacja dla rodziców i uczniów nt. przestrzegania zasad w zdalnym nauczaniu

W związku z sytuacją związaną z zagrożeniem Covid-19 w polskich szkołach zostało wprowadzone nauczanie zdalne w trakcie którego nauczyciele realizują z uczniami proces dydaktyczny i wychowawczy w formie zdalnej.
Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora CKZiU, ul. Grota Roweckiego 64 w Sosnowcu nauczanie zdalne jest prowadzone na platformie Google G-Suit i obowiązuje wszystkie strony ww. procesu.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .