Ogólnopolski Tydzień Kariery 2018

otk 2018Ogólnopolski Tydzień Kariery 2018

Hasłem przewodnim tegorocznego Tygodnia Kariery było „Bądź architektem swojego szczęścia!”. W dniach 15-19 października br. w CKZiU z tej okazji odbywały się warsztaty, wykłady oraz prelekcje dla młodzieży. Podczas tego tygodnia doradcy zawodowi oraz nauczyciele w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego podjęli szereg działań umożliwiającym młodzieży rozwijanie talentów i kompetencji. Odbywały się kiermasze ofert pracy oraz cykl zajęć wspomagających planowanie kariery edukacyjno-zawodowej uczniów, a także ich aktywizacje zawodową na rynku pracy.

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2018

tydzien karierytydzien kariery1

Testowanie aplikacji do poszukiwania pracy - zapraszamy!

aplikacja 29358003

Wiosenny kiermasz ofert pracy 2018

ohp mDoradcy zawodowi CKZiU zapraszają na 
WIOSENNY KIERMASZOFERT PRACY
godz.11:00 – 13:30 
24 kwietnia 2018r. (wtorek) - EKONOMIK
25 kwietnia 2018r. (środa) - STYLIZACJA
26 kwietnia 2018r. (czwartek) - GASTRONOMIK

II Regionalne Forum Doradztwa Zawodowego

ppp ohp logopup sosnowiecInformujemy, że w dniu 14.04.2018 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Sosnowcu odbędzie się II Regionalne Forum Doradztwa Zawodowego.
Forum jest imprezą adresowaną przede wszystkim do uczniów, rodziców, nauczycieli i doradców zawodowych, którzy chcieliby zapoznać się z ofertą Powiatowego Urzędu Pracy oraz Punktu Pośrednictwa Pracy OHP w Sosnowcu. Rodzice i uczniowie będą mogli w tym dniu skorzystać z porad doradców zawodowych i pośredników pracy. Celem spotkania jest przybliżenie uczniom sytuacji na lokalnym rynku pracy oraz przedstawić oczekiwania jakie mają pracodawcy wobec przyszłych pracowników.
Więcej informacji...

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .