Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele oraz Uczniowie Szkół Podstawowych,
w imieniu organizatorów pragniemy serdecznie podziękować za udział uczniów Państwa szkoły w VI Śląsko-Zagłębiowskim Forum Zawodowym „Technologie, Ekologia w drodze do zawodów przyszłości”.
Państwa obecność, zaangażowanie oraz aktywny udział w wydarzeniu przyczyniły się do jego sukcesu i stworzenia wyjątkowej atmosfery sprzyjającej wymianie doświadczeń, zdobywaniu nowej wiedzy oraz poznawaniu możliwości dalszego rozwoju edukacyjnego i zawodowego.
Szczególne słowa uznania kierujemy do uczniów, którzy z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w przygotowanych prezentacjach, warsztatach i spotkaniach. Dziękujemy również nauczycielom i opiekunom za wsparcie młodzieży oraz współpracę przy organizacji udziału w wydarzeniu.
Mamy nadzieję, że udział w VI Śląsko-Zagłębiowskim Forum Zawodowym był dla uczniów inspirującym doświadczeniem, które pomoże im w podejmowaniu przyszłych decyzji edukacyjnych i zawodowych.
Jeszcze raz dziękujemy za obecność i zaangażowanie. Liczymy na dalszą współpracę oraz spotkanie podczas kolejnych edycji Forum.
Z wyrazami szacunku
Elżbieta Czernik
Dyrektor Szkoły
