VI Śląsko-Zagłębiowskie Forum Zawodowe „Technologie, Ekologia w drodze do zawodów przyszłości”

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele oraz Uczniowie Szkół Podstawowych,

w imieniu organizatorów pragniemy serdecznie podziękować za udział uczniów Państwa szkoły w VI Śląsko-Zagłębiowskim Forum Zawodowym „Technologie, Ekologia w drodze do zawodów przyszłości”.

Państwa obecność, zaangażowanie oraz aktywny udział w wydarzeniu przyczyniły się do jego sukcesu i stworzenia wyjątkowej atmosfery sprzyjającej wymianie doświadczeń, zdobywaniu nowej wiedzy oraz poznawaniu możliwości dalszego rozwoju edukacyjnego i zawodowego.

Szczególne słowa uznania kierujemy do uczniów, którzy z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w przygotowanych prezentacjach, warsztatach i spotkaniach. Dziękujemy również nauczycielom i opiekunom za wsparcie młodzieży oraz współpracę przy organizacji udziału w wydarzeniu.

Mamy nadzieję, że udział w VI Śląsko-Zagłębiowskim Forum Zawodowym był dla uczniów inspirującym doświadczeniem, które pomoże im w podejmowaniu przyszłych decyzji edukacyjnych i zawodowych.

Jeszcze raz dziękujemy za obecność i zaangażowanie. Liczymy na dalszą współpracę oraz spotkanie podczas kolejnych edycji Forum.

Z wyrazami szacunku

Elżbieta Czernik 
Dyrektor Szkoły