LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „MOBILNA SZKOŁA”

TECHNIKUM  NR 1

LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W PROJEKCIE 

 „MOBILNA SZKOŁA

 o numerze   2019-1-PL01- KA116-062730

w ramach Programu 

Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

Technik Ekonomista:

  1. Wiktoria Stalmach
  2. Natalia Więcław
  3. Natalia Ciesielska
  4. Patrycja Klecha
  5. Elżbieta Petryla
  6. Natalia Nędza
  7. Anna Stach
  8. Błażej Klachacz
  9. Krzysztof Szczygieł
  10. Kacper Gębala
  11. Dawid Zarychta
  12. Zuzanna Klusek
  13. Michał Osik

Technik organizacji reklamy:

  1. Karol Sadowski
  2. Kateryna Chechko
  3. Bartłomiej Kurek
  4. Mateusz Rudnik

REZERWA

  1. Klaudia Bednarczyk
  2. Mateusz Szindler
  3. Wiktoria Kmiecik
  4. Anna Łyczba

TECHNIKUM NR 3

LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W PROJEKCIE 

 „MOBILNA SZKOŁA

 o numerze   2019-1-PL01- KA116-062730

w ramach Programu 

Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

Technik hotelarstwa:

  1. Bartosz Muc
  2. Patrycja Rokita
  3. Sara Warzyńska
  4. Viktoria Perun
  5. Bohdan Sidletskiy

Technik obsługi turystycznej:

  1. Weronika Rotko
  2. Aleksandra Miazga
  3. Marta Przybyła
  4. Magdalena Bucka
  5. Julia Popiołek
  6. Julia Żontołw
  7. Sandra Szymańska

Technik żywienia i usług gastronomicznych

  1. Alicja Bawer
  2. Maksymilian Majka
  3. Dominik Milończyk 
  4. Anna Urbańska
  5. Jolanta Bednarczyk

REZERWA

  1. Mikołaj Grzeszczyk - Technik żywienia i usług gastronomicznych
  2. Paulina Jaźwiec - technik obsługi turystycznej
  3. Kacper Wyderka - Technik żywienia i usług gastronomicznych
  4. Katarzyna Woźniak - technik obsługi turystycznej
  5. Mateusz Juranek - Technik żywienia i usług gastronomicznych
  6. Jakub Frączak - Technik żywienia i usług gastronomicznych
  7. Paulina Łój - Technik żywienia i usług gastronomicznych

TECHNIKUM NR 7

LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W PROJEKCIE 

 „MOBILNA SZKOŁA

 o numerze   2019-1-PL01- KA116-062730

w ramach Programu 

Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

Technik usług fryzjerskich :

  1. Oliwia Gocyk
  2. Patrycja Doła 

Technik przemysłu mody :

  1. Natalia Idzior
  2. Łukasz Zborowski
  3. Wiktoria Dudzińska 
  4. Natalia Woźniak 

Technik fotografii i multimediów :

  1. Wiktoria Domagała 
  2. Marcin Dolina
  3. Wiktoria Antosiak
  4. Daria Jaworska
  5. Kacper Kuca
  6. Jakub Mol 
  7. Liwia Rydz 
  8. Weronika Piwowarczyk 
  9. Róża Motyl 
  10. Jessica Serafin
  11. Piotr Rygiel

REZERWA

  1. Aleksandra Ciepluch 

 

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .