Konsultacje

Wykaz nauczycieli
Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru 
oraz Branżowej Szkoły nr 9
do konsultacji z uczniami od 1 czerwca 2020 r.

Lp.

imię i nazwisko nauczyciela

dzień tygodnia wskazany do konsultacji

godziny

uwagi

 1

Barbara Wnęk

poniedziałek

11:00 -12:30

j.polski

2

Alicja Paruzel

poniedziałek

8:00 - 8:45

j.polski

3

Marta Targońska

poniedziałek

11:45 - 12:45  

geografia

3

Marta Targońska

poniedziałek

11:45 - 12:45  

geografia

5

Magdalena Domska 

poniedziałek 

11:45- 13:25

j.angielski

6

Agata Piątek

poniedziałek

12:40 -14:20

j. francuski

MIchał Chmurzyński

poniedziałek

10:00 -10:45

wf

7

Agnieszka Szafraniec- Krzemińska

wtorek

9:00-12:00

chemia

8

Małgorzata Pierścińska-Żydek

wtorek

8:50 – 9:35

j.niemiecki

9

Janusz Chmurzyński

wtorek

11:00 – 12:30

wf

4

Katarzyna Starosta

środa

9:30 – 11:00 

matematyka

13

Marcin Nowak

środa

10:00-12:00

informatyka

14

Adrian Kołodziej 

środa

10:00 -12:00 

informatyka

15

Dominik Kowalski 

środa

11:45 – 13:15

filozofia

16

Katarzyna Makuch- Chałat

środa

9:00 - 10:00

wf

17

Edyta Duchniak 

środa

10.30 - 12.00

 fizyka/pzaw.

18

Małgorzata Raczyńska

środa

09:00 -12:00

j.polski

19

Małgorzata Nowak

czwartek

9:00 -12:00

 j.polski

20

Ilona Lipka

czwartek

11:00 – 12:30

biologia

21

Violetta Ogórek

czwartek

9:00 -12:00

historia

22

Agnieszka Zamiela

czwartek

11:00 -11:45

matematyka

23

Agnieszka Pilawska-Sadlik 

czwartek 

 8:00 - 9:30

j. angielski

24

Piotr |Strugała 

czwartek

8:00 – 9:00 

religia

25

Anna Dziewior

piątek 

10:30 - 11:30

wf

26

Anna Mróz

środa

8:30 -9:15

j. angielski

 

NAUCZYCIELE 

 

PRZEDMIOTÓW

ZAWODOWYCH

1

Żaneta Manikowska

poniedziałek

8:00 -11:00

moda
(Warneńczyk)

2

Agnieszka Mańka-Goncerz

poniedziałek

9:00-12:00

moda
(Warneńczyk)

3

Maciej Niesłony

poniedziałek

8:00-9:30

pracownia

fotografii

4

Anna Bogdziewicz

wtorek

10:00 – 11:30

budynek Stylizacji

5

Elżbieta Czernik

wtorek

9:00 – 10:30

budynek Stylizacji

6

Anna Gorzkowska

wtorek

12:00-14:00

moda
(Warneńczyk)

7

Edyta Cyganek

wtorek

12:00 – 14:00

moda
(Warneńczyk)

8

Grażyna Siepielska-Bałaban               

środa

12:00-14:00    

budynek Stylizacji

9

Anna Fąfara

środa

10:00-12:00

moda
(Warneńczyk)

10

Laura Holeczek

czwartek

9:00- 11:00

pracownia fryzjerska
(Warneńczyk)

11

Renata Jadowska

czwartek

11:00 - 13:00

pracownia fryzjerstwa
(Warneńczyk)

12

Magdalena Witkowska

czwartek

13:00 – 15:00

pracownia fryzjerska
(Warneńczyk)

13

Anna Polaczkiewicz-Babiuch

czwartek-piątek

 8:00-11:00

pracownia fryzjerska
(Warneńczyk)

14

Mykhaylo Mosiy

czwartek

9.00-11.00

moda
(Warneńczyk)

15

Tomasz Grissgraber

czwartek

9:00 -11:00

pracownia

fotografii

16

Mateusz Orszulski

czwartek

11:00 -13:00

pracownia

fotografii

17

Andrzej Skomorowski

czwartek 
(od 5 czerwca)

13:00 -15:00

pracownia

fotografii

18

Bogusława Jaworek

5.06.2020  pt.

8.06.2020  pn.

19.06.2020  pt.

22.06.2020  pn.

10:00 – 11:00

pracownia fryzjerska
(Warneńczyk)

19

Elżbieta Czernik

piątek

9:00 – 10:30

budynek Stylizacji

20

Tadeusz Twardowski

piątek

8:00 – 9:35

budynek Stylizacji

 

BIBLIOTEKA

1

Małgorzata Bugaj

Elżbieta Włodarczyk

poniedziałek
  

8:00 – 12:00

wtorek-piątek

10:00 – 13:00

PEDAGOG

1

Jolanta Łebek

codziennie

10:00 – 12:00

DORADCA ZAWODOWY

1

Gabriela Kończak

codziennie

12:00 – 14:00

 

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .