Moja własna – firma

 
Z przyjemnością informujemy, iż odbyły się pierwsze warsztaty zawodoznawcze w wiosennej sesji w naszej Akademii Pasji CKZiU .

W Technikum nr 1 Ekonomicznym, w ramach zajęć  "Moja własna – firma – tworzenie i przeglądanie dokumentów sprzedażowych",wzięli udział  uczniowie  klasy 8b ze Szkoły Podstawowej nr 1.
Bardzo dziękujemy za przybycie i za aktywny udział w zajęciach. Zapraszamy na kolejne spotkania w Akademii Pasji w CKZiU.
Oferujemy szeroką gamę zajęć z gastronomii, hotelarstwa, fotografii, fryzjerstwa, kosmetologii, projektowania odzieży, ekonomii i reklamy.
Nie czekaj, zgłoś się już dziś !!!

 

WARSZTATY

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

 

nauczyciel

nauczyciel

nauczyciel

nauczyciel

nauczyciel

„Dekoracje jednostek mieszkalnych”
ul. Wawel 1
ul. Grota-Roweckiego 66

 

 12.02.2020
 I. Szwajca
 09.45-10:30
 sala 7

02.03.2020
M. Badura 09.45-10:30

06.04.2020
M. Badura
09.45-10:30

 12.05.2020
 Ż. Burczak
 11.45-12.30
 sala 4

 02.06.2020
 Ż. Burczak
 11.45-12.30
 sala 4

„Słodkie co nieco”
sala 31 ul. Wawel 1

 21.02.2020
 D. Paszczela
 08.30-10.00

 

 17.04.2020
 D. Paszczela
 08.30-10.00

 

 05.06.2020
 D. Paszczela
 08.30-10.00

„Carving”
sala 31 ul. Wawel 1

 

 12.03.2020
 A. Zaród
 09.00-10.30

 02.04.2020
 A. Zaród
 09.00-10.30   

 

 

„Zdrowo i doborowo”
sala 21 ul. Wawel 1

 

12.03.2020
B. Kubziakowska 09.00-10.30

 

 

 

„Wirtualne biuro-planujemy wakacje”
ul. Wawel 1

 24.02.2020
 A. Dziedzic
 9.45-10.30
 sala 10

 19.03.2020
 J. Jurkowska
 9.45-10.30  
 sala 7

 23.04.2020
 J. Jurkowska
 9.45-10.30  
 sala 7

 18.05.2020
 A. Dziedzic
 9.45-10.30
 sala 10

 08.06.2020
 A. Dziedzic
 9.45-10.30
 sala 10

„Kocie oczka”
sala 21  ul. Wawel 1

 04.02.2020
 M. Domagała
 13.00-14.30

 

 

 

 02.06.2020
 M. Domagała
 13.00-14.30

„Dekoracje muffinek”
sala 21 ul. Wawel 1

 

 24.03.2020
 D. Mączka
 09.00-10.30

 

 19.05.2020
 D. Mączka
 09.00-10.30

 

„Tworzenie animacji” i „Cyfrowa obróbka fotografii „
ul. Grota-Roweckiego 64
sala 15

12.02.2020
A. Kołodziej
9:45-10:30
Tworzenie animacji”

 

 

 

15.05.2020
9.45-10.30
„Cyfrowa obróbka fotografii „

03.06.2020
A. Kołodziej
9:45-10:30
„Tworzenie animacji”

 

Technik Fotografii i Multimediów –prezentacja kierunku
Studio fotograficzne  Grota Roweckiego 66

19.02.2020 godz 10.00
Mateusz Orszulski

 

22.04.20
godz 10.00
Mateusz  Orszulski

 

 

„Mini pizza
sala 31 ul. Wawel 1

 

 

 

 26.05.2020
 A. Nawrat
 13.00-14.30

 09.06.2020
 A. Nawrat
 13.00-14.30

Fryzjerstwo  ul Warneńczyka  9

21.02 B. Jaworek 12-13.00

16.03. R.Jadowska 9-10.00

20.04 M.Witkow-ska 10-11.00

22.05  B.Jaworek
12.00-13.00

08.06   R.Jadowska 9-10.00

Projektowanie odzieży ul Warneńczyka  9

20.02 M Myhało

18.03 A Mańka-Goncerz  9.00-10.00

20.04 A.Fąfara 9.00-10.00

12.05 Anna Gorzkowska

08.06 Z. Manikowska 11-12.00

10.06. L.Holeczek 9-10.00

Kosmetologia ul Warneńczyka  9

20.02.
A. Polaczkiewicz 9.00-10.00

19.03 A. Polaczkiewicz
9.00-10.00

17.04 A. Polaczkiewicz
9.00-10.00

 

04.06  A. Polaczkiewicz
9.00-10.00

 

 

 

 

 

 

 

Moja własna firma – tworzenie i przeglądanie dokumentów sprzedażowych”
 UL. GROTA-ROWECKIEGO 66

Bożena Skiba
04.02.2020 r.
10:40 - 11.25  sala 219

Bożena Skiba
03.03.2020 r.
10:40 - 11.25 sala 219
.

Bożena Skiba
07.04.2020 r.
10:40 - 11.25 sala 219
.

Bożena Skiba
12.05.2020 r.
10:40 - 11.25 sala 219
.

 

Dobre CV początkiem drogi do sukcesu zawodowego”

 UL. GROTA-ROWECKIEGO 66

Iwona Sochacka
13.02.2020 r.
10:40 - 11.25 sala 304

Iwona Sochacka
19.03.2020 r.
10:40 - 11.25 sala 304

Iwona Sochacka
23.04.2020 r.
10:40 - 11.25 sala 304

 

 

Autoprezentacja” – zajęcia praktyczne przed kamerą

UL. GROTA-ROWECKIEGO 66

Rafał Sęk
11.02.2020r.
11:45-12:30 sala 301

Rafał Sęk
10.03.2020r.
11 45-12 30 sala 301

Rafał Sęk
07.04.2020r.
11 45-12 30 sala 301
.

 

 

Decoupage  - technika zdobienia przedmiotów.

UL. GROTA-ROWECKIEGO 66

Monika Górczyńska-Labiś 12.02.2020 8:45-10:40
sala 213

Monika Górczyńska-Labiś
11.03.2020 8:45-10:40
sala 213

Monika Górczyńska-Labiś
22.04.2020 8:45-10:40
sala 213
.

Monika Górczyńska-Labiś
27.05.2020 8:45-10:40
sala 213

 

Negocjacje w biznesie – jak dobrze negocjować

UL. GROTA-ROWECKIEGO 66

Aneta Bizuga
19.02.2020 r.

12.40-13.25 SALA 220

Aneta Bizuga
18.03.2020 r.

12.40-13.25 SALA 220

Aneta Bizuga
22.04.2020 r.

12.40-13.25 SALA 220

Aneta Bizuga
27.05.2020 r.

12.40-13.25 SALA 220

 

Ekonomia to nasza codzienność – a mówią, że to trudne. Prawdy i mity na temat ekonomii
UL. GROTA-ROWECKIEGO 66

Agnieszka Gierczycka
10.02.2020r. 12.40-13.25 s.113

Agnieszka Gierczycka
09.03.2020r. 12.40-13.25 s.113

 

Agnieszka Gierczycka
06.04.2020 12.40-13.25 s.113

.

Agnieszka Gierczycka
8.05.2020r. 8.50-9.35 s.11

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .