Ślubowanie uczniów klas pierwszych

2 października 2019 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych. W części oficjalnej pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i zostali oficjalnie przyjęci w poczet społeczności szkolnej. Ciepłe słowa do uczniów skierowała Dyrektor CKZiU Elżbieta Czernik, witając ich uroczyście w murach naszej szkoły. Życzyła wszystkim uczniom klas pierwszych sukcesów w nauce, kreatywności, tego, by dobrze czuli się w szkole i godnie ją reprezentowali.

Następnie wszyscy uczniowie klas pierwszych CKZiU uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym, które przebiegało w atmosferze twórczego współzawodnictwa i świetnej zabawy. Samorząd Uczniowski CKZiU przygotował dla nich szereg atrakcji, między innymi zadania dla każdej klasy pierwszej, zabawę przy muzyce. Na rozbawionych pierwszoklasistów czekały także smakowite kiełbaski z grilla. 

Z pewnością ten symboliczny dzień przyjęcia do społeczności szkolnej na długo pozostanie w pamięci uczniów Centrum. Gratulujemy im i życzymy, aby czas nauki w naszej szkole przyniósł im wiele radosnych i twórczych chwil.

 

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .
Klauzula Informacyjna RODO Czytaj . . .