EUROPEJSKI TYDZIEŃ SZCZEPIEŃ

szczepieniaW dniach 24–30 kwietnia obchodziliśmy Europejski Tydzień Szczepień 2022. W tym roku celem akcji była ochrona zdrowia ludzi w każdym wieku i o różnym pochodzeniu oraz przypomnienie o znaczeniu szczepień. Nasza szkoła wsparła akcję poprzez działania edukacyjno - informacyjne.

Warsztaty kulinarne z firmą Vitalpro

IMG 8593We wtorek 10 maja 2022 w naszych pracowniach gastronomicznych przy ul. Grota Roweckiego 66 w Sosnowcu szkolili się szefowie kuchni oraz przedstawiciele z branży spożywczej na produktach firmy Vitalpro.

Światowy Dzień Zdrowia

dzienzdrowiaW trakcie pandemii, zanieczyszczonej planety i narastających chorób, takich jak rak, astma i choroby serca, Światowy Dzień Zdrowia 2022 skupia globalną uwagę na pilnych działaniach niezbędnych do utrzymania zdrowia ludzi i planety oraz wspierania ruchu na rzecz tworzenia społeczeństw koncentruje się na dobrym samopoczuciu.  

VI Wojewódzki Konkurs „Uczniowskie Inspiracje Kulinarne’2022”

DSC 5301W czwartek 24 marca 2022 r. o godz. 10:00 w Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskim i Branżowej Szkole I Stopnia nr 4 Gastronomicznej w Sosnowcu odbył się VI Wojewódzki Konkurs „Uczniowskie Inspiracje Kulinarne’2022”. Tematyką wiodącą tej edycji konkursu była „Ryba w roli głównej”.

"Wybierz życie – pierwszy krok”

zycie1Rak szyjki macicy jest drugim co do częstości występowania nowotworem złośliwym narządów płciowych u kobiet. Co roku w naszym kraju u blisko 4 tys. kobiet wykrywa się go, a około 2 tys. umiera z tego powodu.

Mistrzostwa Sosnowca w piłce siatkowej

230.03.2022 reprezentacja naszej szkoły brała udział w Mistrzostwach Sosnowca w piłce siatkowej dziewcząt. Niestety w tym roku nie udało się awansować do finału, ale dziękujemy za udział !

Praktyki w Austrii

received 693285325141562Na zakończenie praktyk w Pensjonacie Imbachhorn w Austrii nasze uczennice przygotowały właścicielom oraz pracownikom pensjonatu uroczysty, a zarazem pożegnalny obiad, bo już jutro po 4-tygodniowej praktyce zawodowej wracają z powrotem do nas.

Ostatni dzwonek klas 4 Technikum i Słuchaczy Branżowej Szkoły 2 stopnia.

DSC 654429.04.2022 to dzień niezapomniany dla uczniów i słuchaczy kończących szkołę. O godzinie 1000 zabrzmiał dla nich ostatni dzwonek, który zamknął kolejny etap ich życia. Uroczyste pożegnanie rozpoczęła Pani Dyrektor CKZIU mgr inżynier Elżbieta Czernik, wygłaszając do zebranych przemówienie .

Warsztaty kulinarne prowadzone przez firmę UNILEVER FOOD SOLUTIONS.

Warsztaty kulinarne prowadzone przez szefów kuchni „UNILEVER FOOD SOLUTIONS”.

1 kwietnia br. w  nowoczesnych  pracowniach  gastronomicznych  Centrum  Kształcenia  Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu przy ul. Grota Roweckiego 66 odbyły się warsztaty kulinarne prowadzone przez szefów kuchni z „UNILEVER FOOD SOLUTIONS”. Tematem przewodnim  warsztatów były nowe trendy kulinarne w sezonie wiosna-lato.

Solidarni z Ukrainą

S2