Uczniowie Technikum nr 7 laureatami Wojewódzkiego konkursu fryzjerskiego

12 grudnia br. dobiegły końca zmagania uczestników Wojewódzkiego konkursu fryzjerskiego „o diamentowe nożyczki", odbywającego się w Bielsku-Białej. Jury konkursowe wysoko oceniło umiejętności uczniów sosnowieckiego Centrum. Weronika Chyła zdobyła 2 miejsce w konkurencji fryzura karnawałowo-sylwestrowa, natomiast Bartosz Mrozowski uplasował się na 3 miejscu w konkurencji makijaż karnawałowy "Rio de Janeiro". Serdeczne gratulujemy!!!

Pomagamy innym także na święta

W sobotę 9 grudnia, jak co roku, młodzież z CKZiU włączyła się w przedświąteczną pomoc innym. Uczniowie kwestowali w sklepie sieci Biedronka, zachęcali klientów do pomocy materialnej na rzecz najbardziej potrzebujących. Wysiłek wolontariuszy z Gimnazjum 14 i Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru przyniósł ponad 200 kg produktów spożywczych, z których powstaną paczki dla najuboższych uczniów naszej szkoły. Przyjemnie jest pomagać, kiedy widać realne efekty naszej pracy. Serdecznie dziękujemy klientom i pracownikom Biedronki przy ul. Żytniej za udział w tej szczytnej inicjatywie. Akcja „Tak pomagam” organizowana była pod opieką Caritas Polska.

Wystawa prac konkursowych

Serdecznie zapraszamy wszystkich do biblioteki Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru na wystawę prac konkursowych uczniów CKZiU na najzabawniejszy komiks o czytaniu książek wykonanych w ramach projektu #czytamwckziu.

Miażdżący sukces uczennic z Technikum nr 7 w Konkursie fotograficznym

8 grudnia br. podczas pikniku świątecznego, przed siedzibą Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, odbyło się wręczenie nagród laureatom konkurs fotograficznego, zorganizowanego w ramach akcji "Bliżej siebie". Jego istotą było przedstawienie pozytywnych relacji rodzinnych.

Uczennice Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru - Daria Kriger, Sandra Galus i Martyna Janus zajęły trzy pierwsze miejsca w konkursie i otrzymały nagrody w postaci aparatów Fuji Instax. Serdecznie gratulujemy!

Łańcuch CKZiU

6 grudnia br. o godz. 10.30 przed gmachem Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, włodarze miasta Sosnowca wraz z dyrekcją oraz przedstawicielami grona pedagogicznego, rodzicami i uczniami Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu przy ul. Grota Roweckiego 64 dokonali połączenia symbolicznego łańcucha. Łańcuch, który z pewnością wprowadzi nas w magiczny klimat świąt Bożego Narodzenia będzie można podziwiać w sosnowieckiej galerii „Ładniej”. 
Zapraszamy!

„Odwiedziny z Ukrainy”

7 grudnia Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 po raz kolejny odwiedzili przyjaciele z Ukrainy, z partnerskiej szkoły z Dniepra Technologij i Design, Prydniprovs'kyi Enerhobudivnyi Technikum oraz Dniprovsky College.

Zebrania z rodzicami

4 grudnia 2017 r. o godz.17.00 przy ul. Warneńczyka 9 odbyły się zebrania rodziców z wychowawcami klas. Była to doskonała okazja do poznania nauczycieli zawodu, zwiedzania pracowni oraz wspólnego łączenia łańcucha świątecznego przy kawie i pysznym cieście przygotowanym przez szanownych rodziców klas I, II i III Technikum nr 7 i Branżowej Szkoły I Stopnia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i zaangażowanie.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .