Uczennice Technikum nr 7 rozpoczęły staże w Hiszpanii

W dniach od 6 maja do 1 czerwca br. uczennice CKZiU Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru, kształcące się w zawodach technik fotografii i multimediów, technik przemysłu mody i technik usług fryzjerskich odbędą staże zawodowe w Walencji w ramach programu PO WER. Tytuł projektu:
„Od stażysty do europejskiego specjalisty”. Młodzież będzie również realizować program kulturowy, w ramach którego pozna kulturę oraz architekturę regionu oraz będzie uczyć się języka hiszpańskiego.

I miejsce dla Patryka Kielana z CKZiU

26 kwietnia br. Patryk Kielan uczeń II klasy Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 wygrał V Regionalny Konkurs Fryzjerski organizowany przez Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Będzinie.  Tegorocznym tematem przewodnim konkursu była „Kosmiczna awangarda”, a nagrodą główną był  bilet do Brukseli ufundowany przez Panią Europoseł - Jadwigę Wiśniewską.
Gratulujemy I miejsca!!!

NIECH SIĘ ŚWIĘCI 3 MAJA

30 kwietnia br. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Patriotyczne apele rocznicowe są w CKZiU Technikum nr 7 tradycją wykorzystywaną do kształtowania u młodych ludzi postaw patriotycznych, wychowywania w duchu polskości oraz przygotowania do życia w demokratycznym państwie. Jest to wspaniała okazja, by uzmysłowić młodemu pokoleniu rolę takich słów jak ojczyzna i patriotyzm oraz przybliżyć fakty z historii Polski, często zapominane i nie do końca rozumiane.

UROCZYSTE POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW TECHNIKUM NR 7

27 kwietnia br. w Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru po raz ostatni zabrzmiał dzwonek dla uczniów klas maturalnych.

Tadeusz Rolke w CKZiU

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 miało niesamowitą przyjemność gościć, w swojej pracowni fotograficznej  wspaniałą osobowość polskiej fotografii XX wieku - Pana Tadeusza Rolke.

V EDYCJA KONKURSU TŁUMACZENIOWEGO „TECHNIKA W SŁUŻBIE JĘZYKA” JUŻ ROZSTRZYGNIETA!!!

Zwycięzcom w poszczególnych kategoriach serdecznie gratulujemy.

język angielski -  Zuzanna Marzec i Julia Pieszczak, Technikum nr 7

język niemiecki - Martyna Bolek i Wiktoria Lipak, Technikum nr 3

język francuski - Klaudia Mendlewicz i Karolina Migas, Technikum nr 7

język rosyjski - dwa równorzędne pierwsze miejsca

Klaudia Bobińska i Ilona Płonka, Technikum nr 3

Bogumił Lasak, Technikum nr 1

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .