Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 włączyło się w obchody Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach. Jest to już druga edycja akcji prowadzonej we wszystkich krajach europejskich pod nazwą EDWARD-European Day Without A Road Death. Akcja promuje „wizję zero”, czyli ZERO śmiertelnych ofiar wypadków drogowych w Europie w dniu 21 września br.

Uczniowie CKZiU oraz Gimnazjum nr 14 uczcili pamięć żołnierzy antykomunistycznego podziemia

W niedzielę10 września br. uczniowie sosnowieckiego Centrum Grota-Roweckiego 64 wraz z młodszymi kolegami z Gimnazjum nr 14 uczcili pamięć żołnierzy antykomunistycznego podziemia, męczonych i zamordowanych w tym mieście.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

23 czerwca br. w piątek w Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru oraz ZSZ nr 9 Rzemieślniczo-Artystycznej uroczyście zakończono rok szkolny 2016/2017. Z tej okazji odbyła się akademia, która zgromadziła całą społeczność szkolną: dyrekcje, nauczycieli, rodziców i uczniów. 

Inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018 już za nami

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru, Zasadniczej Szkole Zawodowej nr 9 Rzemieślniczo-Artystycznej, Branżowej Szkole I Stopnia oraz Gimnazjum nr 14 odbyło się 4 września br. na sali gimnastycznej.

Uczniowie CKZiU mówią " STOP DOPALACZOM". WYBIERZ ŻYCIE"

Dnia 7 czerwca 2017 uczniowie CKZiU wzięli udział w I Sosnowieckim Marszu pod hasłem: "STOP DOPALACZOM. WYBIERZ ŻYCIE".

Patronat honorowy nad marszem objął Prezydenta Miasta Sosnowca pan Arkadiusz Chęciński. W marszu wzięło udział około 600 uczniów z 18 sosnowieckich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, nauczyciele, sportowcy i samorządowcy. Celem przedsięwzięcia było włączenie się sosnowieckiej młodzieży w ogólnopolską akcję „Stop dopalaczom” poprzez zamanifestowanie solidarnej postawy sprzeciwu wobec zażywania i handlowania dopalaczami oraz budowanie świadomości zagrożeń, jakie niosą „nowe narkotyki”. Pomysłodawcą i organizatorem marszu był Zespół Szkół w Sosnowcu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ZŁOTA NITKA" 2017

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi oraz Łódzkie Centrum Wydarzeń, organizatorzy Łodź Young Fashion 2017, czyli czterodniowego wydarzenia modowego, ogłaszają dwa konkursy skierowane do młodych projektantów mody (do 30 roku życia) – szczególnie studentów i absolwentów uczelni artystycznych oraz szkół projektowania ubioru – oraz wszystkich, dla których projektowanie jest pasją.

"SIÓDEMKA W MUNDURZE", czyli wystrzałowy piknik rodzinny w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi

CKZiU Grota-Roweckiego 64, Technikum nr 7 zaprezentowało pokaz mody i fryzur oraz przygotowało warsztaty odzieżowe dla najmłodszych podczas pikniku rodzinnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi. Gościem specjalnym był Burmistrz Miasta Czeladź pan Zbigniew Szaleniec.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .