Udział słuchaczy Szkoły Policealnej nr 7 w przygotowaniach do premiery spektaklu pt. „Drach”Słuchacze Szkoły Policealnej nr 7, kierunku technik usług kosmetycznych wykonywali makijaże sceniczne aktorom do premierowego spektaklu pt. „Drach” w reżyserii Roberta Talarczyka. Efekty ich pracy można było zobaczyć 27 i 28 października 2018 roku w Teatrze im. St. Wyspiańskiego w Katowicach.


Szkolenie zawodowe dla uczniów branży odzieżowej

Dnia 30 października 2018 roku na pracowni zawodowej Technikum nr 7 przy ul. Warneńczyka 9 odbyło się szkolenie zawodowe dla uczniów klas III i IV, kształcących się w zawodzie Technik przemysłu mody. Uczniowie zostali zapoznani z profesjonalnym narzędziem dla branży tekstylnej. ZWTextile to program CAD wspomagający pracę konstruktorów odzieży, przeznaczony do tworzenia szablonów odzieżowych.

Mistrzostwa Sosnowca szkół ponadgimnazjalnych w badmintonie już za nami

Zakończone 25 października br. Mistrzostwa Sosnowca szkół ponadgimnazjalnych w badmintonie dziewcząt wyłoniły najlepsze zawodniczki. Reprezentująca Technikum nr 7 drużyna w składzie: Natalia Chlastacz, Patrycja Pakuła, Martyna Wikłacz, Alicja Zgoda, zajęła V miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.

Ogólnopolski Konkurs Młody Mistrz Fryzjerstwa - eliminacje

7 listopada o godzinie 10.00 odbędą się eliminacje szkolne do Ogólnopolskiego Konkursu Młody Mistrz Fryzjerstwa, przeprowadzone na warsztatach szkolnych przy ul. Warneńczyka 9. Eliminacje kierowane są do uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia i Technikum o profilu Technik usług fryzjerskich. Tematem eliminacji jest fryzura okazjonalna.

SUKCES CKZiU !!!

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+ przyznała Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul. Grota Roweckiego 64 w Sosnowcu Kartę jakości mobilności nr 2018-1-PL01-KA109-051741.
Jest to bardzo duże wyróżnienie - Kartę posiada tylko 20 szkół w Polsce!

Karta jakości mobilności uznaje operacyjną zdolność instytucji do zarządzania wysokiej jakości projektami mobilności oraz nagradza i wspiera jej wysiłki w zwiększaniu umiędzynarodowienia w obszarze kształcenia i szkolenia zawodowego poprzez program Erasmus+. Karta uznaje również wysoką jakość poprzednich projektów mobilności, długoterminowe zobowiązanie do ciągłego ulepszania mobilności i strategiczne podejście organizacji do włączania międzynarodowej mobilności do swojej działalności.

I Etap Olimpiady – Technik Przemysłu Mody

W dniu 26.10.2018 r. odbyły się szkolne zawody OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI Z ZAKRESU PROJEKTOWANIA I WYTWARZANIA ODZIEŻY.
W eliminacjach do zawodów okręgowych wzięło udział 23 uczniów klas II i III kształcących się w zawodzie techik przemysłu mody.

Słuchacze Pracowni Wizażu Szkoły Policealnej nr 7 CKZiU pod kierunkiem nauczyciela wizażu Anny Bogdziewicz wsparli artystów w zakresie charakteryzacji

19 października 2018 r. w Rybniku słuchacze pierwszego roku Szkoły Policealnej nr 7 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 uczestniczyli w próbie generalnej do spektaklu Drach” w reżyserii Roberta Talarczyka realizowanej na podstawie powieści Szczepana Twardocha pod tym samym tytułem.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .