"SIÓDEMKA W MUNDURZE", czyli wystrzałowy piknik rodzinny w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi

CKZiU Grota-Roweckiego 64, Technikum nr 7 zaprezentowało pokaz mody i fryzur oraz przygotowało warsztaty odzieżowe dla najmłodszych podczas pikniku rodzinnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi. Gościem specjalnym był Burmistrz Miasta Czeladź pan Zbigniew Szaleniec.

Światowy Dzień bez Tytoniu 2017

Na dzień 31 maja 2017 przypada Światowy Dzień bez Tytoniu 2017. Jest to świetny moment do propagowania działań na rzecz ograniczania użycia tytoniu wspierając tym samym zrównoważony rozwój człowieka, jak również inspirowania młodych ludzi do zaprzestania palenia papierosów i postawienia na zdrowy tryb życia.

UKRAIŃSCY PARTNERZY Z WIZYTĄ W CKZIU

1 czerwca 2017 roku CKZiU Grota-Roweckiego 64 odwiedziła pięcioosobowa delegacja z Technikum Technologii i Przemysłu Mody w Dnieprze na Ukrainie w ramach współpracy między szkołami. Podczas spotkania goście zwiedzili szkołę, ze szczególnym uwzględnieniem pracowni zawodowych, odwiedzili Galerię Ładniej, obejrzeli specjalnie dla nich przygotowany pokaz mody. Wizyta była doskonałym pretekstem do wymiany doświadczeń z zakresu kształcenia zawodowego na kierunkach modowych oraz omówienia wspólnych przedsięwzięć przewidzianych do realizacji w najbliższej przyszłości.

I miejsce w pchnięciu kulą dla Barbary Nowak

Barbara Nowak uczennica Technikum nr 7 zajęła I miejsce w pchnięciu kulą podczas odbywającej się 30 maja br. Ligii Lekkoatletycznej szkół ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt. Serdecznie gratulujemy mistrzowskiego wyniku i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Dzień sportu i wielkie grillowanie z okazji Dnia Dziecka w CKZiU Grota-Roweckiego 64

Wielkie Grillowanie to tradycja towarzysząca obchodom Dnia Dziecka w CKZiU Grota- Roweckiego 64 w Sosnowcu.

Uczniowie Technikum nr 7 podczas Pogońskiego Pikniku Rodzinnego Dobrze być razem!

28 maja br. punktualnie o godzinie 13 rozpoczął się Pogoński Piknik Rodzinny.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .