10. SWEETTARGI 2019 W KATOWICACH

20190325 110403W poniedziałek 25 marca 2019 r. uczniowie Gastronomika uczestniczący w projekcie edukacyjnym „Kreatywne warsztaty lodowe z Schöller Ice Cream” pod opieką pani Agnieszki Nawrat odwiedzili 10. Sweettargi w Katowicach.

Informacja MEN dla rodziców w związku ze strajkiem nauczycieli

TECHNIKUM NR 3 PO RAZ PIERWSZY W FINALE MISTRZOSTW SOSNOWCA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT.

1Reprezentacja dziewcząt Technikum nr 3  po raz pierwszy zakwalifikowała się do finałów Mistrzostw Sosnowca w Piłce Siatkowej. Dziewczęta rywalizowały z najlepszymi liceami w Sosnowcu i ostatecznie  zajęły VI miejsce.

SPOTKANIE UCZNIÓW Z MIEJSKIM RZECZNIKIEM KONSUMENTÓW W SOSNOWCU

25 marca gościła w naszej szkole pani Adrianna Peć – Miejski Rzecznik Konsumentów w Sosnowcu. W spotkaniu z Panią Rzecznik wzięli udział uczniowie kształcący się w zawodzie  technik obsługi turystycznej. Tym razem tematem spotkania były zmiany w prawie dotyczące turystyki obowiązujące od lipca 2018 roku.

IV WOJEWÓDZKI KONKURS „UCZNIOWSKIE INSPIRACJE KULINARNE’2019”

0W czwartek 21 marca 2019 r. w Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskim w Sosnowcu odbył się IV Wojewódzki Konkurs „Uczniowskie Inspiracje Kulinarne’2019”. Tematyką wiodącą tej edycji konkursu była „Kasza w roli głównej”.

DZIEŃ LICZBY PI

piLiczba  Pi-zapisywana jako 3,14 zwana także ludolfiną  jest jedną z pierwszych odkrytych przez człowieka liczb niewymiernych. Oznacza stosunek długości obwodu koła do długości jego średnicy. Dziś liczba Pi jest najsłynniejszą z wszystkich stałych matematycznych.

KONKURS WIEDZY O IRLANDII

irlandia15 marca odbył się szkolny konkurs sprawdzający wiedzę o Irlandii. Uczniowie odpowiadali na pytania związane nie tylko z położeniem geograficznym, zabytkami i historią tego kraju, ale także wykazali się wiedzą na temat jego kultury i tradycji.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .