II MIEJSCE NASZEJ UCZENNICY W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

pobrane

14 grudnia 2018 r. w siedzibie PCK w Sosnowcu odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Z wielką dumą informujemy, że Aleksandra Kupiec z klasy II GŻ , uczennica Technikum nr 3 Gastronomiczno – Hotelarskiego w Sosnowcu,  zdobyła II miejsce, uzyskując tym samym tytuł laureatki. Gratulujemy sukcesu.

SARA TOMASZEWSKA NAGRODZONA STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

12 grudnia 2018r. w auli Liceum ogólnokształcącego im. Emilii Plater w Sosnowcu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów, na której wyróżnieni zostali najzdolniejsi uczniowie naszego regionu.

VI TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA CKZiU

DSC 011211 grudnia 2018r. na hali sportowej przy ul.  Żeromskiego w Sosnowcu odbył się VI TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA CKZiU  w piłce halowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Uczestniczyło w nim 9 sosnowieckich szkół

DYKTANDO KULINARNE 2018

DSC 013112 grudnia w Technikum  nr 3 Gastronomiczno – Hotelarskim odbyła się kolejna edycja Dyktanda Kulinarnego. W tym roku motywem przewodnim dyktanda, którego tytuł brzmiał „Konkurs na menu”,  były smaki kuchni dwudziestolecia międzywojennego.

KONKURS O KULTURZE WIELKIEJ BRYTANII

Wielka Brytania4 grudnia w Technikum nr 3 Gastronomiczno – Hotelarskim odbył się konkurs o Kulturze Wielkiej Brytanii. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko znajomością z zakresu kultury , ale także podstawowych informacji geograficznych czy turystycznych .

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA - ETAP SZKOLNY

10 grudnia w Technikum nr 3 uczniowie z klas: III GOA, III GKŻ, II GTŻ i II GŻ wzięli udział w szkolnym etapie XXVII Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK przygotowanym przez panie: Żanetę Burczak i Marzenę Zyburę - Oliwę.

SPRZEDAŻ KARTEK ŚWIĄTECZNYCH NA CELE DOBROCZYNNE

TELEFON ZANETA 006W dniach 4 i 5 grudnia w Technikum nr 3 odbyła się sprzedaż kartek świątecznych. Nasi wolontariusze przekonywali, że moc tych kartek jest podwójna, gdyż nie tylko sprawimy radość adresatowi, ale jednocześnie pomożemy potrzebującym.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .