LEKCJA HOTELARSTWA

1

W ramach współpracy z pracodawcami, mającej na celu angażowanie ich w proces kształcenia zawodowego, w dniu 20 listopada odbyła się lekcja hotelarstwa prowadzona przez dyrektora hotelu Holiday Inn Michała Całkę.

27. FINAŁ WOŚP

529 zuhCxWng ct WmnT13 stycznia 2019 roku odbędzie się  27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy chętnych uczniów do pracy wolontariackiej na rzecz  Orkiestry. Zapisy oraz szczegółowe informacje u pani Joanny Wojciechowskiej . Czekamy do końca listopada. Ilość miejsc ograniczona.

„HORECA - GASTROFOOD 2018"

20181109 145846

W dniach 8-9 listopada 2018 r. uczniowie klasy II GŻ oraz IV GOa pod opieką pań Agnieszki Nawrat i Magdaleny Domagały wyjechali na wycieczkę do Krakowa. W pierwszym dniu wycieczki zwiedzali Rynek Główny, Sukiennice, Muzeum Bursztynu i Kazimierz.

KUCHNIA ŚRÓDZIEMNOMORSKA – OWOCE MORZA

in92W ramach współpracy z pracodawcami w dniu 16 listopada 2018 roku odbyły się warsztaty pt. „Kuchnia śródziemnomorska - owoce morza”. Uczniowie klasy 3 GKŻ pod okiem Pana Pawła Gołuzdy, zastępcy szefa kuchni Hotelu Holiday Inn z Dąbrowy Górniczej przygotowali :

NIEZAWSTYDZONA NICZYM-NIEŚMIERTELNA

DSC 0455Dnia 9 listopada br. o godz. 9.00, na placu Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64, odbyły się uroczyste obchody Święta Niepodległości, które w tym roku miały szczególny charakter, bo upamiętniały 100 rocznicę tego niezwykle ważnego dla narodu polskiego wydarzenia. Z tej okazji młodzież Technikum nr 3 przygotowała okolicznościowy program słowno-muzyczny, poświęcony historii naszego narodu.

GASTRONOMIK PRZYPOMINA O TRADYCJI „KATARZYNEK”

23 listopada 2018 r uczniowie Technikum nr 3 Gastronomiczno- Hotelarskiego w Galerii Ładniej będą przypominać gimnazjalistom zaproszonym do Galerii oraz przechodniom o święcie Katarzynek. Z tej okazji będą dobywały się zabawy polegające na wróżbach dla chłopców, będzie również degustacja ciasteczek – Katarzynek.

LIST MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ ORAZ GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO

Szanowni Państwo, Dyrektorzy szkół, przedszkoli i placówek oświatowych, w poczuciu troski o zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych. W związku z powyższym, kierujemy do Państwa Dyrektorów oraz Rodziców i Opiekunów dwa osobne listy. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonymi listami, a w szczególności prosimy o udostępnienie listu rodzicom i opiekunom dzieci. Prosimy, aby wspomniany list został odczytany rodzicom i opiekunom, oraz przekazany na najbliższych zebraniach. 
Z poważaniem

Anna Zalewska
Minister Edukacji Narodowej

List do Rodziców i Opiekunów Uczniów
List do Dyrektorów szkół

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .