POKAZ KUCHNI MOLEKULARNEJ

  20190206 123454 W środę 6 lutego 2019 r. grupa 45 uczniów Gastronomika z klas: I GŻ, II GŻ i I GKC pod opieką pani Agnieszki Nawrat, Żanety Wiktorskiej i Magdaleny Domagały uczestniczyli w pokazie kuchni molekularnej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

II EDYCJA „KREATYWNYCH WARSZTATÓW LODOWYCH Z SCHÖLLER ICE CREAM”

20190122 154737Od stycznia 2019 r. w Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskim ruszyła II edycja projektu edukacyjnego „Kreatywne warsztaty lodowe z Schöller Ice Cream”, które będą się odbywały, aż do czerwca 2019 r.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W DOMU OPIEKI SPOŁECZNEJ

IMG 1670Styczeń jest miesiącem, w którym obchodzimy szczególne święto - Dzień Babci Dziadka.W naszym kraju święto ma około 30- letnią tradycję. W każdym państwie Europy i świata obchodzone jest innego dnia, ale wszędzie równie uroczyście.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

45 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Początkowo obchodzony był tylko w Europie, ale już od lat przekroczył jej granice, angażując państwa z całego świata.

XXIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NA NAJLEPSZEGO UCZNIA W ZAWODZIE CUKIERNIK

Weronika Molenda laureatką  etapu wojewódzkiego  XXIV Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik.

zdj3W dniach 15 – 16 stycznia 2019r. uczennica naszej szkoły Weronika Molenda z klasy III GKC  brała udział w etapie wojewódzkim XXIV Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik w Lublińcu i zajęła III miejsce.

BEZPIECZNE FERIE

FERIESzanowni Państwo, w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi prosimy Państwa o zapoznanie się z listem Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji. Dotyczy on przeciwdziałania zażywaniu substancji potocznie nazywanych dopalaczami.
Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, które zostały zamieszczone na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, w tym do zwrócenia uwagi na bazę wypoczynku

https://wypoczynek.men.gov.pl/strona/Rodzice

Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży!

27. FIANAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY SWIATECZNEJ POMOCY

20190113 132954W niedzielę 13.01.2018 r. uczniowie i nauczyciele Gastronomika włączyli się w akcję Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy. W Hali Widowiskowo – Sportowej w Zagórzu zorganizowaliśmy stoisko dla dzieci z warsztatami dekorowania ciasteczek. Było smacznie i kolorowo.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .