ANDRZEJKI NA WROTKACH

330 listopada2018 r.  grupa chętnych uczniów pod opieką p. Agnieszki Legień wybrała się do „Kołowrotki” w Sosnowcu, aby wziąć udział w Andrzejkach na wrotkach. Była wspaniała wrotkowa zabawa, poczęstunek i oczywiście andrzejkowe wróżby.

WIZYTA UCZNIÓW W HOTELU SZAFRAN

20 Details 1Dnia 26 listopada 2018 r. uczniowie klasy II GH Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego pod opieką pani Żanety Burczak gościli z wizytą w Hotelu Szafran w Czeladzi.

ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA TYTONIU

20181121 113251Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu w Polsce obchodzony jest od 1991 roku. Jako Szkoła Promująca Zdrowie, od lat włączamy się aktywnie w działania mające na celu uświadamianie młodzieży zagrożeń płynących z palenia papierosów. 

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI W SKLEPACH BIEDRONKA

TELEFON ZANETA 203W dniach 30.11 i 01.12.2018r. w odpowiedzi na apel Banku Żywności i Stowarzyszenia "Pomagamy sercem" uczniowie Technikum nr 3 i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 4, wraz z opiekunem - panią Żanetą Burczak, włączyli się w akcję zbiórki żywności przeprowadzonej w sklepach Biedronka na terenie miasta Sosnowca.

TRADYCJA „KATARZYNEK”

PART 154317659827323 listopada w Galerii Ładniej odbyły się zajęcia dla gimnazjalistów przygotowane przez  młodzież Technikum nr 3 Gastronomiczno – Hotelarskiego. Celem zajęć było przypomnienie o zwyczaju święta Katarzynek. Katarzynki obchodzone były w nocy z 24 na 25 listopada w wigilię św. Katarzyny Aleksandryjskiej.

NAUCZYCIEL GASTRONOMIKA NUMEREM 1 W WOJEWÓDZTWIE!

1Do tegorocznego plebiscytu „NAUCZYCIEL NA MEDAL” 2018 roku, organizowanego przez „Dziennik Zachodni”, pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, został zgłoszony przez absolwentów nauczyciel Technikum nr 3 Gastronomiczno – Hotelarskiego w Sosnowcu pan mgr Tomasz Wasyliszyn. W zmaganiach miejskich był bezkonkurencyjny.

SOPLICOWO W GASTRONOMIKU

DSC 0002W czwartek, 22 listopada zagościł w sosnowieckim Gastronomiku klimat obyczajowości polskiej szlachty początku XIX wieku. Stało się to za sprawą innowacyjnej lekcji języka polskiego, zrealizowanej w klasie II GTŻ przez panią mgr Alicję Paruzel. Zajęcia, których temat „Biesiadowanie w Panu Tadeuszu –  obyczaje i tradycje szlacheckie”, były korelacją międzyprzedmiotową – połączyły kształcenie ogólne z edukacją zawodową.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .