"NIE TYLKO ALKOHOL RODZI PRZEMOC"

20180420 120031Pod takim hasłem 19 i 20 kwietnia uczniowie klas pierwszych wzięli udział w programie profilaktycznym. Jego głównym celem było zwiększenie świadomości młodzieży oraz uwrażliwienie i wyczulenie jej na problem przemocy nie tylko domowej, ale również tej, która ma miejsce w grupie rówieśniczej.

"RAZEM W DZIAŁANIU" - WARSZTATY DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

warsztat16 kwietnia uczniowie klasy 3 GOA oraz ich rodzice wzięli udział w warsztatach „RAZAM W DZIAŁANIU”. Tym razem "szkolna wywiadówka" zmieniła się w strefę, gdzie młodzież i rodzice razem  pracowali w grupach, dyskutując oraz dzieląc się pomysłami, szukając odpowiedzi na pytanie:  co mnie motywuje do działania i nauki?

WARSZTATY AKADEMII PASJI

104Warsztaty Akademii Pasji w Technikum nr 3 cieszą się dużym zainteresowaniem, o czym świadczą kolejne zajęcia, które odbyły się 12 kwietnia. Tematem spotkania było zdrowe żywienie. Z tej okazji, uczniowie Gimnazjum nr 5 z Sosnowca pod kierunkiem pani Barbary Kubziakowskiej przygotowywali smaczne i pożywne koktajle mleczno - owocowe.

GALERIA "ŁADNIEJ" ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Jesteś osobą, dla której pojęcia jak design czy rękodzieło nie są obce. Uczucie pędzla lub ołówka w dłoni nie są dla Ciebie niczym nowym? Chciałbyś zaprezentować swoją twórczość, ale nie miałeś/miałaś nigdy okazji, a może potrzebujesz kogoś kto pomógłby poprawić Ci twój warsztat? Jeśli tak to dobrze trafiłeś/trafiłaś! Galeria "Ładniej" czeka na takich ludzi jak Ty. Zgłoś się do nas! Warszawska 3, 41-200 Sosnowiec

WARSZTATY „AKADEMIA PASJI”

20180413 10054313 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty „Akademia pasji” na temat zdrowego odżywiania. Uczestniczyli w nich gimnazjaliści z zaprzyjaźnionego Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu, z którym od lat współpracujemy w ramach Szkół Promujących Zdrowie.

DAR SZPIKU DAREM ŻYCIA

sosnowiecW dniu 11 kwietnia odbyła się kolejna akcja pt. DAR SZPIKU DAREM ZYCIA, nad którą honorowy patronat objął Prezydent Miasta Sosnowiec Pan Arkadiusz Chęciński. Uczniowie i nauczyciele, dzięki pomocy Katowickiego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, oddali próbkę krwi - (5ml) , tym samym rejestrując się w Światowej Bazie Dawców Szpiku Kostnego. Tego samego dnia znalazło się wielu uczniów, którzy oddali 450 ml krwi i powiększyli rzeszę honorowych dawców krwi.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .