studniowka13 stycznia uczniowie klas maturalnych Technikum nr 1 Ekonomicznego bawili się wraz z dyrekcją i nauczycielami na balu studniówkowym w restauracji „Moja Pasja”. Oficjalnego otwarcia balu dokonała Pani Dyrektor CKZiU Elżbieta Czernik wraz z przedstawicielami rady rodziców.

Polonez, toast, gala w konwencji staropolskiej, a potem już tylko zabawa, muzyka i tańce do pierwszego kura. Doskonałą atmosferę, wyśmienite humory, pyszne potrawy, cudowne kreacje i makijaże dopełniły szczere uśmiechy i nieukrywana radość malujące się na twarzach wszystkich uczestników.

Do dziś echa balu nie milkną, mimo iż trwają egzaminy zawodowe…

25488149 2027030580905325 1426839486184670279 o 22 grudnia - święta tuż, tuż, więc i w "Ekonomiku" wszyscy poczuliśmy świąteczną atmosferę za sprawą przedstawienia jasełkowego, przygotowanego przez uczniów klasy 2C pod kierunkiem wychowawczyni - pani Joanny Wójcik. Zaprezentowana scenka zwracała uwagę na niezwykle istotną kwestię we współczesnym świecie - czy potrafimy spędzać święta naprawdę razem, rozmawiając ze sobą, dzieląc wspólną radość, czy może wciągnięci w wirtualny świat tracimy poczucie rzeczywistości i niby jesteśmy razem, a tak naprawdę każdy osobno?

wosp18

Niedziela 14 stycznia 2018 roku była dniem, który należał do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka zostanie przeznaczona na zakup sprzętu pomagającego ratować życie i zdrowie noworodków. Uczniowie i nauczyciele, jak co roku, z wielkim zaangażowaniem wsparli Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i razem z nią grali. W kwestowaniu podczas wielkiego finału WOŚP, w wielu miejscach na terenie Sosnowca  brało udział 22 wolontariuszy z Ekonomika. W hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Zagórzu wolontariuszki tworzyły bajkowe makijaże najmłodszym uczestnikom finału Wielkiej Orkiestry. Uczniowie Technikum Organizacji Reklamy przygotowali serduszka – zakładki, a drużyny trzyosobowe prezentowały zasady udzielania pierwszej pomocy.

choinka

Świąt białych, pachnących choinką
skrzypiących śniegiem pod butami,
sp
ędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
pełnych niespodziewanych prezentów. 


Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję
że nadchodzący rok będzie lepszy niż ten,
który właśnie mija

życzą 
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne 
oraz ca
ła społeczność Technikum nr 1 Ekonomicznego w Sosnowcu.

W środę 10.01.2018 r. o godz. 17:00 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów Technikum nr 1 Ekonomicznego. Po zebraniach spotkanie z przedstawicielami biura ABRAKSAS dla rodziców uczniów, którzy zgłosili chęć wyjazdu na wycieczkę do Hiszpanii w dniach 26.05.-03.06.2018 r.

IMG 6766Świąteczny czas, kiedy każdy w zgiełku przygotowań śpieszy się, by zdążyć ze wszystkim, trudno znaleźć chwilę na aktywność sportową..., ale nie dla naszej biegowej rodziny, która właśnie w mijający weekend z 16 na 17 grudnia 2017 roku brała udział w Mikołajkowym Treningu Nocnym. Oprócz solidnego treningu, były też życzenia, śpiewanie kolęd i zupełnie niespodziewana wizyta nas Świętego Mikołaja, który wszystkich obdarował drobnymi upominkami.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .