"Wyprawka szkolna" - uwaga termin składania wniosków do 8 września!!!   Informacja w załączniku poniżej.

WYPRAWKA SZKOLNApdf

 Stypendium szkolne o charakterze socjalnym. Informacja w załączniku poniżej.

ZASIŁEK SZKOLNYpdf

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 Technikum Nr 1 Ekonomicznego
odbędzie się dnia 4 września o godz. 900.

Konferencja nauczycieli Technikum nr 1 Ekonomicznego 31 sierpnia br. (czwartek) o godz. 1100 w sali nr 113.
Konferencja nauczycieli CKZiU 31 sierpnia br. (czwartek) o godzinie 1300 w budynku Technikum nr 1, ulica Grota-Roweckiego 66.

6

Technikum nr 1 Ekonomiczne w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu  podobnie jak w roku ubiegłym odebrało puchar za zajęcie V miejsca w rywalizacji na najbardziejusportowiona szkołę w Sosnowcu w kategorii dziewcząt.

Pogodnych, słonecznych, beztroskich i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji,

udanego wypoczynku, pogody ducha, uśmiechu

i… do zobaczenia we wrześniu.
1 sole

smialo1

Od 2010 roku gazetka szkolna bierze udział w projekcie edukacyjnym Junior Media, którego organizatorem jest POLSKA PRESS GRUPA. Wielokrotnie nagradzana w tym projekcie, w 2011 roku jako jedna z 9 redakcji w Polsce uczestniczyła w Letniej Szkole Junior Media. Projekt daje możliwość młodym redaktorom poznania pracy w prawdziwej redakcji, redagowania materiałów na profesjonalnych makietach, uczy zwięzłości i trafności wypowiedzi. 
Od początku powstania projektu rozdawane są certyfikaty dla najbardziej aktywnych redakcji. W tym roku szkolnym gazetka „Śmiało”, podobnie jak w latach ubiegłych, również otrzymała taki certyfikat.

2

I oto dobiegł końca kolejny rok szkolny. Po trudach szkolnej pracy, zarówno uczniowie jak i nauczyciele, zasłużyli na chwilę wytchnienia, by we wrześniu znów z nową energią powrócić do szkoły.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Technikum nr 1 Ekonomicznym tradycyjnie odbyła się na sali gimnastycznej. Dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie spotkali się, by życzyć sobie udanego wakacyjnego wypoczynku. W imieniu Dyrekcji ciepłe słowa do młodzieży skierowała pani Grażyna Siepielska-Bałaban – Wicedyrektor Technikum Nr 1 Ekonomicznego.
Uczniowie, którzy za swoją całoroczną pracę otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, odebrali nagrody książkowe. Bardzo cieszy, że nagrodzonych była tak liczna grupa. Wielu uczniów uhonorowano również za zaangażowanie w życie szkoły, sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych.
Zwieńczeniem uroczystości był program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 3A pod kierunkiem wychowawczyni pani Bożeny Skiby.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .