Finałowa Gala łódzkiej ASP z udziałem nauczycieli Technikum nr 7

17 października 2018 roku w auli Centrum Promocji Mody łódzkiej ASP odbyła się 33 edycja Gali Dyplomowej – najbardziej wyczekiwanego święta mody w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. W gronie zaproszonych znaleźli się nauczyciele przedmiotów zawodowych branży odzieżowej z Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru, współpracujący z Akademią od wielu lat.

Wydarzenie to odbywa się od 1995 roku i jest imprezą promującą dyplomantów Katedry Ubioru z Wydziału Tkaniny i Ubioru łódzkiej Uczelni. Propozycje młodych projektantów prezentowane są na profesjonalnym wybiegu Centrum Promocji Mody ASP. Kilkadziesiąt reflektorów i rzutników, wielkoformatowe ekrany, 20-metrowy wybieg ze ścieżką multimedialną oraz ekran ledowy pozwalają na zaprezentowanie każdej kolekcji, podkreślając jej charakter, z pokazów czyniąc niezapomniane widowisko.
Gala to przede wszystkim konkurs i prezentacja najlepszych kolekcji dyplomowych spośród studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Pokazywane prace są świadectwem dokonań studentów i najlepszą wizytówką Akademii, a także źródłem inspiracji dla sosnowieckiej Szkoły Mody.


© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .