IV KONGRES PRAKTYKÓW BIZNESU

20180926 124919

26 września 2018 r. odbył się IV Kongresu Praktyków Biznesu organizowany przez Wyższą Szkołę Humanitas oraz Urząd Miejski i Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu. Specjaliści z dziedzin zarządzania spotkali się z praktykami biznesu. O tym wszystkim co gwarantuje sukces w biznesie można było usłyszeć w wystąpieniach wybitnych prelegentów.

 

Pani Maja Sablewska oraz Pan Michał Czernecki - goście specjalni Kongresu wywodzący się z naszego miasta otrzymali nagrodę specjalną za promowanie regionu Zagłębia Dąbrowskiego.

Podczas przerw kawowych uczestnicy Kongresu mieli okazję skosztować przygotowane przez „Gastronomik ” specjały, a uczniowie naszej szkoły wykazując się wysokim kunsztem kelnerskim wzięli udział w obsłudze prestiżowego wydarzenia.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .